Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

thumbup.gif svarbiausia zinote, jog papildote vaiko organizma reikalingais vitaminais ar mineralais. reikia tik dziaugtis vaiko aktyvumu 4u.gif o kad nera permainu, galbut tai ir yra gerai biggrin.gif svarbiausia vartoti kuo maziau chemijos ir jokiu antibiotiku smile.gif

QUOTE(sunday @ 2011 11 28, 20:17)
Ačiū, ladybird smile.gif
Nupirkau pradžiai Jamieson kramtomus vitaminus-gyvūnėlius. Mažajai labai patiko, liepiu čiulpti, kad ilgiau būtų malonumo biggrin.gif Kiekvieną dieną laukia, kada leisiu dar vieną gyvūnėlį paimti. Kartais leidžiu pažaisti, tai sustato juos kaip zoologijos sode smile.gif Bet dėl poveikio tai nežinau - tikiuosi, kad iš tikrųjų padeda. Sunku kažką spręsti, kai ne vaistas, o tiesiog vitaminas. Buvo ir peršalus truputuką, dabar jau pasveiko. Aktyvumas - kaip visada, žodžiu ypatingų permainų nepastebėjau.

Atsakyti
QUOTE(giedrumelis79 @ 2011 07 30, 22:34)
gal kam teko naudoti siuos papildus
http://kampo_lt/prod...aviza-abrikosas
http://kampo_lt/prod.../morka-agurotis
mums aktualiausia ar jie bent kiek padeda pakelti hemoglobina,jau turbut nera tokio preparato kurio nebandem,liko tik sis sad.gif na arba nors imuniteta pastiprins,kad darzeli ligos nepultu
wub.gif laukiu atsiliepimu wub.gif



del hemoglobino tai tikrai zinau, kad reikia vartoti produktus su alaviju, mano pazystamos vaikiukas tai gere ir sake vaikucio hemoglobinas buvo 85 net, o pakilo iki 125, tai baisiausiai apsidziauge, ir dabar neturi problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuliukas @ 2011 12 01, 15:00)
del hemoglobino tai tikrai zinau, kad reikia vartoti produktus su alaviju, mano pazystamos vaikiukas  tai gere ir sake vaikucio hemoglobinas buvo 85 net, o pakilo iki 125, tai baisiausiai apsidziauge, ir dabar neturi problemu thumbup.gif

ir aš pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Nupirkau ir as calibrum junior zuvytes, vaistininke labai patare ,kad su "aktivin"-Kalifornijos vynuogiu seklu ekstraktas, kuris labai stiprina organizma, imuniteta, ir kaina manes neisgazdino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrumelis79 @ 2011 07 30, 22:34)
gal kam teko naudoti siuos papildus
http://kampo_lt/prod...aviza-abrikosas
http://kampo_lt/prod.../morka-agurotis
mums aktualiausia ar jie bent kiek padeda pakelti hemoglobina,jau turbut nera tokio preparato kurio nebandem,liko tik sis sad.gif na arba nors imuniteta pastiprins,kad darzeli ligos nepultu
wub.gif laukiu atsiliepimu wub.gif


Niekur neradau jokia kalba ka nors parasyto apie siuos vitaminus. Vaikams jie labiausiai siulo ROZ kompanijos. Neradau jokios info apie ja. Ar pirkote jus?
Atsakyti
Jeigu vaikas jau moka suciulpti tai labai geri vitaminai vaikui Calibrum junior, tai vitaminai su mineralais ir Activin ,tai yra vynuogiu sekluekstraktas,begalo gerai stiprina imuniteta,taip pat budingos ivairios antioksidacines savybes,kurios lemia palanku poveiki vaiko organizmui,jis pasizymi stipresniu antioksidaciniu poveikiu nei vitaminas C,E.Tikrai domejausi siais vitaminais ir radau tokios info smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės! esu naujoke cia, ir tik busima mamyte, tikiuosi greitai smile.gif bet uztat turinti 2 dukterecias ir 3 sunenus smile.gif sioje temoje norejau pasidalinti savo patirtimi smile.gif Mazajai duktereciai 3m. visai netiketai, nes vaistineje vyko akcija smile.gif nupirkau zuvu tauku. bet tokiu dar neesu maciusi, tokios minkstos geltonos kramtomos tabletes, kaip guminukai, mazoji niekaip nesutikdavo gerti zuvu tauku, todel vaistininke patare isbandyti siuos. Liko patenkintas ir vaikas ir mano brolis su zmona smile.gif gal tik vienas minusas, dukra dabar praso to geltono saldainio smile.gif nes lyginant su kitais zuvu taukais skonis tikrai kaip saldainio smile.gif Kiek pamenu zuvu tauku sudetyje yra ir vitaminu D, E ir A. Zodziu jei turit problemu su zuvu tauku vartojimu tikrai pabandykit wink.gif tik pavadinimo nepamenu sad.gif angliskai berots uzrasyta, tokia didele geltona pakuote su nupiestu berniuku vandenyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frikadele: 20 gruodžio 2011 - 11:42
Duodu žuvų taukus, vit.D ir Multivitamol po 2.5ml į dieną
Atsakyti
QUOTE(Edilija05 @ 2011 03 12, 23:08)
Na o mums ne viena gydytoja patare neduoti vaikams vitaminu su ivairiais skoniais, nes juose daugiau neigiamu dalyku neinaudos. Sake, kad geriausi vitaminai - naturalus zuvu taukai (be jokiu priedu). Taigi mes naudojame tik naturalius LYSI zuvu taukus ir atskirai geriam vitamina C. Tik girdejau, kad ne visi vaikuciai naturalius zuvu taukus megsta (labai dziaugiames, kad mus merginos juos geria pasigardziuodamos:))



Maniškė LYSI žuvų taukų nė į burną neima. Tiesą sakant, ir mane vien nuo jų kvapo supykina doh.gif
Šiaip sėkmingai geriam vitaminą C ir žuvų taukus Tuti Frutti skonio.
Atsakyti
Aš savo vaikams duodu Santegra firmos Ultivits Kids vitaminus. Mums mūsų homeopatė rekomendavo. Mačiau internetu galima užsakyti, paprastoje vaistinėje neradau (konkrečiai tik eutovaistinėje užklasiau).
Atsakyti
mes naturalaus skonio zuvu taukus geriam ir kalci kramtoma mat sunus nepripazista jokiu pieno produktu doh.gif o tu multivitaminu nelabai megstu, dabar dar manau pakanka su maistu. turim savu darzoviu, uogu saldytu. pavasari gal nupirksiu
Atsakyti
duodu tik žuvų taukus,ir žiemą vitaminą C
Atsakyti