Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

O mums kartas nuo karto visai patinka čenachai su žuvyte. Vietoje mėsytės dedu žuvį, o visa kita - bulvės, prieskoniai, daržovės - tai jau fantazijos ir turėjimo po ranka reikalas. Tiesa, dar būtinas dalykas - šiek tiek majonezo ir krapų. thumbup.gif
Atsakyti
Mes chenakus gaminame truputeli kitokius! Dugna isklojame morku griezineliais (kad nepritrauktu, jei ka wink.gif ), dedame pakepinta mesyte su svogunais, ant virsaus pakepintas kubeliais supjaustytas bulves, pabarstom prieskoniais, druska, galima cesnako det. Pakutinis sluoksnis raugintu kopustu! Tada ipilame truputi aliejaus ir vandens, uzdengiame ir troskiname. Kai jau mesa minksta, uzsidedam pom. padazo ir valgom! Mums taip labai patinka. smile.gif
Atsakyti
cenakai mano megstamiausias patiekalas. darau labai ivairius. pats elementariausias :

supjaustyti versienos gabaliukus, bulves, morkas, svoguna, sudet i puodeli. idet lauro lapa, druskos, pipiru, gabaliuka sviesto,pora saukstu nesudyto pomidoru padazo (ne keciupo). statyti i orkaite ir kepti kol bulves apskrus. tada ispaudziu cesnako ir dar duodu pastovet puodeliams orkaiteje. valgau su grietine ir juoda duona.

dar zinau labai skanu recepta su spinatais wink.gif
Atsakyti
Taure: Dar zinau bet nesakysiu ??? laugh.gif blink.gif
Atsakyti
tongue.gif o as dabar valgau cenachus su farsu, bulvem, sukinijom, pomidorais ir n prieskoniu essen.gif
Atsakyti
as cenakus darau taiP (dazniau taip darau troskini ant dujines, troskintuve):
Keptuveje pakepinu mesyte (skanu labai ir zveriena- ji labai suminksteja) su morkomis, svogunais ir biski cesnakelio. tada paskirstau i cenakines, uzdedu ant kiekvienos porcijos, po smulkiai supjaustyto rauginto agurko, tada bulvyciu ir uztepu majonezo. Skonis tada super thumbup.gif
Atsakyti
o as vietoj majonezo visada naudoju pomidoru padaza tongue.gif
Atsakyti
As dar del to kugelio cenakinese. As viena karta kazkada bandziau, istepus cenakines su aliejum - bet man taip prikepe, kad paskui kol jas atgramdziau... Su kokiais riebalais jus tepat? g.gif
Atsakyti
Aš tai darau kugelio masę įpilu porą šaukštų aliejaus,arba mėsytę pakepinu su svogūnais, ir dar- įpilu kefyro arba užvirinto pieno ,tada kugelis gaunasi minkštesnis.Kiek kartų kepiau- nė neprilipo prie čenakinės sienelių smile.gif
Atsakyti
pagalvojau, kad ne ta tema atsidariau blink.gif apie kugelius jos cia raso biggrin.gif

as darau cenakus puode. rolleyes.gif pakepinta mesyte su svogunais, prieskoniai, daaaug spausto cesnako, raugintu agurku, bulvyciu, daug pomidoru. pomidorus supjaustau griezineliais ir gerai juos pakaitinu apie 10 - 15 min biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 09 lapkričio 2004 - 12:35
Gal galit pasakyti, kiek mazdaug laiko reikia tuos cenachus kepti????? unsure.gif unsure.gif Siandien vakare noriu pirma karta gaminti, tai galvoju, kiek laiko reiks skirti siam sedevrui sukurpti. rolleyes.gif Buciau labai dekinga, jei man dar kas siandien atrasytu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 01 19, 10:15)
Gal galit pasakyti, kiek mazdaug laiko reikia tuos cenachus kepti?????  unsure.gif  unsure.gif  Siandien vakare noriu pirma karta gaminti, tai galvoju, kiek laiko reiks skirti siam sedevrui sukurpti. rolleyes.gif Buciau labai dekinga, jei man dar kas siandien atrasytu....  wub.gif

ziurint is ko tu juos darysi. su kokia kiauliena tai valanda-pusantros. kugelis cenakuose tai per valanda pasidaro mazdaug.
Atsakyti