Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

QUOTE(sriukis @ 2010 11 09, 00:52)
Mes nesenai pradėjom gerti eye q zuvu taukus.i sudeti iena omega 3,omega 6, nakvišu aliejus, vaniles skonis ir lygtais saulegrazu aliejus. 4u.gif
Papildyta:

Norejau pasiteirauti, is ko pastebejot,jog jums truksta kalcio ir magnio? nes mano zuikiui zemesnis raumenuku tonusas,tai gal reiktu pagert? g.gif


kai mums buvo zemas tonusas, israse osteocare. Ten kalcis, magnis ir cinkas. Nezinau ar padejo, nes kartu ir masazus dareme, bet tonusas susitvarke matyt, nes vaikas dabar jau puikiia vaiksto, laipioja, rankos stiprios, zodziu, neturim kuo skustis.
Atsakyti
Geriam žuvies taukus.
Atsakyti
Siuo metu geriam Marsiecius smile.gif plius D vitamina smile.gif

O jus ra duodate savo mazyliams D, ir po kiek?
Atsakyti
QUOTE(aurora111 @ 2010 10 08, 11:04)
Tai va,kad tie marsieciai tikra chemija,vien pauoscius atrodo ,kad uzdusi nuo kvapo..Uztat ir klausiu mamyciu,gal jos duoda savo vaikiukam kazkokius kitus,apie kuriuos as nezinau,ar ka nors is liaudisku budu zino.Ka galvojate apie skiepus nuo gripo  ,mamos? 4u.gif

Esu prieš sintetinius vitaminus ir prieš skiepus nuo gripo. Pastarieji aplamai farmacininkų triukas. Niekam nepaslaptis, kad medikai neskuba patys skiepytis ir savo vaikų skiepyti ir tikrai nebereikalo.
Na o liaudiški receptai labai paprasti : grūdinimasis, daug gryno oro smile.gif
Niekada nedaviau dukrai jokių vitaminų. Grūdinamės nuo gimimo. Net siaučiant pūgai dukra miegodavo lauke vežimėlyje. Mūsų receptas - nėra blogo oro, yra tik bloga apranga smile.gif
O ta bloga apranga ir dešimt megztinių kai lauke šilta. Neretai mamos perkaitina vaikučius,o tai daug blogiau nei truputį sušalti.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 11 11, 01:13)
kai mums buvo zemas tonusas, israse osteocare. Ten kalcis, magnis ir cinkas. Nezinau ar padejo, nes kartu ir masazus dareme, bet tonusas susitvarke matyt, nes vaikas dabar jau puikiia vaiksto, laipioja, rankos stiprios, zodziu, neturim kuo skustis.

Osteocare kiek suprantu sintetinis, gal kas zinot naturalesniu 4u.gif
Atsakyti
Taip idomiai rasot o tie sintetiniai isie sintetiniai, taip jie visi apsoliuciai susintetinti. Reikalas tik tame ar priima organizmas ar ne. Zinau vietoj osteocare naturalu buda, pati gydytoja pasake ir mano mama taip daro nes ir pas ja ir pasirodo pas mano suneli nepriima, Tai va toks budas, renki kiausiniu lukstus (tik jokiu budu ne parduotuviniu, reikia naturaliu, as pas kaimyna jamu) nuo lukstu atskiri sita viduje esancia plevele ir dziovini. Paskui sumali ir beri i valgi.
Atsakyti
Nupirkau dukrytei "Multivitaminol" sirupą, jame visi vitaminai, o svarbiausia skanus ir vaikas geria... :4u:Jo sudėtyje taip pat vitaminas D.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicia: 18 lapkričio 2010 - 22:37
QUOTE(Renata_Bo @ 2010 11 17, 02:07)
Taip idomiai rasot o tie sintetiniai isie sintetiniai, taip jie visi apsoliuciai susintetinti. Reikalas tik tame ar priima organizmas ar ne. Zinau vietoj osteocare naturalu buda, pati gydytoja pasake ir mano mama taip daro nes ir pas ja ir pasirodo pas mano suneli nepriima, Tai va toks budas, renki kiausiniu lukstus (tik jokiu budu ne parduotuviniu, reikia naturaliu, as pas kaimyna jamu) nuo lukstu atskiri sita viduje esancia plevele ir dziovini. Paskui sumali ir beri i valgi.

Kazkaip neaiskei parasiau, sumalti ir dziovinti reikia luksta. blush2.gif
Atsakyti
Kaip sugirdote zuvu taukus? Ir kokius vartojate?
Maniske, tai spjauna lauk. Aciu uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(karklyne @ 2010 11 22, 09:10)
Kaip sugirdote zuvu taukus? Ir kokius vartojate?
Maniske, tai spjauna lauk. Aciu uz patarimus.



O kokius jus vartojat? As pastebejau kad mano vaikas geriau geria naturalaus skonio be visokiausiu priedu (tutti frutti skonio ar citrinos)
Atsakyti
naturalius ir geriam, bet nieko isgerti negalim...
Atsakyti
Gaila kad Cevikap negalima jau nupirkti,labai megau juos,sulasini i arbatele ir jokio vargo mirksiukas.gif .
Geriam Moller zuvu taukus,si karta nusipirkau tuti fruti skonio,tiesa sakant jie man daugiau smirda,nei paprasti.Geria ,bet isgerus pasako fuuuuuui tongue.gif .
Prie zuvu tauku kazkaip pripranta vaikai.Mes pradejom gerti,tai ziaugdciojo net,jei biski daugiau bandai sugirdyti doh.gif Tai as pratinau po ketviti saukstelio,paskui po biski didinau ,taip ir pripratom mirksiukas.gif
Atsakyti