Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

[quote=ggudrute,2009 03 27, 15:33]
Paltukas didziajai dukrytei ax.gif , tik negaliu apsisprest g.gif kaip geriau su dirziuku ar be jo mirksiukas.gif . Gal dar kas mestel kokia ideja kaip butu galima ji papuost blush2.gif

Man tai irgi asmeniskai zymiai graziau su dirzeliu.. kazkaip be dirzelio tai atrodo kaip ilgas megztinis, o dirzelis tai thumbup.gif vaizdeli padailina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2009 03 27, 13:33)
Paltukas didziajai dukrytei ax.gif , tik negaliu apsisprest  g.gif kaip geriau su dirziuku ar be jo mirksiukas.gif . Gal dar kas mestel kokia ideja kaip butu galima ji papuost blush2.gif


Man su diržiuku gražiau mirksiukas.gif
Pati ruošiuos mergikei savao paltuką megst, tai su diržiuku darysiu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 27 kovo 2009 - 13:57
QUOTE(justicir @ 2009 01 17, 20:54)
Dėkui Jums merginos už aprašymus  4u.gif
Pirmieji mano megzti batukai dukrytei  wub.gif

user posted image


Fantastiski batukai wub.gif , ir as isisvajojau apie tokiu numezgima, teks mokytis biggrin.gif

QUOTE(ggudrute @ 2009 03 27, 13:33)
Paltukas didziajai dukrytei ax.gif , tik negaliu apsisprest  g.gif kaip geriau su dirziuku ar be jo mirksiukas.gif . Gal dar kas mestel kokia ideja kaip butu galima ji papuost blush2.gif
user posted image

user posted image


Va cia paltas, kaip is katalogo wub.gif , seile istiso ziurint. Ir spalvyte labai grazi, ir modeliukas. Man sis paltukas kazkodel graziau ziurisi be dirziuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2009 03 27, 14:33)
Paltukas didziajai dukrytei ax.gif , tik negaliu apsisprest  g.gif kaip geriau su dirziuku ar be jo mirksiukas.gif . Gal dar kas mestel kokia ideja kaip butu galima ji papuost blush2.gif


thumbup.gif paltukas,ir manekene wub.gif
Man grazu visaip-ir su dirziuku,ir be mirksiukas.gif pagal nuotaika galima deti arba ne rolleyes.gif Gali salika koki balta pusta arba bumbuluota numegzti,atspindes graziai spalvyte,o siaip tai paltukas thumbup.gif "on its own",nereikia nieko daugiau puost mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 03 27, 14:30)
thumbup.gif paltukas,ir manekene wub.gif
Man grazu visaip-ir su dirziuku,ir be mirksiukas.gif pagal nuotaika galima deti arba ne rolleyes.gif Gali salika koki balta pusta arba bumbuluota numegzti,atspindes graziai spalvyte,o siaip tai paltukas thumbup.gif "on its own",nereikia nieko daugiau puost mirksiukas.gif


Pritariu 100%!!! 4u.gif

Pati jau baigiau paltuka savo mazei. Tik su uztrauktuku ir kapisonu. Niekaip neprisiruosiu uztrauktuko prisiut, nes isivaizduoju, kiek nervu atims doh.gif ... gal kuri patartu, kaip ji graziau itaisyt!? 4u.gif
Atsakyti
Megztukas su rykliu thumbup.gif juo labiau, kad ji kuriant dalyvavo visa seima thumbup.gif
mergaites paltukas labai grazus (man irgi be dirzo graziau wink.gif )bet manau reiktu klausti pacio modelio, kaip jai patogiau wink.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz tiek daug pagyru paltukui bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kas del dirziuko tai nesiosim jau matyt palei nuotaika rolleyes.gif su juo ar be jo ax.gif
Atsakyti
stai kokia suknele mazai mergytei baigiau , tik demonstruoja lele blush2.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif LUSASITA super komplektukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 03 27, 23:41)
stai kokia suknele mazai mergytei baigiau , tik demonstruoja lele  blush2.gif

Gražu 4u.gif
Gal galėtumėte pasidalinti schema, kaip nėrėte suknutės viršų (apvaliai)?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=ggudrute,2009 03 27, 12:33]
Paltukas didziajai dukrytei ax.gif , tik negaliu apsisprest g.gif kaip geriau su dirziuku ar be jo mirksiukas.gif . Gal dar kas mestel kokia ideja kaip butu galima ji papuost blush2.gif
Paltukas tai nerealus
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Man tai grazu ir su dirzu, ir be. O modeliuka pati sugalvojai, ar kur nusiziurejai? As ir noriu savo mazei kazka pavasariui, tik niekaip neapsisprendziu del modelio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 03 28, 00:41)
stai kokia suknele mazai mergytei baigiau , tik demonstruoja lele  blush2.gif

Grazu wub.gif Manau, ant dukrytes daug graziau atrodytu thumbup.gif
Atsakyti