Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

prisisejau ir as geliu siemet, visa laika pirkdavau o siemet nusprendziau pataupyti. Per kiek dienu mazdaug sudygsta petunijos g.gif kazko nelenda jos is po zemiu kol kas, nors kitos geles jau iskiso galvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 03 19, 15:19)
lotuliukas.gif nieko sau tiek daug lotuliukas.gif bet kaip fainai sudygusios atrodo thumbup.gif galėsi į turgely eiti ir pardavinėti biggrin.gif

drinks_cheers.gif tik dabar galvoju, o kada petunijom reiktu tas virsuneles nuskabyti g.gif mano senesnes tai jau 5lapeli leidzia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rds @ 2009 03 19, 16:46)
prisisejau ir as geliu siemet, visa laika pirkdavau o siemet nusprendziau pataupyti. Per kiek dienu mazdaug sudygsta petunijos  g.gif kazko nelenda jos is po zemiu kol kas, nors kitos geles jau iskiso galvas  ax.gif

taip supratau, kad seklas zememis uzbarstei g.gif ar ne taip supratau? nes petuniju, kaip ir lobeliju seklu, nereikia uzberti zememis mirksiukas.gif o jeigu visdelto jos po zeme, tai gal isdygs, tik veliau po kokiu 2 savaiciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniolyte: 19 kovo 2009 - 16:07
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 19, 16:06)
taip supratau, kad seklas zememis uzbarstei g.gif ar ne taip supratau? nes petuniju, kaip ir lobeliju seklu, nereikia uzberti zememis mirksiukas.gif o jeigu visdelto jos po zeme, tai gal isdygs, tik veliau po kokiu 2 savaiciu 4u.gif

uzbarsciau g.gif , nes ant seklu pakelio buvo parodyta kad paseti 1-1.5 cm gyly g.gif
galvoju, gal nuimt tas zemes nuo virsaus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2009 03 19, 17:27)
uzbarsciau  g.gif , nes ant seklu pakelio buvo parodyta kad paseti 1-1.5 cm gyly  g.gif
galvoju, gal nuimt tas zemes nuo virsaus  blush2.gif  biggrin.gif


doh.gif nezinau, kas cia tau gausis g.gif arba bandyk nuimti zemiu sluoksni arba palik ir mokykis ant savo klaidu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
anksčiau ir aš sėdavau petunijas, bet tos dižiažiedės man sunkiai dygdavo arba daigeliai sunykdavo, tai dabar aš perku jau daigeliais Senukuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 19 kovo 2009 - 16:47
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 19, 16:34)
doh.gif nezinau, kas cia tau gausis g.gif arba bandyk nuimti zemiu sluoksni arba palik ir mokykis ant savo klaidu mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

turbut teks mokytis doh.gif , paziurejau ant kito pakiuko tai kad nereikejo uzpilt zemem doh.gif , ten parodyta, kad lauke sejant zememis uzpilt, tai ant smugio pasejau dar viena pokiuka ir neuzpyliau zemem, ziuresiu gal sudigs kurios nors unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 19 kovo 2009 - 16:54
Laba diena 4u.gif
Aš petunijas jau šiek tiek išpikiavau, nes prigygo labai daug ir svyrančių ir ne. smile.gif
Turi jau po 7-8 lapelius.
Atsakyti
mergaitės o kaip išpikiuoti petunijas, tokie gležni daigeliai ax.gif
Atsakyti
Oho, pas vienas po 5 lapelius, pas kitas po septynis, pas mane vis tie patys du ir tiek. Kada gi prades lysti tie tikrieji lapeliai g.gif:
Atsakyti
Gal jau kalbėjote apie tai,bet nuskabiau savo surfinijos viršūneles įkišau į įsišaknijimo hormona ir į žemes.Pabandysiu tokiu būdu pasidauginti.Tik iškilo klausimėlis,ten ant pakiuko rekomenduoja tuos daigelius apgaubti celofanu,bet galvoju ar būtina,čia juk ne sėklos.
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 03 19, 18:00)
mergaitės o kaip išpikiuoti petunijas, tokie gležni daigeliai  ax.gif

gerai palaistyti, atgnybti pirštais kupstelį ir atsargiai imti po vieną ax.gif

QUOTE(dėja @ 2009 03 19, 19:07)
Gal jau kalbėjote apie tai,bet nuskabiau savo surfinijos viršūneles įkišau į įsišaknijimo hormona ir į žemes.Pabandysiu tokiu būdu pasidauginti.Tik iškilo klausimėlis,ten ant pakiuko rekomenduoja tuos daigelius apgaubti celofanu,bet galvoju ar būtina,čia juk ne sėklos.

būtina, nes reikia sudaryti šiltnamio sąlygas. Schetelig'e yra dėžutės su skaidriu dangčiu, patogiau žaisti nei su celofanu smile.gif
Atsakyti
Pirmadieni popiet pasejau petunija,o siandien :
http://public.fotki....s/dsc00302.html
doh.gif smile.gif
Atsakyti