Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

QUOTE(Aumiga @ 2006 01 31, 10:21)
O mes savaitgalį darėm čenakus su vištiena - laaabai skanu  thumbup.gif
Vištą palaikiau su prieskoniais, o paskui - bulves, morkas, vištos gabaliukus, svogūną, česnaką susluoksniavau, dėjau lauro lapą, pipirų, druskos, ketčupo, užpyliau vandeniu - ir į orkaitę.
Tikėjausi, kad greit iškeps, bet po valandos dar buvo morkos kietokos  g.gif  Teko dar gerą pusvalandį troškint... Nusprendžiau, kad gal per stambiai supjausčiau, kitą kartą gal dar apkepinsiu keptuvėj morkas prieš dedant į čenakinę. Paprastai viską dedu žalią - ir mėsą, ir daržoves.
Bet skanu buvo nerealiai.... essen.gif


Na kecupa gal geriau deti,kai baigia viskas iskept,nes kecupo rugstis aptraukia darzoves ir jos tada ilgiau kepa
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif .Iškilo toks klausimėlis g.gif.Kažin,ar čenakus būtinai reikia kepti tuose moliniuose puodeliuose?Gal galima būtų kepti kokiame nors viename didesniame inde?Turiu problemikę doh.gif .Sudužo 2 moliniai dangteliai.Labai noriu keptis čenakų,bet galvoju,kaip man seksis be tų dangtelių keptis.Turėjau tokią mintį tuos molinius indelius užsidengti kokia maža lėkštute.Dar galvoju,gal būtų galima bandyti kepti viename didesniame inde.Kaip jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2006 03 14, 00:40)
Sveikutės 4u.gif .Iškilo toks klausimėlis g.gif.Kažin,ar čenakus būtinai reikia kepti tuose moliniuose puodeliuose?Gal galima būtų kepti kokiame nors viename didesniame inde?Turiu problemikę doh.gif .Sudužo 2 moliniai dangteliai.Labai noriu keptis čenakų,bet galvoju,kaip man seksis be tų dangtelių keptis.Turėjau tokią mintį tuos molinius indelius užsidengti kokia maža lėkštute.Dar galvoju,gal būtų galima bandyti kepti viename didesniame inde.Kaip jūs manot?


As tai taip ir darau, turiu toki molini dideli inga su moliniu dangciu ir jame darau cenakus. Kartais ir kugeli jame kepu gaunasi super thumbup.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2006 03 14, 00:40)
Sveikutės 4u.gif .Iškilo toks klausimėlis g.gif.Kažin,ar čenakus būtinai reikia kepti tuose moliniuose puodeliuose?Gal galima būtų kepti kokiame nors viename didesniame inde?Turiu problemikę doh.gif .Sudužo 2 moliniai dangteliai.Labai noriu keptis čenakų,bet galvoju,kaip man seksis be tų dangtelių keptis.Turėjau tokią mintį tuos molinius indelius užsidengti kokia maža lėkštute.Dar galvoju,gal būtų galima bandyti kepti viename didesniame inde.Kaip jūs manot?

As manau,kad gali kepti be tu dangteliu nieko jiems neatsitiks,nekelk labai i virsu,kad nepradetu virsus dekti,o visa kita manau iseis puikiai.As ir juos nudengiu kai pradeda labai vanduo bekti ir gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Labai skaniai skamba receptukai smile.gif viskas, rytoj bus cenakai!!! essen.gif
Esu valgiusi, bet niekada pati negaminau, manau pasiseks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2006 03 13, 23:40)
Sveikutės 4u.gif .Iškilo toks klausimėlis g.gif.Kažin,ar čenakus būtinai reikia kepti tuose moliniuose puodeliuose?Gal galima būtų kepti kokiame nors viename didesniame inde?Turiu problemikę doh.gif .Sudužo 2 moliniai dangteliai.Labai noriu keptis čenakų,bet galvoju,kaip man seksis be tų dangtelių keptis.Turėjau tokią mintį tuos molinius indelius užsidengti kokia maža lėkštute.Dar galvoju,gal būtų galima bandyti kepti viename didesniame inde.Kaip jūs manot?


Kepti didesniame inde tikrai galima. Aš vaikams kepu atskirai didesniame inde, nes jiems aštriai tikrai nereikia. O moliniai dangteliai ir mano keli sudūže, tai aš juos iš folijos pasigaminu.

O jus čenakus patiekiate tame pačiame inde, kur kepate? Aš visada darydavau taip, nes man taip skaniau, bet viena karteli gavau velnių, kad taip negalima g.gif
Atsakyti
Savaitgali kepiau čenakus, čia prisikaičius receptų. Laižėm su vyru pirštukus ax.gif O dariau taip: dėjau kubeliais pjaustytų bulvikių, morkyčių, kubeliais pjaustytos pamarinuotos mėsytės (marinavau paprasčiausiai su prieskoniais ir aliejum), tada pjaustytų kopūstų ir paprikos. Užpyliau sultiniu grybų ir pašoviau. Labai labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2006 03 08, 14:58)
Na kecupa gal geriau deti,kai baigia viskas iskept,nes kecupo rugstis aptraukia darzoves ir jos tada ilgiau kepa

as tai isvis nededu kecupo - man taip skaniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2006 03 27, 12:22)
Savaitgali kepiau čenakus, čia prisikaičius receptų. Laižėm su vyru pirštukus  ax.gif  O dariau taip: dėjau kubeliais pjaustytų bulvikių, morkyčių, kubeliais pjaustytos pamarinuotos mėsytės (marinavau paprasčiausiai su prieskoniais ir aliejum), tada pjaustytų kopūstų ir paprikos. Užpyliau sultiniu grybų ir pašoviau. Labai labai skanu.  thumbup.gif



Dar pamiršau, pabaigoj šaukštą pomidorų padažo dėjau ax.gif
Atsakyti
as irgi kepiau cenakus- pirma karta smile.gif Pavyko clap.gif
nu ir aisku persistengiau- pridejau labai daug, tai indeliai visi apivarvejo, o po to juos nuplaut gun_bandana.gif
As tai valgiau is indeliu, nes buvo artimi draugai, bet siaip tai ir nezinociau kaip priklauso patiekti g.gif
Atsakyti
mes visada cenakus valgom tiesiai is cenakines, ir esu macius kavinese taip patiekiant, taigi visas smagumas is ju valgyt.
Norejau snd kepti vista, bet dabar keliaus ji i cenakines smile.gif
Atsakyti
Mes tik is ju ir valgom,nes tam ir kepu tarp indeliu,kad sitaip daug skaniau valgyti. thumbup.gif
Atsakyti