Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

Sveikos.
O kur siais laikais butu galima nusipirkti geru cenachu indeliu? Kazkada esu maciusi rimi kazkokius keramikinius, bet greit dingo is apyvartos, nenusipirkau tada ir dabar jau niekur nebematau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 14:14)
Sveikos.
O kur siais laikais butu galima nusipirkti geru cenachu indeliu? Kazkada esu maciusi rimi kazkokius keramikinius, bet greit dingo is apyvartos, nenusipirkau tada ir dabar jau niekur nebematau.  verysad.gif

Na dabar gal but ir sudetinga , todel patarciau pabandyt paieskot turguje (Gariunuose , nezinau kaip del Kalvariju ) kur pardavineja is Baltarusijos atveztas prekes , o taip pat yra turgus Rudaminoje kur viska veza tik is Baltarusijos ir ten kiek zinau galima tiesiog uzsisakyt tai ko nori , net jei tuo metu ir nera , na ir dar vienas variantas , kaip tik tinkamas siam metui tai neuzilgo vyksianti Kaziuko muge , manau joje tikrai turetu but musu liaudies meistreliai prigamine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedriushka @ 2009 02 17, 14:54)
na ir dar vienas variantas , kaip tik tinkamas siam metui tai neuzilgo vyksianti Kaziuko muge , manau joje tikrai turetu but musu liaudies meistreliai prigamine smile.gif


Gera mintis! umn.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 16:40)
Gera mintis!  umn.gif

juk tam cia ir esam kad mintimis pasidalintume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 14:14)
Sveikos.
O kur siais laikais butu galima nusipirkti geru cenachu indeliu? Kazkada esu maciusi rimi kazkokius keramikinius, bet greit dingo is apyvartos, nenusipirkau tada ir dabar jau niekur nebematau.  verysad.gif

Labukas, kaip tik vyksta akcija maksimoj po 7.00 litus
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2009 02 17, 17:17)
Labukas, kaip tik vyksta akcija maksimoj po 7.00 litus


bigsmile.gif kuriu masina ir varau! bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 19:39)
bigsmile.gif  kuriu masina ir varau!  bye1.gif

Grisi pasakok kaip pavyko ir kokie indeliai , as gal dar irgi kelis pasiimciau , beje kokioj Maximoj , nes kai perziurejau ju reklaminius leidinius kaip ir nemaciau ?.
Atsakyti
QUOTE(giedriushka @ 2009 02 17, 21:57)
Grisi pasakok kaip pavyko ir kokie indeliai , as gal dar irgi kelis pasiimciau , beje kokioj Maximoj , nes kai perziurejau ju reklaminius leidinius kaip ir nemaciau ?.


Grizau, kepu dar orkaitej.
Indeliai buvo 2 rusiu: 600 ml su viena ilgesne rankena (labai patogu istraukt) ir 800 ml klasikiniai su dviem aselem. As siuos ir paemiau, nes anie man mazoki pasirode. Keramikiniai, glazuruoti, neipatingo grozio... irnesakyk.gif Ir vieni ir kiti po 6,99. Cia Vln, Mindaugo maximoj, nebedaug belike buvo. mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, dar salia tu mazuju cenakiniu buvo bent pora rusiu dideliu keramikiniu troskintuvu. Irgi akcija. Gal kam pravers.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 23:26)
Grizau, kepu dar orkaitej.
Indeliai buvo 2 rusiu: 600 ml su viena ilgesne rankena (labai patogu istraukt) ir 800 ml klasikiniai su dviem aselem. As siuos ir paemiau, nes anie man mazoki pasirode. Keramikiniai, glazuruoti, neipatingo grozio... irnesakyk.gif  Ir vieni ir kiti po 6,99. Cia Vln, Mindaugo maximoj, nebedaug belike buvo.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, dar salia tu mazuju cenakiniu buvo bent pora rusiu dideliu keramikiniu troskintuvu. Irgi akcija. Gal kam pravers..  blush2.gif

kaip tycia patingejau vaziuodamas namo uzsukt , o dabar jau juo labiau tingesiu masina is garazo traukt sad.gif ryt vakare itariu jau nieko nebus ...
Atsakyti
QUOTE(giedriushka @ 2009 02 17, 22:32)
kaip tycia patingejau vaziuodamas namo uzsukt , o dabar jau juo labiau tingesiu masina is garazo traukt sad.gif ryt vakare itariu jau nieko nebus ...


O gal bus dar... Gal jie sandeliuoja ju nemazai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 17, 23:42)
O gal bus dar... Gal jie sandeliuoja ju nemazai?  g.gif

reiks gal pries darba uzsukt smile.gif
Atsakyti
sveikos

Gal as cia ir nelabai i tema,bet kodel cinakines geriau nei tie stikliniai troskintuvai g.gif
as kaip tik vakar dariau i toki inda nuo drauges "nukopinta" patiekala, tai mb ciut ne visa vienas ir sulapnojo.. O man svarbiausia ir plaut vienas indas, o ne kokie 6, ar 8 doh.gif
tai tie receptai kur jus rasot netinka stikliniams "britvonams"?
Atsakyti