Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Plepam toliau apie Petunijas ir Surfinijas ir ne tik bigsmile.gif

Pirmoji tema:
http://www.supermama...showtopic=24746

Informacija apie jas ROJAUS SODUOSE:
http://www.rojaussod.../tema.php?s=317

http://www.alfa.lt/s...008-05-16_05-00

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 25 vasario 2009 - 21:05
tylu čia smile.gif
Atsakyti
Labai tylu.
Atsakyti
Nėra apie ką dabar dar girtis. Va, susėjau savo didžiažiedes petunijas (mėlynas ir baltas), o jos dar jokių gyvybės ženklų nerodo. Tai laukiu. Va, ir nėra kuo dar džiaugtis ar girtis smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pernai auginau tokia gelyte, tik kai pirkau nepaklausiau jos pavadinimo blush2.gif Tai gal galetumet mane apsviesti kas cia tokia? ar gali cia but petunija? tik pilnavidure? g.gif blush2.gif

Cia pries pabaiga jau taip atrode, siaip tai labai gausiai zydejo, o jau ziedu grazumelis wub.gif noreciau ir vel tokia pasodinti, bet nebezinau kas cia tokia blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Pilnavidurė petunija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marene @ 2009 02 26, 09:45)
Pilnavidurė petunija smile.gif


taip ir galvojau smile.gif

o ar jinai vienmete yra ar ne?

nes tas dieduka sis kurio pirkau, man kai nuzydes, liepe nukirpti ir atseit kitais pavasari jinai is naujo suzydes g.gif
padariau taip kaip jis sake, bet jinai man nudziuvo, ir neatrodo, kad siemet vel atsirastu kokia gyvybe jai g.gif
Atsakyti
Net paziurejau, kas pas mane darosi. Pries kelias dienas susejau, o jau pradejo dygt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 02 26, 11:01)
taip ir galvojau  smile.gif

o ar jinai vienmete yra ar ne?

nes tas dieduka sis kurio pirkau, man kai nuzydes, liepe nukirpti ir atseit kitais pavasari jinai is naujo suzydes  g.gif
padariau taip kaip jis sake, bet jinai man nudziuvo, ir neatrodo, kad siemet vel atsirastu kokia gyvybe jai  g.gif


Tai neišmesk, gal tikrai netyčia atsigaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 26, 11:43)
Net paziurejau, kas pas mane darosi. Pries kelias dienas susejau, o jau pradejo dygt  blink.gif


Klausyk, sėkmingai čia Tau thumbup.gif Maniškės dar be jokių gyvybės ženklų.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 02 26, 10:50)
Tai neišmesk, gal tikrai netyčia atsigaus  smile.gif
Papildyta:
Klausyk, sėkmingai čia Tau thumbup.gif Maniškės dar be jokių gyvybės ženklų.


niu dar nesu ismetus, vis tikiuosi, bet tikrai neatrodo nieko panasaus, kad atsigautu g.gif stovi tokie nudziuve stagariukai ir viskas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 26, 10:43)
Net paziurejau, kas pas mane darosi. Pries kelias dienas susejau, o jau pradejo dygt  blink.gif


o man tai kur sakiau, kad sukisau seklytes i zeme doh.gif is tu issikale 4 daigeliai, vienas toks keistas, bet kiti 3 tai grazus thumbup.gif

o is to kito karto kur seklytes tik uzberiau ant zemes pavirsiaus ir neuzberiau zemem, tai nieks neissikale verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 02 26, 10:53)
niu dar nesu ismetus, vis tikiuosi, bet tikrai neatrodo nieko panasaus, kad atsigautu  g.gif  stovi tokie nudziuve stagariukai ir viskas  doh.gif
Papildyta:
o man tai kur sakiau, kad sukisau seklytes i zeme  doh.gif  is tu issikale 4 daigeliai, vienas toks keistas, bet kiti 3 tai grazus  thumbup.gif

o is to kito karto kur seklytes tik uzberiau ant zemes pavirsiaus ir neuzberiau zemem, tai nieks neissikale  verysad.gif


As tai tik sumetusi ant zemes buvau, bet ten ziuriu jau daugybe ju daigelius augina blush2.gif
Atsakyti
O man nepasiseke, isdygo tik viena is viso pokelio bigsmile.gif
Atsakyti