Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

Kaip tik šiandien gaminau pietums. essen.gif Tik visad įdedu voveraičių ir įpilu 2 šaukštus Rama grietinėlės. Labai skanu. Dar bulves palaikau su bulvių prieskoniais (Santa Maria) kokių 20 min. Na, ir troškinu, troškinu. smile.gif
Atsakyti
oi, tiek prisiskaičiau čia apie tuos čenakus, kad nusprendžiau ir aš savaji nustebinti blush2.gif tikiuosi pirmas blynas neps blush2.gif doh.gif vils
Atsakyti
na va prisiklausiau visokiu liaupsu ir as siandien kepiau čenakus, na labai skaniai gavosi, tik teko nemazai vandens dar ispilti doh.gif
Atsakyti
Man čia toks klausimas iškilo blush2.gif Aš visad darau tradiciškai, kaip ir aprašyta, bet šįkart užsimaniau kaip nors kitaip ax.gif O galima daryt pvz vištieną su daržovėm ir ryžiais, o ne bulvėm? Ir kiek tada tų ryžių dėt, kiek laiko kept? Gal kas darėt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skirma @ 2006 04 14, 19:25)
Man čia toks klausimas iškilo blush2.gif Aš visad darau tradiciškai, kaip ir aprašyta, bet šįkart užsimaniau kaip nors kitaip ax.gif O galima daryt pvz vištieną su daržovėm ir ryžiais, o ne bulvėm? Ir kiek tada tų ryžių dėt, kiek laiko kept? Gal kas darėt? bigsmile.gif


Na manau kad tikrai galima smile.gif Tik jau ryzius reiktu deti isvirtus bus labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Skirma @ 2006 04 14, 17:25)
Man čia toks klausimas iškilo blush2.gif Aš visad darau tradiciškai, kaip ir aprašyta, bet šįkart užsimaniau kaip nors kitaip ax.gif O galima daryt pvz vištieną su daržovėm ir ryžiais, o ne bulvėm? Ir kiek tada tų ryžių dėt, kiek laiko kept? Gal kas darėt? bigsmile.gif


plova pasigaminsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2006 04 14, 17:30)
Na manau kad tikrai galima  smile.gif Tik jau ryzius reiktu deti isvirtus bus labai labai skanu  thumbup.gif


Nu nežinau ,ar virti ryžiai gerai bus-taigi košė liks g.gif Man rodos nevirtus reik dėt, jie ten pusiau su vandeniu ir riebalais tikrai ištrokš, kol daržovės ir vištiena šus..
Atsakyti
Siandien mastau gaminti vakarienei si patiekala, tiktai noreciau dar brokoliu ideti. Ar bandete kas nors? Pazystama viena sake skaicius kazkur kad jeigu yra brokoliu reikia troskinti atidarytu dangteliu, nes kartumo gaus visas patiekalas nuo brokoliu. Ka jus manote? o ar juos apvirti pries dedant reiktu? o gal saldytus nusipirkti? g.gif g.gif
Atsakyti
As visada cenakus gaminu taip:isverdu ryzius,pasikepinu markyciu tarkuotu ir smulkiai pjaustyta svoguniuka.Apverdu kubeliais supjaustyta vistienos file,susitarkuoju suri.Dedu sluoksni ryziu,tada vistiena,tada kepintas morkytes ir svoguniuka ir uzbarstau tarkuota suri.Ir taip sluoksniuoju kol pasiekiu virsu.Na,aisku pagal skoni dedu prieskoniu ir galima dar truputuka sultinio ipilti.Patikekit,gaunasi tikrai skanu biggrin.gif mmmmm... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš niekad nebandžiau su ryžiais reikės pabandyti.Aš čenakus darau tradiciškai.
Atsakyti
Super dalykas tie čenakai thumbup.gif Bet niekada pati nedariau, aš net indų tam neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Bandysiu siandie kept. tik neapsisprendziu su vistiena ar "gyvuliena"
kokia nors biggrin.gif
Atsakyti