Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Vaikiški rūbeliai~~~

labai grazus sarafaniukas, liemene taip pat fantastiska thumbup.gif
Atsakyti
sauluxx labai miela liemenyte ir spalvyte dvelkia pavasariu
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 03 19, 15:35)
nu va pagaliau baigiau liemene su pedutemis savo isdykeliui

0903/7d/95ece37acd39.jpg[/img][/url]

wub.gif wub.gif thumbup.gif Tokia liemenė mano padaužai mano planuose bigsmile.gif Labai gražu thumbup.gif
Papildyta:
Beje, o tas pėdučių ornamentas ripsu megztas g.gif
Atsakyti
QUOTE(valdele @ 2009 03 18, 16:45)
user posted image
Tik tiek ,kad knisalyne tai ziauri doh.gif ,jau kelis kartus norejau trenkti viska i sona blush2.gif

As tai labai jau taip nesistengiu idealiai sutvarkyti blogosios puses blush2.gif laiko gaila. Patvarkau ir tiek. Vistiek jos niekas nemato ax.gif

QUOTE(saulxx @ 2009 03 19, 16:35)
nu va pagaliau baigiau liemene su pedutemis savo isdykeliui

user posted image

Super. Labai grazi spalvyte wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki,mezgu vaikiskus rubelius...
www.onutes.weebly.com
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 03 19, 19:11)
nugara mezgiau tik geromis ir is sonu pynes dariau, o uzsegima tai pirma nuleidau akis kaires puses, o desnia pridejau akiu kiek buvau nuleidusi, paskui surinkau akis ir ismezgiau kilputes ir prisiuvau apykakle. tikuosi aiskiai parasiau doh.gif

O nugara is tokiu pat salotiniu siulu ar is baltu, is nuotraukos lyg balti sviecia, bet gal tik taip atrodo. Ir ji man didele gaunasi, mano panai beveik 2m. tai skesta.O kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(rassike @ 2009 03 20, 10:31)
O nugara is tokiu pat salotiniu siulu ar is baltu, is nuotraukos lyg balti sviecia, bet gal tik taip atrodo. Ir ji man didele gaunasi, mano panai beveik 2m. tai skesta.O kaip tau?


dariau is salotinu, bet pritukau siulo 3cm numegzti tai teko ardyti ir daryti dryzuota verysad.gif , as pedutes sudejau arciau viena kitos kad tumpesne butu, nes pradejus megzti ir man gavosi ilgoka. buvo ilgis akiu 53eiles, o as padariau 43 eiles,nes taip butu gavusi suknele biggrin.gif
o kaskas klause kaip mezgasi peduciu rastas tau is geros puses blogomis , o is blogos geromis akimis.
Atsakyti
nu ir liemene ant isdykelio 2.gif tik maikutes neprisiderinom rolleyes.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 03 20, 10:43)
nu ir liemene ant isdykelio 2.gif  tik maikutes neprisiderinom  rolleyes.gif
user posted image

wau wau wau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai grazi salotine liemenyte wub.gif Tai ir as ja mezgiau biggrin.gif , tik beda ta, kad pedutes neissiteko sad.gif matyt siulas per storas, bet ideja su pynem soneliuose labai patiko tad sugalvojau kitokiu rastu viduryje megzti tongue.gif Bet kakliukas negraziai gavosi sad.gif , o man taip patinka V formos kakliukai, nu nezinau reikia dar daug praktikuotis, su siuo kakliuku sad.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2009 03 19, 20:48)
niu labai graziai ir tvarkingai atrodo.. o sakykit, kai imi vis nauja kamuoliuka, tai ana, pries tai buvusi, paliekat kabeti ar nutraukiat? g.gif



o man ar beatsakys kas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 20 kovo 2009 - 13:37
Jūsų dėka radau patikusią idėją, tai noriu kartu pasidžiaugi ir jos įgyvendinimu ax.gif smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 20 kovo 2009 - 13:49