Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

Na, dar ir čia pasirodau naujausiu darbu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 04 24, 08:12)
Na, dar ir čia pasirodau naujausiu darbu



kokis grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2009 04 23, 14:54)





man šitas labai dailus wub.gif clap_1.gif reiks pabandyti nunerti savo merginom thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 04 22, 23:52)
Rodausi ir as keleta savo paskutiniuju darbeliu:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

wub.gif wub.gif wub.gif fantastiškai gražu, gal galėtum parašyti kaip megzti nuo pažastų, labai patiko, bandyčiau nukopijuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2009 04 23, 12:54)
Vogels, aciu, kad priminet, kaip ikelti nuotraukas   aciuks.gif
Stai nuoroda i mano albuma   4u.gif

http://public.fotki....mano-mezginiai/


labai labai grazus ir mieli darbeliai wub.gif tokiu grozybiu prisiziuriu ir svaikti apie dukryte pradedu ax.gif blush2.gif
sakykit kokiu ten rasteliu mezgete vokely ir komplektuka gelsvus? be galo graziai ziurisi,toks iskilus rasciukas,bet niekaip neyziuriu is foto koks jis ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SERPIENTE: 24 balandžio 2009 - 15:08
Kriksto suknele 1.5 metuku mergytei

user posted image
Atsakyti
LUSASITA thumbup.gif komplektukas wub.gif
Atsakyti
Niu kokių aš čia grožybių prisižiūrėjau. wub.gif Ir vaikiukų, ir darbukų. Rodau savo pupos suknytę

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

gal kuri netyčia narpliojot tokias liemenytes ar bent geresnes akis turit, atsispauzdinau bet nė velnio neįžlibinu skaičiukuose doh.gif doh.gif skaityt irgi akys liejasi, tai jeigu netyčia kuri nėrėt gal originalią liemenytę būtų įmanoma nufotkint aiškiau būtų, jeigu ne tai bandysiu kankint pagal schemą iš akies, turbūt nieko baisaus bus jeigu gausis čiut per didelės hihihi.gif

user posted image user posted image


Atsakyti
Noreciau pasirodyti savo nauja darbeli blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Mingailiux Labai grazu wub.gif
Atsakyti
giriu visu darbelius wub.gif nuostabu wub.gif reikia ir man prisiruosti jau kazka numezgaliot naujagimiui ax.gif
Atsakyti