Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

QUOTE(sraigiuss @ 2010 10 14, 19:33)
Euro vaistinėj nuolaida žuvų taukams biggrin.gif

bigsmile.gif aciu, musiskiai jau i pabaiga
Atsakyti
O mes neduodame visiskai jokiu vitaminu nuo gimino. Dar nesirgome 4u.gif
Atsakyti
Na ,prissiskaiciau apie vit C lasiukus,nutariau duoti maziukui,o ir gydytoja nieko pries.Tai dabar kelios dienos duoduosi po visas vaistines ir niekur nerandu tu lasiuku verysad.gif Vat ir nusipirk kad gudri,viskas ispirkta!I arbata truputi idedu medaus su citrina ir imbieru,gyd sake ,kad galima,jei nealergizuos.Maziukui visai patinka,o ir alergijos nepastebejau,tikiuosi,kad pades atbaidyti virusus! 4u.gif
Atsakyti
O kokius zuvu taukus naudojat, Moller g.gif Gal dar yra kokiu geresniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 10 15, 19:09)
O kokius zuvu taukus naudojat, Moller  g.gif Gal dar yra kokiu geresniu  4u.gif


g.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2010 10 15, 23:42)


... yra dar kazkokie ryklio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astyte @ 2010 04 10, 17:04)
Ir mes naudojame Forever living vitaminus vaikams


Labas rytas 4u.gif , o sakykit juos galima tik internetu uzsakyti, ar dar kur jeis prekiauja g.gif ???
Atsakyti
Lysi ar kaip ten tiksliai, paskaičius sudėtį visai nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 10 16, 11:59)
Lysi ar kaip ten tiksliai, paskaičius sudėtį visai nieko ax.gif

bet kazkur skaiciau kad miolers geriaausi,ir nebesigundau lysi nuolaidomis perku visad miolers naturalius
Atsakyti
pirkau Auksine zuvele, gan brangus, ir tik dabar neperseniausiai issiaikinau, kad mano pupa alergiska zuviai doh.gif doh.gif doh.gif todel jokiu zuvies tauku, geriam Vit D, dar gerem Multitabs.
Atsakyti
QUOTE(SILANA @ 2010 10 16, 10:46)
Labas rytas 4u.gif , o sakykit juos galima tik internetu uzsakyti, ar dar kur jeis prekiauja g.gif ???

aha mane irgi domina...
Atsakyti
Labas rytas, mamytes.
Savo dukrytei pirkau ir D ir
C Cevikapa vitaminus iki metuku gerem bet vis tiek sirgo ir gerklyte rauduona buvo ir kosulis, gydytoja israse lasiukus, purskiamaji Hexosprai rodos, bet nelabai kaip ir padedavo, o informacijos lapelyje parasyta kad nelabai galima maziukams to Hexosprai. Tai dabar nieko neduodu, jei matau kad ciaudeti pradeda ar nosite tai pries miega arbatos su avieciu uogiene ir medum, kartais cirtinos isspaudziu truputi i arbata. Dar galime dienos begije, as taip dariau, ar ryte duoti vandenuko atsigerti, bet i vandenuka isspasti truputi citrinos sulciu, ziurint kiek vandens stiklyneje.
Kaip buvo pamineta tikrai nenorisi duoti vaikui hemijos.
Brangios mamytes,
atradau viena kompanija ir labai dziaugiuosi kad apie ja suzinojau, nes galiu pasirupinti visos seimos sveikata, nes yra tikrai be chemijos, viskas paimta is gamtos. Man buvo sunku tuo patiketi, bek kai isbandziau, isimyleau tuos produktus.
Jei jums bus idomu suzinoti apie ja, parasykite man, tada galesime susitikti ir nueiti paklausyti apie kompanija.
Atsiprasau uz netiksluma gal, bet nenoriu pasakoti apie sia kompanija issamiau, nes gali atroditi kaip reklama ir agitacija. o as tik noriu pasidalinti tuo, ka atradau ir kas tikrai padeda ir viskas naturalu, be chemijos. =)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olia24: 18 spalio 2010 - 09:05