Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

Kokių grožių čia prisižiūriu kas kaskart. wub.gif Rikia ir man prisijungti... bigsmile.gif
Atsakyti
Angelux - nu pasaka kaip grazhu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 03 03, 11:02)
Angelux - nu pasaka kaip grazhu  wub.gif


Ačiū visom už pagirimą blush2.gif , bet turbut sapnuosis man tie drugeliai. Kiek kartu norėjosi kur nors sukišti nebaigtą darbą, kad akys nematytu doh.gif
Atsakyti
labai grazus kostiumelis 4u.gif
Atsakyti
Jūsų, merginos, įkvėpta ir aš savo dukrytei šio bei to prinarpliojau ax.gif

mocherinė liemenė
user posted image

o šitą kai išploviau, tai taip nutįso, kad iš liemenės pasidarė tunika biggrin.gif
user posted image


Papildyta:
QUOTE(irenairsavi @ 2009 03 03, 12:42)
Jūsų, merginos, įkvėpta ir aš savo dukrytei šio bei to prinarpliojau  ax.gif

mocherinė liemenė
user posted image

o šitą kai išploviau, tai taip nutįso, kad iš liemenės pasidarė tunika  biggrin.gif
user posted image


oi doh.gif netycia nesumazinau nuotraukos, sorry, kad tokia didelė doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
nu visiškai prisidirbau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif po du kartus nuotraukas įdėjau - čia iš neišmanymo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
saunuoles mamos. labai grazus jusu darbeliai. mano tikrai kur kas kuklesni 4u.gif
Atsakyti
Tunika

user posted image user posted image
Atsakyti
irenairsavi kaip fainai atrodo bigsmile.gif man ypač pirmoji bigsmile.gif tokia kitokia nei visos matytos liemenės wub.gif gražu

liepa50 simpatiška tunika, tokia šilta atrodo wub.gif o siūliukai mocheriukai, ar ne g.gif turiu aš tokių, tik nesumislinu ką čia gražaus mergėms nurakaliot, nes kiauraraščių dar nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
Lenkiu zemai galva pries visas piesinuku ir spalvotu rastu mezgejas 4u.gif , gerai, kad mano pana dar mazyte ir neuzsimano tokiu groziu.

Irenairsavi tikrai labai ydomi zalioji liemene, o antroji is tu pries kurias lenkiu galva thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2009 03 03, 00:23)
Rodomes  ir mes su savo drugeliais


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vertas darbo.Labai grazus kostiumelis
QUOTE(irenairsavi @ 2009 03 03, 03:45)
Jūsų, merginos, įkvėpta ir aš savo dukrytei šio bei to prinarpliojau  ax.gif

mocherinė liemenė

thumbup.gif grazios liemenytes

QUOTE(liepa50 @ 2009 03 03, 06:34)

Labai graziai tas kiaurarastis ziurisi thumbup.gif
Na ,o as dabar ka nors suneliui megziu.
Atsakyti
Man vėl reikia patarimo dėl šio sarafano
user posted image
Iš pradžių galvojau petnešas ir tą pažymėtą detalę megzt gerom dvigubas, bet dabar suabejojau, gal petnešas megzt stulpeliais 1x1. O kaip tą detalę gražiai padaryt.... unsure.gif Patarkit......
Atsakyti
fishke, aidaa, valdele, aciu uz pagyras ax.gif smagu, kad patinka smile.gif
Dabar mezgimo virusas mane taip uzkabino, kad niekaip nepagyju, niekaip neatsikratau virbalu - jie mane tiesiog persekioja biggrin.gif
Atsakyti