Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

QUOTE(Miglee @ 2009 04 07, 11:35)
laba diena.uzsakinejau pas viena mamyte kepure berniukui kaip futbolo kamuolys su mano sunelio vardu,norim dar tokios ir niekur nerandu tos mamytes,neprisimenu niko.gal atsilieps ta mamyte.lauksiu i az  4u.gif



gal sita user posted image

La Perlos kurinys cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandruska @ 2009 04 07, 23:29)
kaip grazu pas visus
pasirodisim ir mes ka numezgem

Nu sakes, visa kolekcija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pirma karta mezgiau megztuka. Nelabai kaip gavosi, akytes ta sypsenyte kazkaip sutrauke... Bet gi nebutu pirmas blynas, jei nebutu prisviles.... ax.gif biggrin.gif

user posted image

Priekis

user posted image

Nugaryte
Atsakyti
dodone koks pavasarishkas megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na gi jau pavasariui ir mezgiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 04 06, 17:24)
koti, Lusasita, astukas111 fantastika wub.gif  wub.gif  wub.gif .
astukas111, gal kepurytės schemutė yra?



nera blush2.gif rastelis is interneto o kepuriukas is akies megstas bet esme tokia
numezgu ar nuneriu apatine dali pagal galvos apimti tada kas trecia ar kas antra aki darau uzmetima ir kai suskaiciuoju kiek akiu gavosi galvoju koki rasteli .megsdama vis pridedu prie galvytes ir ziuriu kada sumezginet pradet-sumesvu po dvi viena karta,numezgu kelias eiles ir dar syli po dvi sumezgu ir taip kol liek apie 20akiu mazdaug tada suveriu ant kito siuliuko akytes ir surisu o siule susiunu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif na gal aiskiai parasiau
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandruska @ 2009 04 08, 00:29)
kaip grazu pas visus
pasirodisim ir mes ka numezgem

Labai grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Norejau paklausti, kas mezget vaikiska paltuka, kiek cm platesni daret prieki, nes man siandien kazkaip visai nesigalvoja wink.gif
Atsakyti
Sveiki
Prisiziurejau tiek jusu rankomis sukurtu groziu wub.gif Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2009 04 08, 20:10)
Sveiki
Prisiziurejau tiek jusu rankomis sukurtu groziu  wub.gif Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.
user posted image
user posted image

net zandikaulis atvipo pamacius!!!!! SUPER!!!!!!!!! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas111 @ 2009 04 06, 15:00)
priimkit ir mane i savo buti ax.gif

siuo komplektuku as labai dziaugiuosi biggrin.gif maza dama juo puosis per mamu diena thumbup.gif

user posted image

user posted image
user posted image

nuostabus darbas gal gali pasidalinti kepures schema
Papildyta:
QUOTE(Mingailiux @ 2009 04 08, 20:10)
Sveiki
Prisiziurejau tiek jusu rankomis sukurtu groziu  wub.gif Labai norisi ir man pasirodyti ka numezgiau savo dar negimusiai Pupai.
user posted image
user posted image

vau fantastika wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti