Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

O mano kaip tik dabar orkaiteje sunta smile.gif As gaminu jau antra karteli ir pagal gikas1 parasyta recepta. Tikras skanumelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele:) @ 2009 10 15, 02:42)
O mano kaip tik dabar orkaiteje sunta smile.gif  As gaminu jau antra karteli ir pagal gikas1 parasyta recepta. Tikras skanumelis thumbup.gif



Smagu kad tinka drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
gikas1, pagal tavo recepta ir aš savaitgalį išbandysiu ax.gif
Atsakyti
aš bandau dabar virt čenachus be dangtelio, nes su juo vanduo per kraštus bėga, pas Jus tokių problemų nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2009 11 02, 18:26)
aš bandau dabar virt čenachus be dangtelio, nes su juo vanduo per kraštus bėga, pas Jus tokių problemų nebuvo?

Būna, problema tame, kad per daug vandens į indelį pripilta.
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2009 11 02, 18:26)
aš bandau dabar virt čenachus be dangtelio, nes su juo vanduo per kraštus bėga, pas Jus tokių problemų nebuvo?



reikia nepilna skyscio pilti
ir dar vietoj dangtelio, galima dangteli is teslos gaminti (miltai+vanduo) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 11 05, 00:30)
dangteli is teslos gaminti (miltai+vanduo)  thumbup.gif

gal plačiau apie tą dangtelį?? 4u.gif kokio kietumo tešla būt turėtų? ar nekepa prie kraštų? ir kokio storio tas dangtelis? nesuskrunda jis?
aciuks.gif
Atsakyti
tingejau perskaityti visa temute blush2.gif gal jau kas rase,bet mes dar darom plova cenakinese. Labai skanu thumbup.gif
Apkepinu mesyte,dedu i apcia,sluoksnis kepintu darzoviu(morku,svogunu,pomidoru),sluoksnis ryziu(NEVIRTU),ikisti po skiltele cesnako lauro lapa ir uzpilti sultiniu iki ryziu.Kai iskepa uzpilti padazu.Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 11 04, 23:30)
ir dar vietoj dangtelio...


as darau dangteli is sluoksniuotos teslos kartais, radau ideja zurnale bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 11 06, 23:40)
as darau dangteli is sluoksniuotos teslos kartais, radau ideja zurnale  bigsmile.gif



Gal galima butu daetaliau papasakoti 4u.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 11 05, 21:40)
gal plačiau apie tą dangtelį?? 4u.gif  kokio kietumo tešla būt turėtų? ar nekepa prie kraštų? ir kokio storio tas dangtelis? nesuskrunda jis?
aciuks.gif



na va tiksliai, ir is sluoksniuotos pirktos teslos galima daryti, o jei tokios neturite paprasciausiai miltai ir vanduo suminkote, blyneli padarote ir tuo blyneliu uzdengiate indeli, paskrunda jis siek tiek, bet nieko...
galima is karto troskinti neuzdengus ir tik likus kokiai 10-15 min uzdengti tuo blyneliu-dangteliu...
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 11 07, 14:39)
na va tiksliai, ir is sluoksniuotos pirktos teslos galima daryti, 

mano cenakai ir be dangteliu cool.gif tai su folija apsuku thumbup.gif
siandien kaip tik ruosiuos daryti plova , kugelis ir paprasti cenakai jau palaiminti lotuliukas.gif MB ypac kugelis cool.gif labai skanus su paukstiena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidamile: 30 lapkričio 2009 - 13:15