Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

netgi su MP didžiulis pavojus paspringti, naktį valgo miegodama- pamiršta nuryti ir buvo tokių atvejų, kad paspringsta. Bet dėl riešutų tai turi visus dantis, nemanau kad paspringtų, nebent gulėdama valgytų g.gif
[/quote]


maniske irgi turi visus dantis, tai stengias viska sukramtyti pries nurydama wub.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad riesutu nerekomenduojama duoti gana ilgai. tai kitaip paspringstama, nei pavyzdziui pienas. riesutai kieti, sukramto juos smulkiai, gabaliuku lieka, ju ,,sekmingai''nenuryja visu, itraukia i plaucius, na tokios skeveldros sukelia plauciu uzdegima, jos laaaabai sunkiai,,isprasomos'' is plauciu, daug bronchoskopiju ir ilgu dienu ligonine (teko su tikrais pavyzdziais susidurti. Tas pats galioja ir saulegrazoms, lukstams.)
Papildyta:
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 01 18, 23:06)
Kazkur skaiciau, kad riesutu nerekomenduojama duoti gana ilgai. tai kitaip paspringstama, nei pavyzdziui pienas. riesutai kieti, sukramto juos smulkiai, gabaliuku lieka, ju  ,,sekmingai''nenuryja visu, itraukia i plaucius, na tokios skeveldros sukelia plauciu uzdegima, jos laaaabai sunkiai,,isprasomos'' is plauciu, daug bronchoskopiju ir ilgu dienu ligonine (teko su tikrais pavyzdziais susidurti. Tas pats galioja ir saulegrazoms, lukstams.)

aisku, kad nebutinai, kas paragauja riesuta, tas pasprigsta, bet rizika didesne...
Atsakyti
Dabar papildomai nieko negeriame,medu ciulpiame,citrina,ivairios arbateles.Siaip vitaminus vartojame DR. Theiss sirupiukas,tikrai labai geras,na nera jam reklamos,kaip marsieciams lotuliukas.gif ,bet thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai po ligos slapimo taku bandem pasikraut imuniteta. Gydytoja pasiule lasiukus tokius,spec tipo. Na pagerem juos. Gal saltuoju sezonu ir reiktu daugiau vitC,bet jei maisto racijonas subalansuotas manau papildomu vitaminu kaip ir nereij ax.gif
Atsakyti
vitaminaD
Atsakyti
sveikos mamytes as savo maziukei 6.5 menesiu duodu vivasan sirupeli raudona uoga thumbup.gif ,po puse saukstuko i diena mums ir skonis labai patinka bigsmile.gif ,ir valgom puikiai ir nesergam lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mano dukryte 1m.9 men. kol tvarkiausi,pasieke buteliuka su c vitminu ir suvalge mazdaug 4 tabletes .tiksliai nezinau kiek ju buvo,ar man kreiptis pas gydytojus ar nieko nebus ? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2011 01 28, 14:46)
sveikos mano dukryte 1m.9 men. kol tvarkiausi,pasieke buteliuka su c vitminu ir suvalge mazdaug 4 tabletes .tiksliai nezinau kiek ju buvo,ar man kreiptis pas gydytojus ar nieko nebus ? doh.gif  verysad.gif

skambinau i greitaja sake nieko baisaus tik gali isberti
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2011 01 28, 14:14)
skambinau i greitaja sake nieko baisaus tik gali isberti

Oi, tai gerai, kad tik vitaminas C tebuvo rolleyes.gif Maniškis irgi jau per visą stalą viską pasiekia, kariasi visur - vaistai aukščiausiame stalčiuje guli ax.gif Nors irgi gi būna, kad iš karto į vietą nepadedu. Reikės būti atsargesnei. Kitą kartą atrodo, kad nepasieks, o va ima ir tik jam vienam suprantamais būdais pasiekia tongue.gif
Atsakyti
Mes sėkmingai geriam žuvies taukus smile.gif Karts nuo karto duodu šaukštelį Multivitaminol sirupo smile.gif Pakanka merginai smile.gif
Atsakyti
Blogiausiu atveju išberti gali smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mano maziui 2 metukai ziema duodu palaikiti immuniteta IMMUNOFTORINA kainuoja 45lt , o vitaminus duodu PIKOVIT kainuoja apie 20lt. Musu pediatre sake kad labai geri vitaminai, bet kartais pas vaikucius gali buti alergija nu vitamino B. smile.gif
Atsakyti