Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

Čia priklauso kokius tu juos darysi.Jei su keptom bulvėm ir mėsa,tai aš manau kad 20 min. užtektų,o jei su žalia, tai apie 1val tikrai.Dar priklauso kokia orkaitė pas tave.Ragauk, ir žinosi smile.gif
Atsakyti
Ot galvoju, busiu gera, padėsiu žmogui blush2.gif O Bea pralenkė biggrin.gif
Atsakyti
Bea ir violetik, laaaaaaaaaaaaaaabai didelis aciu jums uz atsakymus. clap_1.gif Jus tikri angel.gif

Ale as galvojau, kad visas procesas truks trumpiau. Na, as mesa tai pakepinsu, bet va bulves tai zalias zadu deti.... Na, mano plytele sena, dvieju skyliu ir orkaite ta tokia nekokia, nors ka idedi, tas iskepa.... rolleyes.gif Tai tikiuosi gal per valanda vis delto patiekalas bus paruostas.... essen.gif
Atsakyti
Pasiskaičius tokių skanių receptų, net seilė nutyso. Taip norėtųsi pasigamint, tik bėda, neturiu čenakinių doh.gif , gal kuri žinote, kur galima būtų jų įsigyti. Bandžiau ieškoti Vilniuje Keramikos centre, tačiau ten viena čenakinė kainuoja beveik 17 Lt, man atrodo šiek tiek brangoka. Kaip jūs manote?
Atsakyti
Aš tai manau kad tikrai brangu. vakar čenakines mačiau senukuose, bet kainos tai nepažiūrėjau, bet manau kad tikrai pigiau. Mačiau ir maksimoje, net man atrodo tokias pačias kaip ir senukuose.
Atsakyti
As kaip tik sendien darau cenakus.Kazkaip visada viska dedu zalia:morkas, bulves, kiauliena, kopustus dedu zalius, nes kazkaip man skaniau nei su raugintais, ant virsaus uzdedu tomato, grietines pribarstau prieskoniu ir po kubeli sultinio tada uzpilu k.vandeniu.Ir kepu orkaitej kokia gera valanda. Gali daugiau prikept kitus idet i saldytuva, o paskui mikrobanginej arba indeli ant dujines uzdedi ir pasyla!!! Nu bet dalykas tai niam drinks_cheers.gif neprasausi vyrui toki pagaminus!!!!! biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cenakiniu yra pirkti Pasidaryk pats, kur sodo reikmenys, pastatas atskirai lauke.Yra visokiu dydziu,rusiu. Kaina nuo 6 iki 12Lt.
Bandysiu ir as siandien daryt si patiekala!
Atsakyti
Nusipirkau pasidaryk pats sodo reikmese:)Labai grazias tokias po 9 litus.Yra ir uz 7, jos mazesnes:)Dabar nuolaida ten:)
Atsakyti
cenakines mes pirkom senukuose, tokias molines su rankenelem...


o syypsenai galiu duot patarima del bulviu, mes kas viskas vyktu greiciau bulves supjaustom kubeliais ir dedam i salta vandeni i puoda ir verdam kol uzverda vanduo. va. o tada i cenakine, ir ten jos labai greit iskepa kokia 5 min. thumbup.gif pabandykit. as ir bulves orakiatej taip kepu.
Atsakyti
o as norejau suzinot kiek ant visko vandens reikia pilti? Iki virsaus ar iki puses?
Atsakyti
Jeigu iki puses - tai susoki gausis. As tai pilu iki virsaus.
Atsakyti
Aš kartais vietoj mėsos dedu inkstukų tik prieš tai juos išverdu, o galima dėt ir inkstukų ir mėsytės, bulvių, morkų, džiovintų slyvų, grybų, krapų. pagardinu grietine. niam net užsinorėjau dabar, turbūt rytoj darysiu. wub.gif
Atsakyti