Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

mes gerem zuvu taukus ir vit c 4 men, dabar nupirkau citrosepto nes kiek girdejau reik daryti pertraukeles geriant vitaminus. o citroseptas naturalus produktas gerinantis imunine sistema
Atsakyti
QUOTE(renite @ 2010 09 21, 07:10)
Taip,beabiejo,mes taip ir geriam saltuoju laiku 4u.gif


Man toks klausimas iškilo - o kaip ir kada reikia duoti žuvu taukus, vitamina C ir pvz. geležį? ar prieš valgį ar po? ar galima kartu ar reikia atskirai g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukė: 19 spalio 2010 - 10:50
Sveikos mamytes smile.gif O kaip jusu vaikiukai gere tuos zuvies taukus? Ar noriai? Niekaip negaliu isiulyti savo mazyliui. Suspaudzia lupytes ir neprokur unsure.gif tenka per prievarta duot, bet tada visas apsipyla, o rubai taip smirda poto biggrin.gif sunku atplaut ax.gif
Atsakyti
mes nuo 1metuku geriam welkid baby infant,nes daug vargom su zuvu taukais.visus isbandem bet nuo visu maziukas ziaukciojo.osie vitaminai turi ir omega3. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elemyte @ 2010 10 21, 20:12)
mes nuo 1metuku geriam welkid baby infant,nes daug vargom su zuvu taukais.visus isbandem bet nuo visu maziukas ziaukciojo.osie vitaminai turi ir omega3. thumbup.gif



mūsų panelė, tai matyt visą bueliuką išgertų vienu kartu, jai žuvų taukai- sknėstų skanėstas lotuliukas.gif
Atsakyti
mano panele taippat labai megsta zuvu taukus thumbup.gif
gal mamytes pabandykit suduoti su maistu, sumaisykite su kosyte saukstelyje ir suduokit, gal pavyks g.gif
Atsakyti
kokius C vitaminus duodat savo vaikuciams? man eurovaistineje pasiule laaaabai brangius, 54 lt berods tu lasiuku kaina, susilaikiau nepirkusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2010 10 24, 11:45)
mūsų panelė, tai matyt visą bueliuką išgertų vienu kartu, jai  žuvų taukai- sknėstų skanėstas lotuliukas.gif


Mano mazajam suneliu ir skanestas, net reikia slept, ir sesei bandziau duot, tai nieko nesispjaude rolleyes.gif Geriam Lysi.
Atsakyti
Sveikos mamytės. Aš asmeniškai žiųriu šiek tiek skeptiškai į sintetinių preparatų vartojimą. Nuo gimimo duodu vitaminą D ir viskas. Stengiamės valgyti kuo daugiau daržovių, vaisių, ekologiškos mėsos, žuvies. Manau, kad vaikui užtenka vitaminų, gaunamų su maisto produktais. Kiekvieną dieną išeiname į lauką. Nebijau artėjančios žiemos smile.gif
Sutinku su pediatrės nuomone, kad organizmas turi prisitaikyti pasisavinti medžiagas iš maisto produktų. taip nenutiks, jei vaikas vartos susintetintą produktą.
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 24, 12:02)
mano panele taippat labai megsta zuvu taukus thumbup.gif
gal mamytes pabandykit suduoti su maistu, sumaisykite su kosyte saukstelyje ir suduokit, gal pavyks g.gif
i

isbandem patarima.bet vaiko nepergudravau,koses daugiau nei saukstelio neisiuliau schmoll.gif
Atsakyti
As tai bijau kad nepadauginti, vis tiek ir zuvu taukuose yra ne vien D
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2010 10 16, 22:54)
pirkau Auksine zuvele, gan brangus, ir tik dabar neperseniausiai issiaikinau, kad mano pupa alergiska zuviai doh.gif  doh.gif  doh.gif todel jokiu zuvies tauku, geriam Vit D, dar gerem Multitabs.

Auksines zuveles kapsules, labai skanios maniskiui.o vit.c tai kramtomos, buna visokiu skoniu, su braskem, apelsino ir t.t.
Atsakyti