Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

QUOTE(indruciukas @ 2009 02 17, 23:27)
sveikos

Gal as cia ir nelabai i tema,bet kodel cinakines geriau nei tie stikliniai troskintuvai g.gif
as kaip tik vakar dariau i toki inda nuo drauges "nukopinta" patiekala, tai mb ciut ne visa vienas ir sulapnojo.. O man svarbiausia ir plaut vienas indas, o ne kokie 6, ar 8 doh.gif
tai tie receptai kur jus rasot netinka stikliniams "britvonams"?


Tai gal kad fainiau valgyt kiekvienam is savo indelio. Nei kad viska suverst i lekste. Tada gaunasi paprastas troskinys, nebe cenakai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etme: 17 vasario 2009 - 23:33
QUOTE(indruciukas @ 2009 02 18, 00:27)
sveikos

Gal as cia ir nelabai i tema,bet kodel cinakines geriau nei tie stikliniai troskintuvai g.gif
as kaip tik vakar dariau i toki inda nuo drauges "nukopinta" patiekala, tai mb ciut ne visa vienas ir sulapnojo.. O man svarbiausia ir plaut vienas indas, o ne kokie 6, ar 8 doh.gif
tai tie receptai kur jus rasot netinka stikliniams "britvonams"?

tinka viskas smile.gif tik mazesniam kiekyje viskas labiau susikonsentruoja , kitas dalykas tai tas pats kas gerti mate is dziovinto moliugo ir is paprastos stiklines smile.gif brandinti vyna azuolo statinej ar stikliniame butelyje ir pan .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedriushka @ 2009 02 17, 01:27)
tai apie stiklinius ar blekiniuas as nekalbu smile.gif

supratau kad kalbėjai apie tuos senus špižinius britvonus... Dabar toks dalykas - deficitas...

Dėl čenakinių - tai pirkom jas kaziuko mugėj, ir receptų liaudies meistrai papasakoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 18 vasario 2009 - 00:56
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 18, 00:55)
Dėl čenakinių - tai pirkom jas kaziuko mugėj, ir receptų liaudies meistrai papasakoja smile.gif

Labai seniai svajojau pasigaminti, bet čenakinių neturėjau ax.gif parsivežiau iš anytos vakar, tai būtinai išbandysiu bigsmile.gif Labai noriu turėti savo... tik va bėda, kur jų gauti dabar? g.gif Aš taip pat galvojau, kad reikia kaziuko mugėj ieškoti...
Pavasariais LŽŪU taip pat mugės būna, manau turėtu vykti neužilgo, sakau gal ten būtų? g.gif Reikės paieškoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(in-e @ 2009 02 26, 09:49)
Labai seniai svajojau pasigaminti, bet čenakinių neturėjau ax.gif  parsivežiau iš anytos vakar, tai būtinai išbandysiu bigsmile.gif Labai noriu turėti savo... tik va bėda, kur jų gauti dabar? g.gif  Aš taip pat galvojau, kad reikia kaziuko mugėj ieškoti...
Pavasariais LŽŪU taip pat mugės būna, manau turėtu vykti neužilgo, sakau gal ten būtų? g.gif  Reikės paieškoti bigsmile.gif


As jau daug metu naudoju cenakines pirktas Senukuose thumbup.gif .Negi jos prastesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(in-e @ 2009 02 26, 10:49)
Labai seniai svajojau pasigaminti, bet čenakinių neturėjau ax.gif  parsivežiau iš anytos vakar, tai būtinai išbandysiu bigsmile.gif Labai noriu turėti savo... tik va bėda, kur jų gauti dabar? g.gif  Aš taip pat galvojau, kad reikia kaziuko mugėj ieškoti...
Pavasariais LŽŪU taip pat mugės būna, manau turėtu vykti neužilgo, sakau gal ten būtų? g.gif  Reikės paieškoti bigsmile.gif

maciau tuos Maximinius apie kuriuos cia buvo kalbeta , na nekokie jie , tas molis gan plonas ir dangteliai nelabai fiksuojasi ir atrodo net be lekstuciu , dabar jau aisku ir tu kainu nebera , bet vat kaip tik vakar toj pacioj maximoj maciau berots lietuviskus , spalvoti (nors buvo tik keli ) tdar ir su kugelio receptu smile.gif
tirti su gerais dangteliais ir lekstutem , bijau sumeluot , bet kaina berods 12-14 lt , dar salia ju lietuviski indeliai saltibarsciam su uzrasu "skanaus" vat tie tai vertu demesio ..
Atsakyti
QUOTE(giedriushka @ 2009 02 26, 10:29)
maciau tuos Maximinius apie kuriuos cia buvo kalbeta , na nekokie jie , tas molis gan plonas ir dangteliai nelabai fiksuojasi ir atrodo net be lekstuciu , dabar jau aisku ir tu kainu nebera , bet vat kaip tik vakar toj pacioj maximoj maciau berots lietuviskus , spalvoti (nors buvo tik keli ) tdar ir su kugelio receptu smile.gif
tirti su gerais dangteliais ir lekstutem , bijau sumeluot , bet kaina berods 12-14 lt , dar salia ju lietuviski indeliai saltibarsciam su uzrasu "skanaus" vat tie tai vertu demesio ..


Na as juose jau 3 kartus kepiau - viskas puiku. Tik jie neisvaizdus man. Bet kol kas as jais patenkinta. O lekstutes man net ir nereikalingos.. Tu lietuvisku nemaciau.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 18, 01:55)
supratau kad kalbėjai apie tuos senus špižinius britvonus... Dabar toks dalykas - deficitas...



uojmamamija...bet kaip skanu tam deficitiniam spiziniam britvone pasitroskinti kad ir bet ka (na tikrai bet ka) peciuje! tiesiog stebuklingas efektas!! thumbup.gif


Atsakyti
sveikos 4u.gif , aš čenakinėse visai neįprastus darau patiekalus, bet irgi čekakais vadiname. Pirmą sluoksnį dedu 1 bulvę, paskui 5-6 vnt. maltos mėsos kukuliukus ir paskutinį sluoksnį raugintų kopūstų, pabarstau vegetos prieskonių user posted image, pilu nedaug vandens. Paskui dar prisideda kas ka mėgsta, aš grietinės MB ir grietinės ir kečupo smile.gif . Labai šeimynai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2009 02 26, 16:24)
sveikos  4u.gif , aš čenakinėse visai neįprastus darau patiekalus, bet irgi čekakais vadiname.

Tai cia irgi cenakai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 17, 00:40)
Aš dariau činakus su makaronais ir kalakutienos gabaliukais.
Pačią mėsą nuplikinau supjausčiau gabaliukais .
Dėjau paprikos,krapų,baltųjų pipirų,lauro lapelį,
prieš dedant makaronus,nuplikinau,.
Viską sudėjus ant viršaus įpjausčiau poro,sviesto nedidelį gabaliuką.




pabandziau kazka panasaus pasidaryti. labai skaniai gavos. dekui uz receptuka.
Atsakyti
Beje, mano čenakinės irgi be lėkštučių. Man jos nereikalingos schmoll.gif
Atsakyti