Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

DUODU ,,IMINOTROFINA'', TEN SU B GRUPES VITAMINAIS IR KAZKOKIOM RUGSTIM IR VITAMINAIS, VIT D, IE EYEQ BABY(OMEGA 3 IR OMEGA 6). MANO VAIKUCIUI VELUOJA RAIDA, TAI KAIP TIK TOKIUS VIT IR PARINKOM..
Atsakyti
QUOTE(elemyte @ 2010 10 27, 14:18)
isbandem patarima.bet vaiko nepergudravau,koses daugiau nei saukstelio neisiuliau schmoll.gif

o su vienkartiniu svirkstu pabandykit... smile.gif arba tu man as tau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Alba* @ 2010 10 25, 13:24)
kokius C vitaminus duodat savo vaikuciams? man eurovaistineje pasiule laaaabai brangius, 54 lt berods tu lasiuku kaina, susilaikiau nepirkusi  doh.gif

tai greiciausia citro plius jum pasiule.is greifrutu seklu ekstrakto. bigsmile.gif as tai siaip vaikui duodu kivio,jame daugiausia c vitamino ar kitokiu vaisiu.vietoj spec c vitamino
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 10 28, 14:59)
o su vienkartiniu svirkstu pabandykit... smile.gif arba tu man as tau mirksiukas.gif
Papildyta:

tai greiciausia citro plius jum pasiule.is greifrutu seklu ekstrakto. bigsmile.gif as tai siaip vaikui duodu kivio,jame daugiausia c vitamino ar kitokiu vaisiu.vietoj spec c vitamino

tikrai ne tuos is greipfrutu, jiems akcija, ir jie nedaug ten kainuoja, kaip tik ziurinejau tada, kai priejo ir pradejo siulyti visokius kitokius, kur kainos kandziojasi doh.gif
Atsakyti
Ar jus savo nuoziura parenkat vitaminus ar daktarai paskiria?
Atsakyti
daktarai džniausiai siulo tuos vitaminus kurie ant bangos,arba brangiausi(bent jau man taip pasitaiko) geriausia ziemai cevikap(vit.c) lašiukai i vandeni ar arbata ir vision naturalus maisto papildai mazyliams.imuniteta ohoho kaip susitiprina,apie ligas galit tada ir pamirst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelyna @ 2010 10 28, 16:08)
Ar jus savo nuoziura parenkat vitaminus ar daktarai paskiria?

Savo nuoziura
Atsakyti
QUOTE(aurora111 @ 2010 10 06, 11:05)
Kaip saunu,kad vis dar megaujates MP,nes maniskis galima sakyti is vis be jo uzaugo.Aisku,ir imunitetas stipresnis nuo MP.As irgi duodu zuvu taukus ir dar vis vit D.Padariau toki misini-medus,citrina,imbieras,mes ji vartojame,bet nezinau,ar galima metinukui duoti toki.Nors maniskis medui nera alergiskas,jau ragavo,bet del imbiero ir citrinos nesu tikra;)


sveikos mamytes.o kokius zuvu taukus duodate?
as nusipirkau miolers zuvu taukus,vaikiskus kazkokus gumos skonio,bet parejus perskaiciau kad jie sukurti nuo 3 metuku vaikam.tai susinervinau,nes mum tik vieneri g.gif o gal galiu duoti,net nzn ka daryti,gal yra zuvu tauku nuo metuku?dekui
Papildyta:
QUOTE(Kačia @ 2010 10 16, 00:16)
... yra dar kazkokie ryklio g.gif



as dar girdejau apie zvaigzducius ar zuvycius kazkokius,zuvu taukai.bet ju kaina labai didele g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2010 10 19, 11:49)
Man toks klausimas iškilo - o kaip ir kada reikia duoti žuvu taukus, vitamina C ir pvz. geležį? ar prieš valgį ar po? ar galima kartu ar reikia atskirai  g.gif  4u.gif


Žuvų taukai-neturi reikšmės kada,vit C-valgio metu arba po valgio,o geležis bent puse valandos prieš valgį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2010 10 29, 16:00)
sveikos mamytes.o kokius zuvu taukus duodate?
as nusipirkau miolers zuvu taukus,vaikiskus kazkokus gumos skonio,bet parejus perskaiciau kad jie sukurti nuo 3 metuku vaikam.tai susinervinau,nes mum tik vieneri g.gif  o gal galiu duoti,net nzn ka daryti,gal yra zuvu tauku nuo metuku?dekui
Papildyta:
as dar girdejau apie zvaigzducius ar zuvycius kazkokius,zuvu taukai.bet ju kaina labai didele g.gif

as ir buvau nupirkusi tuos gumos skonio,bet pauosciau nepatiko man nei tas skonis nei kvapas. schmoll.gif tikriausia sintetikos ideta.tai nupirkus buvau lygtais citrinu skonio.
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2010 10 29, 16:00)
sveikos mamytes.o kokius zuvu taukus duodate?
as nusipirkau miolers zuvu taukus,vaikiskus kazkokus gumos skonio,bet parejus perskaiciau kad jie sukurti nuo 3 metuku vaikam.tai susinervinau,nes mum tik vieneri g.gif  o gal galiu duoti,net nzn ka daryti,gal yra zuvu tauku nuo metuku?


Mes kelias dienas pratinames prie LYSI. Jie skirti nuo gimimo, bet jau skonis doh.gif Kelias dienas mazoji ziojosi, bet dabar, kai zino skoni, tai reikia stengtis praziodyti unsure.gif Miolers pasirode truputi geresnio skonio.
Cia apie LYSI
http://www.hiperfarm...B2_taukai_240ml
Atsakyti
Mums daktare israse vitaminus ADC. Mes nelabai dar norejom valgyt, tai labai viskas pasitaise. thumbup.gif
Atsakyti
Mes geriam Cevikap + žuvų taukus.
O gyd.skiria tikrai kas "ant bangos".
Atsakyti