Krika, pliurzoj išsimirkė?
Aš saviškių irgi nespėju gaudyt
Jeigu to bėrimo priežastis tik tokia, tai ne taip ir baisu.
"Draudžiamas gydymas"
Pasaulyje yra nemažai būdų kurie sėkmingai gydo ir be cheminių vaistų panaudos, tačiau Organized Medicine, The Food & Drug Administration ir jų valdovai iš Pharmaceutical Industry (didžioji trejukė) stengiasi, kad visuomenė nesužinotų apie juos. Netoksinė, alternatyvioji medicina, o tiksliau veiksmingas liaudies gydymas - yra milijardai prarastų litų šioms korporacijoms atstovaujančioms alopatinę arba įprastinę mediciną.
Ši didžioji trijulė, jau 70 metų, su vyriausybinių ir įstatyminių institucijų pagalba, kurdama įvairius įstatymus, stengiasi pašalinti iš apyvartos necheminius (liaudies) vaistus ir gydymo būdus. Viskas prasidėjo 1910 metais paskelbus A. Fleksnerio ataskaitą.
Abraomas Fleksneris buvo J. D. Rokfelerio samdomas darbuotojas kuris, įvertindamas tuo metu naudotus vaistus ir gydymo būdus, stengėsi atstovauti Rokfeleriui priklausiusių įmonių tinklą. Rokfeleriai tuomet valdė chemijos, naftos, farmakologijos (išgaunamos iš apdorotos naftos ir kitų chemikalų) pramonę.
Pagal Rokfelerio biografą (W. Hoffman, David: Report on a Rockefeller {New York: Lyle Stuart, Inc., 1971}p. 24.) - tokiu būdu buvo "sutvarkyta" daug kompanijų nepanorusių eiti išvien su Rokfeleriais.
Abraomo Fleksnerio ataskaitoje " The Carnegie Foundation" buvo skyrius "Medical Education in the United States and Canada", kurio 22 p. parašyta: "būtina modernizuoti gydymą naujais būdais, apsaugant ligonius nuo atsitiktinių praeivių, o pastatant durininką kontroliuoti padėtį". Taip stengiantis "apsaugoti visuomenę" eilinį kartą buvo prastumtas įstatymas apiplėšiantis piliečius. Amerikos kongresas (seimas) prarijo šį kabliuką paskelbdamas, jog "American Medical Association" (toliau Amerikos Medikų Asociacija - AMA) bus šio durininku. Nuo tada ši organizacija sertifikuoja Amerikos medicinos mokyklas.
AMA savo veiklą pradėjo 1847 m., tai privati organizacija vienijanti medikus (allopathic physician - cheminio būdo šalininkus) ir dažniausiai atstovaujanti jų norus ir siekius. Taip iš 1906 m. (iki A. Fleksnerio ataskaitos) buvusių 160 mokyklų, 1944 beliko tik 69 mokyklos. Įleidus lapę vištidėn ko daugiau tikėtis?
A. Fleksneris "atrado", jog bet kuris mokymas nenaudojantis cheminių vaistų - tolygus šundaktariavimui.
Medicinos mokyklos mokinusios bioelektrinės medicinos, homeopatijos arba rytų gydymo būdų buvo priverstos rinktis - arba šios disciplinos pašalinamos iš mokymo programų arba šios mokyklos pašalinamos iš sertifikuotų įstaigų sąrašo. Keletas mokyklų mėgino priešintis šiam įstatymui, bet dauguma buvo priverstos bendradarbiauti (nesutikusios buvo uždaromos).
Panašiai įvykiai klostėsi ir Kanadoje. Anglijoje tokiu būdu buvo mėginama uždrausta homeopatiją, tačiau įsikišus karališkai šeimai (naudojusiai būtent šį gydymo būdą) - įvykiai D. Britanijoje pasuko kita linkme.
Beje, 1987 m. federalinio teisėjo AMA (JAV) buvo pripažinta kalta konspiracija chiropodų atžvilgiu ir nubausta poros milijonų dolerių bauda.
Medicinos ir gydymo būdų valdymas - kontrolė vykdoma per AMA įsteigtas arba asociaciją palaikančias organizacijas, tokias kaip "The American Medical Association", "The American Cancer Society", "The Diabetes Foundation", etc.; vietines poliklinikas; valstybines institucijas tokias kaip FDA, "The National Institute of Health" (NIH), ir "The National Cancer Institute" (NCI), "The National Academy of Science", etc. Žinoma, viskas vyksta pasitelkus masinės informacijos priemones.
Net paskutiniais dešimtmečiais šimtai alternatyvios medicinos šalininkų buvo ir yra toliau kaltinami naudojantys "nepatvirtintus" gydymo būdus ir vaistus.
Cheminių vaistų kartelis apibūdinamas J.W. Hodge, M.D., of Niagara Falls, N.Y., žodžiais: "Medicininė monopolija arba medicininis UAB'as vadinantis save "American Medical Association" yra ne tik šykštus monopolistas, bet ir arogantiška, pavojinga, despotiška organizacija.<...> Visi ir bet koks saugus, veiksmingas, paprastas gydymo būdas, naudojant liaudies mediciną bus sužlugdytas AMA daktarams paskelbiant juos "šundaktariais" ir kviečiant pasitikėti tik jais.
