Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

QUOTE(doremifasolasi @ 2011 02 21, 19:36)
as imaisau i maista, arba galima su svirkstu sugirdyti. as taip visus vaistus girdau, greitai ir paprasta( zinoma, svirkstas turi buti be adatos).siaip tai labai gerai yra tie     eye q baby, ten omega 3 ir omega 6. iki 2 metuku yra duozuota kapsulytese, is kuriu skysti reikia sugirdyti. ir doze maza, ir vaikas isgeria beveik nepajausdamas. as i sauksteli su maistu imaisau 4u.gif

Tiksliai bigsmile.gif Reik i maista bandyti imaisyti. Aciu 4u.gif Reikia "damusti" sita buteliuka, ir pabandyti kokius kitus, gal su skoniu, gal geriau ji gertu g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 21 vasario 2011 - 22:02
Maniskis geria zuvu taukus su tuti fruti skoniu, na ta skonis, tai tik kvapas, bet pacio skonio tai man kaip ir visi, taip ir sie - baisus doh.gif lotuliukas.gif
As taip pat maisau i maista, ne i visa, bet bevalgant uzpilu ant sauskto (patogu kai sriubyte valgo), pries tai pavykdavo taip suduoti, na bet vyrutis auga, charakteris taip pat, tad dabar tenka gudrauti biggrin.gif biggrin.gif
svirkstas mums seniai jau nebepadeda - viska ismoko isspjauti lauk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta_1204: 21 vasario 2011 - 23:10
Mes vartojam BASIKA Vital sarmines granules, po puse saukstelio
i maisteli, nes esam alergiski visiems multi vitaminams, plius dar
vitamina D. smile.gif
Atsakyti
kadangi kraujukas geras, svoris auga ribose, kaip ir viskas gerai geriame tik zuvu taukus kas antra diena.
Atsakyti
Kai maziukas sunelis buvo tai lasiukus lasindavau tuo momentu kai pradedavo verkti, o dabar tai pats labai noriai valgo vitaminus, isskyrus zuvies taukus
Atsakyti
Gal zinot kur galima nusipirkti vitaminu KIDDI PHARMATON? ax.gif
Arba ka kito ,kad pagerinti apetita vaikui . smile.gif
Atsakyti
Na o mums ne viena gydytoja patare neduoti vaikams vitaminu su ivairiais skoniais, nes juose daugiau neigiamu dalyku neinaudos. Sake, kad geriausi vitaminai - naturalus zuvu taukai (be jokiu priedu). Taigi mes naudojame tik naturalius LYSI zuvu taukus ir atskirai geriam vitamina C. Tik girdejau, kad ne visi vaikuciai naturalius zuvu taukus megsta (labai dziaugiames, kad mus merginos juos geria pasigardziuodamos:))
Atsakyti
Mes geriam Imunotrofiną ir žuvų taukus, tuti fruti skonio 4u.gif
Atsakyti
laba diena visiems mamytems, mano vaikas vartoja va situs vitaminus:
Vita-Squares (kramtomosios tabletės)
180 tablečių

esu labai patenkinta, vaikui patinka, praktiskai vaikas nesirgo ziema, smile.gif
tikrai siulau isbandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana.taraskevic: 29 kovo 2011 - 13:59
Mes geriam skystus Marsiecius 1+. thumbup.gif
Atsakyti
Mano merginoms labai patinka Vibovit Zoo vaisių skonio kramtomi guminukai. smile.gif
Tiesa, šituos rekomenduoja nuo 3 metų (kadangi kramtomi)

Anksčiau sesuo juos atveždavo iš Lenkijos, o dabar atsirado assorti.lt
Ir kaina "nesikandžioja" - 27,99 Lt už 50 guminukų pakuotę, vartojami po 1 per dieną.

http://www.assorti.l...s-vaikams-225-g

Draugių atsiliepimai taip pat puikūs.

O dėl ligų, mano nuomone, nei vieni maisto papildai nuo jų neapsaugo, deja doh.gif
Atsakyti
Duodu Sambucus sirupa ir dar papildomai Vitamina C (Rutinoscorbin)
Atsakyti