Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

mes dabar geriam cevikapa,o daugiau nieko neduodu mirksiukas.gif mano mazius megsta toki saldaini: saukstelio kita gala imerkiu i medu,o po to apvolioju ziedadulkese,tai vis praso adienio 4u.gif
Atsakyti
Negeriam nieko schmoll.gif retkarčiais medaus pačiulpiam, nėra gėrusi nieko apart vitD. Valgom daržoves, naminę mėsą, šaldytus vaisius, geriam MP, ir stegiamės nesirgti, ir nesergam 4u.gif (tfu tfu tfu). Mano mama labai prieš visus sintetinius medikamentus, mane taip išaugino ir aš savo vaiką taip auginu, aišku jei būtų rimtų ligų tai čia kitas reikalas 4u.gif (mum beveik 2 metukai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusedo: 17 sausio 2011 - 01:16
QUOTE(vikusedo @ 2011 01 17, 02:15)
Mano mama labai prieš visus sintetinius medikamentus, mane taip išaugino ir aš savo vaiką taip auginu, aišku jei būtų rimtų ligų tai čia kitas reikalas 4u.gif (mum beveik 2 metukai)


NA PRIES SINTETINIUS IR AS, BET UZ AUGALINIUS(KURIU DIDELIS BIOLOGINIS AKTYVUMAS), MEDUS -ALERGENAS, TAD BIJAU IR DUOT, TIK RETKARCIAIS ARBATELES PASALDINU VOS VOS. MUMS IRGI BEVEIK DVEJI, PER SI SALTAJI SEZONA SUSIRGOM PERSALIMU JAU ANTRA KARTA, TODEL IR PRADEJAU DUOT VITAMINUS IKI TOL GEREM TIK ZUVU TAUKUS.
Atsakyti
QUOTE(inngutee @ 2011 01 16, 10:52)


Deja, tai labai ziaurus faktas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LauritaK @ 2011 01 08, 13:09)
Abu mano vaikai geria zuvu taukus. Mazylis dar  vit.C, o didzioji multivitaminus is amway.

didžioji 5m.irgi anway vitaminus geria,ir mažajai 1,5paduodu tablete kartais sučiulpt,nes jos tokios tirpstančios,kažin nuo kiek ažiaus jas galima duoti
Atsakyti
QUOTE(inngutee @ 2011 01 17, 14:47)
NA PRIES SINTETINIUS IR AS, BET UZ AUGALINIUS(KURIU DIDELIS BIOLOGINIS AKTYVUMAS), MEDUS -ALERGENAS, TAD BIJAU IR DUOT, TIK RETKARCIAIS ARBATELES PASALDINU VOS VOS. MUMS IRGI BEVEIK DVEJI, PER SI SALTAJI SEZONA SUSIRGOM PERSALIMU JAU ANTRA KARTA, TODEL IR PRADEJAU DUOT VITAMINUS IKI TOL GEREM TIK ZUVU TAUKUS.

As kiek skaitinejaus,tai medaus nerekomenduojama duot iki metu,o veliau galima mirksiukas.gif as tai kol maitinau,t.y.iki 11men. pati nevartojau medaus ir po to ilgokai dar nedaviau.kolkas nepasireiske jokie blogi pozymiai,gal jau nebepasireiks.as per sia ziema jau 5 kg suvalgiau medaus biggrin.gif norejau paklaust ar duodat vaikam riesutu?maniskis lb nori kedro riesutuku.po kelis duodu kartais,bet nezinau ar cia gerai g.gif
Atsakyti
As duodu graikisku riesutu, labai megsta, bet ne daznai ir po biskuti.Nuo Dvieju metu kazkur pradejom juos ragauti, iki to bijojau kad pasprings.
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 01 17, 16:48)
As kiek skaitinejaus,tai medaus nerekomenduojama duot iki metu,o veliau galima mirksiukas.gif as tai kol maitinau,t.y.iki 11men. pati nevartojau medaus ir po to ilgokai dar nedaviau.kolkas nepasireiske jokie blogi pozymiai,gal jau nebepasireiks.as per sia ziema jau 5 kg suvalgiau medaus biggrin.gif norejau paklaust ar duodat vaikam riesutu?maniskis lb nori kedro riesutuku.po kelis duodu kartais,bet nezinau ar cia gerai g.gif

