Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

[quote=Kačia,2010 10 29, 23:14]
Mes kelias dienas pratinames prie LYSI. Jie skirti nuo gimimo, bet jau skonis doh.gif Kelias dienas mazoji ziojosi, bet dabar, kai zino skoni, tai reikia stengtis praziodyti unsure.gif Miolers pasirode truputi geresnio skonio.
[/ quote]

o maniškei tai žiauriai patiko LYSI žuvies taukai.. nors man vien nuo kvapo bloga darės doh.gif smile.gif dabar galvojau apie Moller's vaikiškus, bet perskaičius komentarus čia suabejojau unsure.gif tikrai moller's tik nuo 3 metu tinkami? blink.gif draugė savo mažiui nuo 6mėn juos davė, vaistinėj šiuos pasiūlė...

šiuo metu geriam tik vitaminą D ir cevikap 4u.gif
Atsakyti
Norejau nusipirkti Cevikap ir negavau. Vaistininke sake, jog negauna siu lasiuku nuo spalio pradzios. Kazin niekur nera?
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 11 03, 14:21)
Norejau nusipirkti Cevikap ir negavau. Vaistininke sake, jog negauna siu lasiuku nuo spalio pradzios. Kazin niekur nera?


aš juo pirkau spalio vidury, Eurovaistinėje Kaišiadoryse, mačiau daug pridėta buvo... o Ramunėlės vaistinėje neturėjo ir man taip pat pasakė, kad jų nebetiekia g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 11 03, 16:21)
Norejau nusipirkti Cevikap ir negavau. Vaistininke sake, jog negauna siu lasiuku nuo spalio pradzios. Kazin niekur nera?

As jau gera menesi nerandu niekur pirkti,siandien buvau eurovaistineje,seimos vaistineje,gintarineje ir visur tas pats -nera:(Sake ,kad negauna is tiekeju,tai ju kol kas nebus jokioje vaistineje.O kitokio lasiukais vit c nera.Tai ir valgome citrina,kivius,gal neuzklups ligeles.Maziuko neberia,tai citrinos dedu i arbata,o siandien paragavom apelsino(labai patiko).Nesinori duoti sintetiniu vit,kol nera didelio poreikio,gaug vaisiu stengiuosi duoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurora111: 03 lapkričio 2010 - 19:41
Aš nieko neduodu. Bandžiau marsiečius duot, pradėjo bert nuo tos chemijos. Vaikas noriai valgo vaisius, tai kolkas tiek tų vitaminų smile.gif
Atsakyti
Mes vartojame Vision maisto papildus, jie 100% natūralūs, be jokių saldiklių, tikrai begalo veiksmingi, nes sūnui nuo 2,5metukų pripažinta astma, serga jau 10metų ir niekas jau nepadėjo, bet draugė pasiūlė "Vision" papildus, tai per mėnesį dar nei karto nebuvo alergijos ir dusulio, tfu, tfu, tfu...kaip koks stebuklas, nesuprantu pati kas darosi, geriam DETOX, LIFEPAC SENIOR ir PAX, visus kartu thumbup.gif Anksčiau priepuoliai būdavo beveik kasdien, tai įsivaizduokite kokia mūsų reakcija dabar, kai cheminiais vaistais ale gydžiau vaiką šitiek metų ir jam nuo jų tik blogiau darėsi, nors kaip sužinojau iš pažystamos gydytojos, kad jie tik slopindavo jo ligą, bet negydydavo, tai esu pikta ant pulmonologų, nes jie skeptiškai žiūri į tokius papildus, jiems turbūt nenaudinga, kad mes juos vartotumėm bash.gif Merginos, mes esame vartotojai, aš jų neplatinu, bet jei norėsite, galėsiu jums duoti kontaktus, kad ir jūs galėtumėt savo vaikučius pagydyti, ten tų papildų mačiau yra begalė, nuo įvairiausių ligų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelie*: 04 lapkričio 2010 - 14:51
Kalbat apie vitaminus?
Mes nuo metuku geriam zuvies taukus, bet musu taukai, be jokiu paildu, turiu omeni be jokiu skoniu. smile.gif ir geria labai gerai, ateina net pats papraso, dziaugiuos, kad nereikia vargti kol sugirdai. Dabar darom pertrauka nuo zuvies tauku tai geriam Osteocare ir vitamina C.
O Marsieciu net nebandem, nes buvau girdejus, kad jie ne kokie.
Atsakyti
Neseniai nupirkau Marsieciu nuo 1 metu amziaus. Kaina tikrai didele, bet paskaiciau ir palyginau sudeti su pigesniu vitaminu sirupais, tai nera ka lyginti - kaina atitinka kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milijoniere @ 2010 11 04, 19:41)
Neseniai nupirkau Marsieciu nuo 1 metu amziaus. Kaina tikrai didele, bet paskaiciau ir palyginau sudeti su pigesniu vitaminu sirupais, tai nera ka lyginti - kaina atitinka kokybe  smile.gif

jei sudety daugiau vitaminu, tai kokybe geresne? g.gif kazkur girdejau, kad atskiri vit ar maineralai, arba ju tam tikri deriniai yra lengviau pasisavinami...
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 10 15, 18:09)
O kokius zuvu taukus naudojat, Moller  g.gif Gal dar yra kokiu geresniu  4u.gif


As pirma karta nusipirkau vaikui kazkokius brangius vokieciu firmos žuvu taukus (gaila, bet neprisimenu pavadinimo), mažas toks buteliukas ir per diena reikia duoti tik tai kelis lašus, be kvapo ir skonis malonesnis negu Moller ar kitu paprastu, mano vaikui labai patiko, gere su malonumu ir musu gydytoja paskui pasake kad jie labai geri..Tik tai kainuoja apie 40lt ir buteliuko uztenka1-1,5 men..Dabar po ju mano vaikas nenori jokiu kitu... schmoll.gif
Atsakyti
Susidomejau tais vitaminais.

kur juos pirkot?
Atsakyti
tik vitamina C. Abiems vaikams kas ryta po tablete.. verysad.gif
Atsakyti