Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

QUOTE(astukas111 @ 2009 04 06, 15:00)
priimkit ir mane i savo buti ax.gif

siuo komplektuku as labai dziaugiuosi biggrin.gif maza dama juo puosis per mamu diena thumbup.gif

user posted image

user posted image
user posted image


labai grazus komplektukas thumbup.gif gal butu galima serafaniuko shemutes? blush2.gif
Atsakyti
Kiek daug nauju graziu darbeliu thumbup.gif jus saunuoles mergaites - man tai kazkaip su siltu oru tiek visokiu kitokiu reikaliuku atsirado - niekaip negaliu paimti virbalu i rankas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2009 04 08, 20:10)
Sveiki
Prisiziurejau tiek jusu rankomis sukurtu groziu  wub.gif Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.
user posted image
user posted image



ojjj jeeeeeeeeee wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kiek meiles ideta super duper grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

kaip kepuriukus raizgau jau biski auksciau nupasakojau,,o va sarafanas tai mano fantazijos grynas vaisius jokiu schemu nerrrrrr doh.gif neturiu kuo pasidalint
Atsakyti
Mingailiux labai kruopshtus ir dailus darbelis wub.gif wub.gif

astukas111 labai grazhu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas visoms uz pagyrimus ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif MINGAILIUX oi koks grazus komplektukas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2009 04 08, 19:10)
Sveiki
Prisiziurejau tiek jusu rankomis sukurtu groziu  wub.gif Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.
user posted image
user posted image


Be žodžių kaip gražu ir miela bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas111 @ 2009 04 09, 08:42)
ojjj jeeeeeeeeee wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif kiek meiles ideta super duper grazu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

kaip kepuriukus raizgau jau biski auksciau nupasakojau,,o va sarafanas tai mano fantazijos grynas vaisius jokiu schemu nerrrrrr doh.gif neturiu kuo pasidalint


labai gaila verysad.gif tikrai nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2009 04 08, 20:10)
Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.

Fantastiškas grožis wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
suknele be manekenes
user posted image

suknele su manekene
user posted image
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif

QUOTE(divuke @ 2009 04 08, 19:02)
Sveikos mamytes! Norejau paklausti, kas mezget vaikiska paltuka, kiek cm platesni daret prieki, nes man siandien kazkaip visai nesigalvoja wink.gif

kažkaip iš akies primečiau, gal po 1 cm kiekvienai daliai uždėjau mirksiukas.gif , bet gal nuo vaiko sudėjimo priklauso g.gif

QUOTE(jo-vita7 @ 2009 04 09, 20:48)
suknele be manekenes

suknele su manekene 
user posted image[/url]

suknelės apačios raštas man laaabai patinka ir jau rezgu mintis ką nert šiuo raštu ir kokius siūlus derint rolleyes.gif
Labai gražu thumbup.gif

Visų darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2009 04 09, 21:48)
suknele be manekenes
user posted image

suknele su manekene 
user posted image



labai gražu wub.gif ieškojau kažko ką nunerti vašeliu ir jei nesupyksit bandysim šitą suknelę tik nelabai žinau kaip ją nunerti jei nesunku parašykit. galima ir į AŽ.
Atsakyti