Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

as galvoju savo maziuka paskiepiti nuo gripo o geriam vitamina C ir zuvies taukus 4u.gif gal isvengsim ligu 4u.gif
Atsakyti
Mes savo vaikui nuo 1,5m pradėjom noni sultis duoti 1:1 skiestas su granatų sultimis (skoniui pagerint smile.gif ). Rytais gauna po du arbatinius šaukštelius. Dabar jau 3 metukai, kokių nors problemų per tą laiką nebuvo kilę.
Atsakyti
Mes beveik nuo metuku geriam zuvu taukus thumbup.gif o kas svarbiausia, geria su malonumu. Buvom nusipirke ir mes tu marsieciu doh.gif kaina kosmine, o gryna kosmetika, po kokios savaites geros, pagerus tuos vitaminus, nustojo valgyt, tai musu gydytoja sake, kad turi labai nekokia nuomone apie juos. Beje ir mano stomatologe pasake, kad labai dantukai genda nuo tokiu sirupu:kiek ten saldikliu ivairiu prideda, net man paciai neskanu-per saldu.
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2010 10 08, 08:28)
Mes beveik nuo metuku  geriam zuvu taukus  thumbup.gif o kas svarbiausia, geria su malonumu. Buvom nusipirke ir mes tu marsieciu  doh.gif kaina kosmine, o gryna kosmetika, po kokios savaites geros, pagerus tuos vitaminus, nustojo valgyt, tai musu gydytoja sake, kad turi labai nekokia nuomone apie juos. Beje ir mano stomatologe pasake, kad labai dantukai genda nuo tokiu sirupu:kiek ten saldikliu ivairiu prideda, net man paciai neskanu-per saldu.

Tai va,kad tie marsieciai tikra chemija,vien pauoscius atrodo ,kad uzdusi nuo kvapo..Uztat ir klausiu mamyciu,gal jos duoda savo vaikiukam kazkokius kitus,apie kuriuos as nezinau,ar ka nors is liaudisku budu zino.Ka galvojate apie skiepus nuo gripo ,mamos? 4u.gif
Atsakyti
Tikrai svarsciau galimybe paskiepyti, o ypac dabar kai laukiam antro leliaus nestuke.gif o ir mazius siemet pradejo lopseli lankyt (kaip zinom daznai ligeliu vaikai is ten parsinesa), bet kazkaip taip ir nesiryzau. g.gif o ypac ir tarp paciu gydytoju labai issiskiria nuomones del tu skiepu, pvz musu pediatre, sake, kad daugumai gygdytoju privalomis skiepai ir jie nemokami, taciau maza dalis, kurie skuba skiepytis, idomu kodel?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 06, 08:55)
man taip pat bus idomu paskaitinet..,nes nezinau naturaliu..,skaiciau ,kad labai gerai marsieciai nuo metuku, pakelia apetita ir panasiai, bet cia sintetika..
mes geriam zuvu taukus ir daaaaug MP.


Marsieciuose yra labai daug konservantu. Jie tikrai nera pats geriausias pasirinkimas.

Pernai esam gere Imonotrofina. Labai stipriai irgi jo negirciau,nes irgi saldus sirupukas, bet po jo sirgom tikrai mazai. Bet gal sutapimas.

Siaip dar stengiames butinai kiekviena diena po viena vaisiu suvalgyti ir mesytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo excoliuke: 08 spalio 2010 - 12:39
QUOTE(eda9 @ 2010 04 19, 18:22)
Pas mus vitaminai - bičių duonelė. Lesa mergaitė kaip saldainiukus  ax.gif

o kokiu pavidalu ji pas jus?pas mus maistyta su medum, tai tokia kose lipni, nelabai patinka vaikams
Atsakyti
Aš esu prieš bet kokius sintetinius vitaminus. Efekto jokio, o farmacininkams pelnas. smile.gif
Atsakyti
Aš savo mažučiukui kai bus įmanoma, duosiu iš GNLD vitaminus, kolkas natūraliausia ką radau, nes nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ar konservantų. ax.gif
O apskritai nuo kokio amžiaus vitaminus galima duot?
Atsakyti
As duodu zuvies taukus ir vit.C
Atsakyti
Mes dar tik zuvu taikus geriam, bet nenoriai. Mamytes dalinkites patirtimi, nes ir mums rupi kaip imuniteta stiprint.
Atsakyti
neduodu jokiu vitaminu schmoll.gif kad ir taip puikiai viska is eiles valgo ir dar dideliais kiekiais biggrin.gif galima sakyti neserga ( sirgo tik vasario pradzioj ,bet ir tai nesunkiai, o nuo to laiko nei slogos,nei kosulio nebuvo) . na saldytuve laikau zuvu taukus ,kai sugalvoja pasiima ir maza gurksneli atsigeria ( zino ,kad galim tik viena karta per diena ir nedaug ) bet tai buna pora kartu per savaite ir viskas
Atsakyti