Įkraunama...
Įkraunama...

Actifed

As irgi pradzioje vaikus, vis juros vandeniu gydydavau, kol viena karta man viskas komplikavosi i ausi ir bronchus ir abu gavo antibiotikus, norejo net i ligonine guldyti. Po to pakeiciau gydytoja, ir ji man labai aiskiai isdeste, kas ir ka gydo ir kad juros vanduo NIEKO negydo, o reikia vaistu. Beje Actifed melyna sake, naudoti pirmas 2-3 dienas, mazomis dozemis, kad sloga nenueitu i sinusus ir kt., sake, kito analogo LT tiesiog nera, todel ir skire vaikams. Aisku, gal cia tikrai blogas vaistas, bet po to kai vaikai gavo antibus ir kelis menesius atstatinejau zarnyna, ir burnoje atsirado stomatitas, na jau aciu. Geriau 2 dienas Actifedas nei po to ilgas gydymas daug stipresniais vaistais. Jei kas turi kitu patarimu kaip ligos pradzioje gydyti butu idomu. Man kol kas padeda gaminami vaistai i nosyte su furacilinu, actifed ir pertusinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas123: 24 spalio 2012 - 21:38
Manau actifedo vaikams geriau neduoti, jau geriau lai nosis varva. As pati juo gydziausi sloga ir turiu itarima, kad nuo jo man prasidejo sinusitas, tad dabar bet kokia paprasta sloga baigiasi sinusitu, tad atsargiai!
Atsakyti
Aš irgi tokio vaisto vaikui neduočiau, nes jis tikrai labai migdo. Geriau Vibrocilio į nosį įlašinti.
Atsakyti
Mums irgi tas Actidefedas nepadejo...
Atsakyti
Pagal mane tokie blokuojantys vaistai tai tik kraštutinumo atveju.
Nzn, pvz krikštynų dieną kaip tik arba kita svarbią dieną...
Atsakyti
Turiu patirties siek tiek su actifed ir aš, na mums jis labai padedavo, aisku mieguistumas baisus, bet kaip ir minejo viena mamyte geriau jau po 2,5 ml. actifedo, nei menesi laiko visi kiti antibiotikai probiotikai, ir galu gale vėl viskas is pradziu, siuo vaistu nieks nepiktnaudziauja, ir jei jau skiriamas tai ne be reikalo, mums beje ji rekomendavo gydytojai kaune kai vaziavome konsultuotis del adenoidu operacijos. Beje jūros vanduo tik praplauna nosies gleivine jis tikrai nėra gydomasis preparatas, tai tikrai slogos neissigydisi vien su juo doh.gif tiesiog praplovus nosyte juo lengviau pasisalina gleives ir tiek, na dar nosies gleivinei nauda del drusku
Atsakyti
QUOTE(Laurika5 @ 2013 09 11, 09:46)
Turiu patirties siek tiek su actifed ir aš, na mums jis labai padedavo, aisku mieguistumas baisus, bet kaip ir minejo viena mamyte geriau jau po 2,5 ml. actifedo, nei menesi laiko visi kiti antibiotikai probiotikai, ir galu gale vėl viskas is pradziu, siuo vaistu nieks nepiktnaudziauja, ir jei jau skiriamas tai ne be reikalo, mums beje ji rekomendavo gydytojai kaune kai vaziavome konsultuotis del adenoidu operacijos. Beje jūros vanduo tik praplauna nosies gleivine jis tikrai nėra gydomasis preparatas, tai tikrai slogos neissigydisi vien su juo  doh.gif tiesiog praplovus nosyte juo lengviau pasisalina gleives ir tiek, na dar nosies gleivinei nauda del drusku


As irgi savo 5metei nakciai duodu 2.5 ml, kai jau matau, kad sloga tokia, kad jau niekas nepadeda. Zinau, kad veikia nervu sistema, bet gal apsieisim be didesniu ligu. Duodu tik nakciai ir kartais pietu miegui.
Atsakyti
Išbandytas ir pasiteisines vaistas. Zinoma labai migdo, bet tikrai kai jau matau kad lenda rimti kosuliai ar slogos, tuomet duodu ir matau pagerejima iskart. 4u.gif
Atsakyti
Mano berniukui dazna sloga ir rimta liga, gydytoja israsė Actifed sirupą mėlyną. Sudaviau kartą ir daugiau neduosiu tikrai. Taip slogą sustabdė, viskas nosytėje išsausėjo, o naktį prašokinėjo vis šaukdamas verkdamas kad kazko bijo...
Taigi pasliekam Vibrocil lasai nakciai , o dienai sinupretas. Kai kam geriau gelomirtolis vietoje sinupreto. Dar vaistininkė pasiūlė zolines tabletes Cosinus, jos geriamos po vieną tabl.kartą dienoje. Taciau informaciniame lapelyje raso vaikams nenaudoti nepasitarus su gydytoju dėl dviejų žolių esančių sudėtyje, dėl geltonojo genciono ir skėstašakio kamro. Perskaiciau šių žolių poveikį tai jis tikrai nė iš tolo neprilygsta Actifedo pasaliniam. Verta pasikonsultuoti manau su gydytoju. O aš po pusę tabletės sugirdžiau vaikui ir arba šį kartą lengvai išsisukom nuo sinusito arba juom net nekvepėjo...
Atsakyti