Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

QUOTE(VictoriaK @ 2008 03 11, 23:45)
Sveikos kulinares!
As viena karta per kulinarijos programa maciau toki cenaku receptuka:
I dideli bliuda vidutinio dydzio kubeliais supjausoma: kiaulenos sparandine (arba kita mesa), zalios bulves, morkos, svogunai. Sutarkuojamas suris, idedama 3 saukstus grietines ir 3 saukstus majonezo, idedama druskos, pipiru. Viskas tame bliude gerai ismaisoma (as tiesiog kaimiskai - rankomis). Visa sita mase dedama i cesnakines ir i kiekviena ipilama vandenuko arba sultinio. Kepti orkaiteje apie 60 min.
Pati jau ne karta bandziau. Super  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Is surio, grietines ir majonezo gaunasi toks tirstas padaziukas, tai super dera su mesyte ir bulvemis! Vyras kapojo ir net nemirksejo!
VISOM SIULAU PAGAMINTI  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

anyta padovanojo kaledom cenakines, tai reikia isbandyti. niu pirmajy karta darysiu pagal sy recepta, o paskui jungsim fantazija ax.gif
Atsakyti
Paskutinįkart dariau čenachus su sūriu, tai man kažkaip be sūrio skaniau 4u.gif
Atsakyti
Mano indeliai suduzo visi verysad.gif nukrito lentyna spinteles ir visi suduzo, tiesa liko vienas, bet is jo naudos mazai verysad.gif
Atsakyti
nu va, padariau vakar, bet man kazkaip riebiai gavosi unsure.gif ir sultinys visiskai neisgaravo, ne kiek.. bet vyras suslamste viska o as savojo neyveikiau doh.gif
siandien bandysiu kugely daryt ax.gif
kita kart sultinio ypilsiu vos vos,ir leisiu uzsimarinuot masei nes ant paciu gabaliuku truko skonio..nu bet pirmas kartas visgi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 07 sausio 2010 - 10:51
As sprandine supjaustau kubeliais ir bulves, pritarkuoju morku, pasmulkinu cesnako ir svoguno, zalumynu(petrazoles, krapai, lauro lapai ir t.t.) Viska paprieskoniuju siek tiek, bet nedaug, sudedu i cesnakines ir sultinuku uzpilu, sviestuko truputi ant virsaus ir i orkaite:D
O pries valgant pagardinu grietine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O jei vietoj cenakiniu naudoti stiklini inda su dangciu kepimui orkaiteje? unsure.gif
Atsakyti
Vakar dariau čenakus... labai paprastai gaminu: bulvės, morkos ir mėsa. Pridėjau troškiniams skirtų prieskonių, pomidorų padažo ir buvo labai skanu, MB per dieną suvalgė keturis indelius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2010 01 08, 14:09)
O jei vietoj cenakiniu naudoti stiklini inda su dangciu kepimui orkaiteje?  unsure.gif

na skonis nebetoks, bet geriau nei kad puode troškint ant viryklės. aš neseniai ir daraiu kol čenakinių nebuvau atsivežus.
Atsakyti
as preita diena dariau ,bulves,visteina saldyti zirneliai ir kukuruzai.ant virsaus po sauksta grietines ir keciupo.nu buvo labai skanu.ir sultinio daug,mes labai juos megstam
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2010 01 07, 12:48)
nu va, padariau vakar, bet man kazkaip riebiai gavosi unsure.gif ir sultinys visiskai neisgaravo, ne kiek.. bet vyras suslamste viska o as savojo neyveikiau doh.gif
siandien bandysiu kugely daryt ax.gif
kita kart sultinio ypilsiu vos vos,ir leisiu uzsimarinuot masei nes ant paciu gabaliuku truko skonio..nu bet pirmas kartas visgi smile.gif


as tai i pabaiga kepimo palieku keliom minutem atidengtas cenakines, tai tas sultinys siek tiek nugaruoja wink.gif

QUOTE(vavuum @ 2010 01 07, 22:06)
As sprandine supjaustau kubeliais ir bulves, pritarkuoju morku, pasmulkinu cesnako ir svoguno, zalumynu(petrazoles, krapai, lauro lapai ir t.t.) Viska paprieskoniuju siek tiek, bet nedaug, sudedu i cesnakines ir sultinuku uzpilu, sviestuko truputi ant virsaus ir i orkaite:D
O pries valgant pagardinu grietine thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif darau lygiai taip pat, tik grietine dedu i cenakine pries kepima.
Atsakyti
nu padariau irv kugely, bet siektiek pieno perdaug buvau ypylusi, nes sonai prikepe o vidus kaip kose buvo biggrin.gif
niu bet nieko, gyveni ir mokaisi ax.gif
Atsakyti
labai skanu ant virsaus uzdeti raugintu kopustu bigsmile.gif
Atsakyti