maniskei vasario pabaigoj 2 metai, bet koks 3menuo kaip duodu riesutu(lazdynu, migdolu), po kelis per diena , esu davus daugiausiai gal kokius 8vnt, zinau, kad ir jie alergenai, bet, vis praso niam(nes ten pat dedu saldumynus, o ir riesutus valgo noriai), tai pradejau nuo 2vnt, bet nealergizavo...cia manu kiekvienam vaikui individualiai. Bet esu girdejus, kad vaiko organizmas iki 3m nevirskina(nesuvirskina) riesutu, bet cia tik nuogirdos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inngutee @ 2011 01 18, 00:46)
maniskei vasario pabaigoj 2 metai, bet koks 3menuo kaip duodu riesutu(lazdynu, migdolu), po kelis per diena , esu davus daugiausiai gal kokius 8vnt, zinau, kad ir jie alergenai, bet, vis praso niam(nes ten pat dedu saldumynus, o ir riesutus valgo noriai), tai pradejau nuo 2vnt, bet nealergizavo...cia manu kiekvienam vaikui individualiai. Bet esu girdejus, kad vaiko organizmas iki 3m nevirskina(nesuvirskina) riesutu, bet cia tik nuogirdos wub.gif

LABAI DIDELIS PAVOJUS PASPRINGTI!
Atsakyti
QUOTE(inngutee @ 2011 01 17, 13:47)
NA PRIES SINTETINIUS IR AS, BET UZ AUGALINIUS(KURIU DIDELIS BIOLOGINIS AKTYVUMAS), MEDUS -ALERGENAS, TAD BIJAU IR DUOT, TIK RETKARCIAIS ARBATELES PASALDINU VOS VOS. MUMS IRGI BEVEIK DVEJI, PER SI SALTAJI SEZONA SUSIRGOM PERSALIMU JAU ANTRA KARTA, TODEL IR PRADEJAU DUOT VITAMINUS IKI TOL GEREM TIK ZUVU TAUKUS.

alergenas, bet palaižėm, nesureagavo, tai dabar laižom dažnai biggrin.gif

QUOTE(sriukis @ 2011 01 17, 15:48)
As kiek skaitinejaus,tai medaus nerekomenduojama duot iki metu,o veliau galima mirksiukas.gif as tai kol maitinau,t.y.iki 11men. pati nevartojau medaus ir po to ilgokai dar nedaviau.kolkas nepasireiske jokie blogi pozymiai,gal jau nebepasireiks.as per sia ziema jau 5 kg suvalgiau medaus biggrin.gif norejau paklaust ar duodat vaikam riesutu?maniskis lb nori kedro riesutuku.po kelis duodu kartais,bet nezinau ar cia gerai g.gif


mes valgom riešutus, bet po kelis- nedaug 4u.gif
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 01 17, 23:02)
LABAI DIDELIS PAVOJUS PASPRINGTI!

netgi su MP didžiulis pavojus paspringti, naktį valgo miegodama- pamiršta nuryti ir buvo tokių atvejų, kad paspringsta. Bet dėl riešutų tai turi visus dantis, nemanau kad paspringtų, nebent gulėdama valgytų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusedo: 18 sausio 2011 - 12:23
as duodu zuvies taukus ir citropliusa. o vasara apseinam be vitaminu.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2011 01 18, 13:24)
as duodu zuvies taukus ir citropliusa. o vasara apseinam be vitaminu.


Vasara ir taip vitaminu gausu maiste, saule, grynas oras, uogos, darzoves viskas sviezia, viskas skanu thumbup.gif Pasiilgau vasaros verysad.gif

O riesutuku mes taip pat ragaujame.
Jei kalbant apie rizika paspringti, tai ir riesutu nereikia. Paspringti galima net grikiu kose pavyzdziui. Mes sugebejome po baliaus nukritusi saldainuka surasti ir uzspringti. Musu laimei spejo greitoji atlekti, aciu jai, kad gyvi esame doh.gif Bet cia jau kita tema 4u.gif
Atsakyti