Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai čenakams

dar norejau paklaust,pas mane elektrine orkaite ,tik va kaip niekad nieko dar nekepiau toj orkaitej ,tai ant kelinto stulpelio nuo apacios kepti ir kokia temtperatura nustatyti ??? Atsakykit ,please ! nes jau siandien noriu pasigaminti ta skanu dalykeli. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2007 12 03, 08:44)
dar norejau paklaust,pas mane elektrine orkaite ,tik va kaip niekad nieko dar nekepiau toj orkaitej ,tai ant kelinto stulpelio nuo apacios kepti ir kokia temtperatura nustatyti ??? Atsakykit ,please ! nes jau siandien noriu pasigaminti ta skanu dalykeli. ax.gif

sveikute, as turiu namie irgi elektrine orkaite tai cenakus sustatau ant groteliu o groteles uzdedu ant priespaskutiniu laikanciu metaliniu juostu. Orkaite ikaitinu iki 100 laipsniu ir sudedu cenakus o po to ja nustatau iki 200 ir kepu iki valandos. Beje tik patarmas nepripilk daug vandenuko nes as viena karta neapskaiciavau ir perdaug pripyliau tai man tiek skyscio pribego kad po to dar ilgai gremziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2007 12 03, 09:45)
sveikute, as turiu namie irgi elektrine orkaite tai cenakus sustatau ant groteliu o groteles uzdedu ant priespaskutiniu laikanciu metaliniu juostu. Orkaite ikaitinu iki 100 laipsniu ir sudedu cenakus o po to ja nustatau iki 200 ir kepu iki valandos. Beje tik patarmas nepripilk daug vandenuko nes as viena karta neapskaiciavau ir perdaug pripyliau tai man tiek skyscio pribego kad po to dar ilgai gremziau doh.gif


Jetau ACIU uz atsakyma biggrin.gif tai ir as statysiu tas groteles ant priespaskutiniu juosteliu bigsmile.gif ,o tai tu pirma nustatai ant 100 ? ir kiek laiko palauki kol inkais ? o paskui ,kaip supratau ant 200 pasuki ir apie valanda kepi? Va cia kazkus buvo rasyta ,kad cenakines reikia i lekstutes istatyti , tai tas vanduo i lekstutes isbega. O jei i bleka pastatyciau g.gif .gal ir kvailai klausiu ,bet rimtai kai nusipirkom kita dujine orkaitej niekad negaminau, o ir pas tevus gyvendama nebuvau didele virtuves megeja.....bet dabar taip norisi nustebinti vyra savo sedefriukais 4u.gif ....na bandysim.... drinks_cheers.gif

va is mamos siandien atsinesiau 4 cenakines

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 03 gruodžio 2007 - 13:58
mano cenakai jau i orkaite pasauti ! ziuresim kaip ten man jie gausis essen.gif tada visa seimynele susesim ir niam niam gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2007 12 03, 20:13)
mano cenakai jau i orkaite pasauti ! ziuresim kaip ten man jie gausis  essen.gif  tada visa seimynele susesim ir niam niam gathering.gif

na manau kad gavosi visai sauniai ar ne 4u.gif o as lekstuciu nededu niekada, tiesa dar kugeli jose kepu irgi skanu, patariu pabandyki, sknaus jei dar valgote drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad čenakai labai gera išeitis- nes visada gerai gaunasi ir vienu metu galima gaminti skirtingus.viena su mėsyte kita su žuvyte ir t.t. vienu žodžiu pagal kėkvieno pomėgius
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2007 12 03, 20:26)
na manau kad gavosi visai sauniai ar ne 4u.gif o as lekstuciu nededu niekada, tiesa dar kugeli jose kepu irgi skanu, patariu pabandyki, sknaus jei dar valgote drinks_cheers.gif



Zodziu taip - cenakai gavosi super ,skonis thumbup.gif ,vyrui ir sau daug pipiru ,paprikos ,cesnako....vaikui neastriai padariau biggrin.gif ,tik va vandens manau kad per daug inpyliau ( tiksliau sultinio )...nes kai jau buvo gatavi ,tai man pasirode ,kad skystoka....bet lb skanu. ax.gif . As staciau ant groteliu ,o apacioj bleka inkisau ,tai truputi skyscio isbego i ta bleka. artimiausiu metu kugeli kepsiu cenakinese !
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 01 01, 14:00)
Aš visą gyvenimėlį galvojau, kad čenakai (tikrieji) daromi taip:visų pirma niekas neapkepama prieš tai, viskas turi iššusti ir apskrusti pačioje čenakinėje. dedama: griežinėliais supjaustyta morka (ant dugno), tada plonas sluoksnelis bulvių- kubeliais, tada mėsa (pagal tikrus čenakus aviena, bet man ji brrrr..., tai dedu sprandinę ji irgi turi riebaliuko), svogūnas supjaustytas pužiedžiais, arba česnakas, tada vėl morkos bulvės mėsa, visa tai apipilama tokiu skysčiu: vanduo su druska, pipiru, (arba bulijonu), ir trupučiu tomatų pastos (nes ji labai sutirština skysti)

pasirasau po kiekvienu zodeliu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Va siandien ir vel cenakus gaminu biggrin.gif dasipirkau dar dvu cenakines ,dabar turiu 6 4u.gif tai uzejo manija tokia ,tik siandien gaminu kiek kitaip - supjausciau kubeliais bulves, tada radau saldytuve gabala rukytu lasinuku, lasinukus supjausciau kubeliais ir apkepiau keptuveje, atskirai keptuvej apkepiau morkas su svogunais ir prieskoniais, dar papjausciau vistienos fole , siektiek jautienos farsa pagnaibiau, cesnako ,pipiru, ant virsaus dar raugintu kopustu ziupsnelius ,ir i orkaite ,pries pati gala dar uzbarstysiu lydito surio ir dar kelioms minutems i orkaite inkisiu ......,manau tures buti lb skanu clap_1.gif
Atsakyti
nu ka - susigundem ir mes ax.gif
lekiam apsipirkti ir prie keptuviu bigsmile.gif
butinai parasysiu kaip gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 12 09, 12:49)
nu ka - susigundem ir mes  ax.gif
lekiam apsipirkti ir prie keptuviu  bigsmile.gif
butinai parasysiu kaip gausis  ax.gif


na kaip gavosi prasome pasigirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2007 12 10, 13:56)
na kaip gavosi prasome pasigirti  4u.gif


kadangi mes tokie kulinarai kurie gamina 1 karta per menesi tai gavosi kaip gavosi.... hihihi.gif
is esmes viskas puiku buvo, tik kitam kartui reketu prieskoniu negaileti... blush2.gif
ir vietoj farso deti normalia mesyte, tik kokia dar nesugalvoju, mat vistiena nusibodo galutinai schmoll.gif

bet uztai turim pusei savaites valgio vakarienei biggrin.gif

ingridientai buvo: morkos, svogunai, cesnakai, pomidorai, paprikos, rauginti kopustai rolleyes.gif na ir mesyte ir bulvytes ax.gif
Atsakyti