Pagaliau atrodo ir visuomenė atsipeikėjo, jos pasipiktinimai pasiekė kritinę ribą, jau pradedama rimtai svarstyti apie liaudies medicinos veiksmingumą Jungtinės Amerikos Valstijose. Ačiū Dievui. Tačiau kiek reikėjo laukti?
Ligos ir sveikatos priežastys:
Tradicinė (toliau 'įprastinė') medicina pagrįsta Luis Pasteur'o "Bakterijų Teorija", kuri turi akivaizdžių trūkumų.
Įprastinė medicina ligos priežastį įvardija kaip izoliuotą įvykį, esantį tik pažeistame plote (pvz. ausų uždegimas, akių infekcija, dantenų infekcija, plaučių vėžys, odos vėžys ir pan.). Pagal šią teoriją mikrobai arba auguliai augantys ligonio viduje turi būti pašalinami pjaustant (operacija), deginant (radiacija), arba nuodijant (vaistai). Gydoma dviem būdais - mechaniniu arba cheminiu. Priežastis kodėl ir kaip ši infekcija kilo, rimtai netyrinėjama.
L. Pastero amžininkas Antoine Beauchamp'as buvo kitos nuomonės kodėl ir kaip kyla liga. Beauchamp'as teigė, jog kraujo ir kraujotakos TERPĖ ir EKOLOGIJA vaidina lemiamą vaidmenį ar liga pasireikš ar ne.
Liaudies gydymas (alternatyvi medicina) aiškina ligos priežastis kaip pasekmę: aplinkos, biologijos, chemijos ir jausmų; joms įtakojus tam tikrą kūno dalį, žmogaus gyvybinės jėgos (energija) apleidžia/susilpnina tam tikrą kūno dalį, į kurią tuojau pat įsimeta liga. Kad išliktumei sveikas viskas turi būti pusiausvyroje. "Lazdos perlenkimas" griauna pusiausvyrą, taip sukuriamas kūno arba sielos nepatogumas kuris netukus išsivysto į ligą. Tai tūkstantmetė liaudies gydymo išmintis.
Alopatinė (tradicinė) medicina naudoja nuodingas (chemines) medžiagas nepavojingais kiekiais ligos požymių nuslopinimui (izoliuotoje vietoje).
Toks gydymo būdas dažnai ne tik kad nepašalina ligos priežastis, bet ir neužtikrina pagijimo. Atvirkščiai, vaistai laikinai nuslopinę ligą, užslepia blogybę, kuri įsišaknija kūne ilgam ... o po kurio laiko, liga gali iškilti kaip chroniška ir nebepagydoma nelaimė.
Dar vienas iš įprastinės medicinos trūkumų yra tai, jog dažniausiai ji domisi tik ligos priežastimis, nesidomėdama ligoniu ir jo gyvenimo būdu bei problemomis.
Žodis "wholistic" kitaip "holistic" reiškiantis "visumą", kilo iš gydytojų besidominčių visomis ligos priežastimis: kūniškomis, jausminėmis (emocinėmis) ir dvasinėmis.
Nemanykite, jog pagrindiniai skirtumai tarp liaudies ir įprastinės medicinos yra filosofiniai ir metodiniai. Vargu!
Išties prieš liaudies mediciną vyksta visuotinas ir gerai suplanuotas tarptautinių cheminių vaistų korporacijų puolimas, kurio tikslas panaikinti bet kokį kitokį VEIKSMINGĄ gydymo būdą. Kodėl?
Todėl, jog korporacijoms reikia, kad žmonės grįžtų ir grįžtų gydymams, vartotų daugiau ir daugiau vaistų. Pagydytas, sveikas žmogus - tai lėšų praradimas. Sergantis, dalinai &"pasveikęs" pacientas tampa "melžiama karvė" ir yra užtikrintas pajamų šaltinis. Padauginkite tokių ligonių skaičių iš litų, o juk pasaulyje yra šimtai milijonų ligonių, suprantama kodėl korporacijų pajamos yra tokios stulbinančios. Tad suprantama kodėl jos stengiasi uždrausti kitus, konkuruojančius gydymo būdus.
Įprastinė farmakologija suteikia laikiną pagerėjimą, tačiau dažniausiai užtikrina, jog jums reikės dažnai lankytis pas gydytojus.
Tokios žaidimo taisyklės. Pripažinkite jas arba ne, įsitraukite į žaidimą arba ne ... jūsų pasirinkimas.
Ken'as Adachi
http://educate-yourself.org/fc/Šaltinis čia:
http://www.lietuvos.net/Kažkadaise dar buvau radus išverstą straipsnį apie "The Lancet" paskelbtą studiją apie homeopatiją ir po to kilusį homeopatijos neigimo vajų, tik niekaip vėl neaptinku