Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 11:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif
user posted image

tai kad labai graziai atrodo... ir drugelis taip graziai viska pagyvina thumbup.gif o truksta gal modeliuko smile.gif kad pauostu suknyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 11:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif
[

gal dirželio g.gif
Atsakyti
ir as galvojau apie dirzeli.
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 11:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif


Tai kad labai graži, nieko jai netrūksta. Nors jei norisi, galima apačioje aplinkui smulkių gėlyčių prisiūti. Bet aš tai nieko jai nedaryčiau ax.gif
Atsakyti
... vakar ryte prisiziurejau visu situ jusu grozybiu tai net vaikucio uzsimaniau kad tureciau kam megzti biggrin.gif ... bet kaip tik vakar vakare sesuo papletkino kad pussesere turi pilvely gyventoja clap_1.gif tai apmegziu kaip sava hihihi.gif ... aisku dar truputi peranksti nes mazasis giminaitis dar labai mazas... dar visko gali nutikt .. tai pakolkas tikiuosi kad viskas mazajam giminaiciui viskas bus gerai... bet kai jau suzinosiu kad viskas tvarkoj tai tikesiuos kad bus mergaite hihihi.gif .. nes tokiu graziu suknyciu cia prisiziurejau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 11:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif
user posted image



... o kiek pamenu tai vienai tokiai grazia suknyte sunelis demonstravo blush2.gif ... tai mano nuomone sitai suknytei tetruksta tik dukrytes ... blush2.gif o siaip suknute begalo grazi blush2.gif
Atsakyti
suknyte drauges dukreliai
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif
Prisižiūrėjau čia jūsų darbelių, visi nuostabūs wub.gif Šaunuolės jūs 4u.gif

Pati ieškau kokio nerto vasariško kostiumėlio (kelnytės + bliuskytė) berniukui 1,5metukų, gal kuri turit kokių pavyzdėlių užsisaugojusi?
Dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 12:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif

Tai kad nieko netruksta. Viskas labai skoninga ir grazu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 30, 11:29)
numezgiau suknyte bet man jai kazko truksta gal patarsit ko g.gif




Daili suknytė 4u.gif Mano nuomone kaip ir kitų mamyčių, nieko nebetrūksta tai sukneliai, viskas čiki thumbup.gif

QUOTE(Januse @ 2009 04 30, 13:26)
suknyte drauges dukreliai



Super suknytė thumbup.gif , tik man užkliuvo kaklas, jis neper mažas? Man dabar žiūrint atrodo, kad galvytė nepralys.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti