Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

http://public.fotki....niai/mezginiai/


sveikutes, pasirodau ir as ka nunarpliojau savo mazei, , tik miegmaisiuko nuotrauka ne kokia gavos.

dabar mezgu suknele kaip mano megztinis su viena lelija priekyje tai kai pabaigsiu pasirodysiu, bandysiu relgano rankoves daryt mazajai.

Atsakyti
o cia musu paskutiniai mezginiai ax.gif
dryzuotukas
user posted image
ir chameleonas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 25 vasario 2009 - 18:25
QUOTE(saulxx @ 2009 02 24, 13:37)
nu ir mes registruojames  wink.gif  su nauja suknyte-liemenyte mazai mergytei 


Kokia nuostabi suknytė wub.gif Ar iš galvos kurtas grožis?

Zuviukas:) man tas mėlynas megztukas labai mielas, spalvos malonios thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Zuzanėlė,2009 02 24, 18:17]
[quote=saulxx,2009 02 24, 13:37]
nu ir mes registruojames wink.gif su nauja suknyte-liemenyte mazai mergytei
SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O šonai, kaip suprantu, kiauri? o kaip atrodo apsirengus????
[/quote]


rodo kaip atrodo suknyte ant vaiko, modeliukas yra mano sunelis ax.gif nes dar mergytes neturiu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
kaip graziai atrodo, ir modeliukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 02 25, 19:51)
rodo kaip atrodo suknyte ant vaiko, modeliukas yra mano sunelis ax.gif  nes dar mergytes neturiu rolleyes.gif
user posted image

nebutum parasius, kad cia berniukas, nu butu laaabai grazi mergyte bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Lusasita,labai įdomus komplektukas, gražu wub.gif Tik gal kepurytė kiek nepraktiška, aš kūdikiams megzdama su ausytėm darau, kad vėjas koks nepripūstų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 02 25, 11:51)
rodo kaip atrodo suknyte ant vaiko, modeliukas yra mano sunelis ax.gif  nes dar mergytes neturiu rolleyes.gif

wub.gif wub.gif wub.gif Ir suknyte ir modeliukas thumbup.gif

QUOTE(Lusasita @ 2009 02 26, 05:30)

Labai jau graziai tau sekasi tie komplekteliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Gaila ,kad neturiu dabar tokio maziuko leliuko ,o tai irgi megzciau tokius batelius.
Atsakyti
labukas visom 4u.gif
prisiziurejau jusu nuostabiu darbeliu ir pati sumaniau paimti virbalus i rankas po ilgo,ilgo laiko.tai gi rodomes su musu pirmu darbeliu ax.gif tik labai nepeikit,pirma karta gyvenime mezgiau pynes blush2.gif
user posted image
Atsakyti
4u.gif laba diena,noreciau pas jus i svecius,su tokiu klausimu,labai megstu megzsti,bet negaliu niekaip rasto issirynkti,gal kuri patartu koki nesunku rasta dukrai 5 metu suknutei,noreciau kad kiaurarasti,viena toki nusiziurejau kur apacia kaip lanko formos,buciau dekinga uz jusu priemima i jusu rata mirksiukas.gif
Atsakyti
mazai mergytei
user posted image
Atsakyti