Įkraunama...
Įkraunama...

Actifed

klausiu todel,kad ant buteliuko parasyta vaikams galima duoti 2 metu,o ivedus per google Actfed expectorant raso reciaptiniame lapelyje,kad negalima duoti jaunesniems nei 12 metu vaikams doh.gif nesuprantu nieko g.gif kazkur uzkisau receptini lapeli kur turejau ax.gif
Atsakyti
beto ar galima trys kartus po 2,5 ml duoti 2 metu ir 3 menesiu vaikui? smile.gif
Atsakyti
galima ji duoti mazesniems vaikams tik atitinkama doze turi buti smile.gif plius jis migdo
Atsakyti
Kazkada gydytoja liepe vaikui nupirkti. Neturejau kur pasiskaityti informacijos ir nupirkau. Iki siol jie stovi. Neisivaizduoju, kaip juos galima gerti unsure.gif Feeee cool.gif
Atsakyti
Siandien israse mums aktifeda zalia, pasirodo pasikeite jo pakuote, nors sudetis ta pati, bet jau raso, kad vaikams nuo 12metu. Nepirkau! Mano vaikams 1,5 ir 3m.

g.gif Ir kaip tie gydytojai neinformuojami, nesuprantu!
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2010 10 04, 13:09)
Siandien israse mums aktifeda zalia, pasirodo pasikeite jo pakuote, nors sudetis ta pati, bet jau raso, kad vaikams nuo 12metu. Nepirkau! Mano vaikams 1,5 ir 3m.

g.gif Ir kaip tie gydytojai neinformuojami, nesuprantu!

Mano vaikams irgi tiek metu, sudetis tokia pati, tikrai, mama medike , skaite viska, studijavo.. nu ir ka daryti? geriau nepirkti situ ir antibijotikus duoti? g.gif mes db geriam ji, kito pasirinkimo neturiu... jeigu jis nepades gersim antibus verysad.gif
Atsakyti
Bet tikrai, ką daryti su Actifedu, tik žliumbti jau norisi. Vakar vyras nuvažiavo į Eurovaistinę Ukmergės g., tai, kai pasakė, kad reikia Actifedo 3 metų vaikui, vaistininke nedavė-iki 12 m.griežtai ne. Buvo straipsnis, kad Izraelyje šis vaistas uždraustas, nes buvo vaikų mirties atvejų sustojus širdžiai nuo jo:((((
Atsakyti
QUOTE(Nerilė @ 2010 10 31, 15:43)
Bet tikrai, ką daryti su Actifedu, tik žliumbti jau norisi. Vakar vyras nuvažiavo į Eurovaistinę Ukmergės g., tai, kai pasakė, kad reikia Actifedo 3 metų vaikui, vaistininke nedavė-iki 12 m.griežtai ne. Buvo straipsnis, kad Izraelyje šis vaistas uždraustas, nes buvo vaikų mirties atvejų sustojus širdžiai nuo jo:((((


Nieko sau... O aš savo penkiamečiui nuo slogos jo duodu. Labai jau efektyviai veikia. Tik duodu mažiau ir tik 2 kartus dienoje.
Reiks informacijos pasiieškoti...
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 11 03, 13:42)
Nieko sau... O aš savo penkiamečiui nuo slogos jo duodu. Labai jau efektyviai veikia. Tik duodu mažiau ir tik 2 kartus dienoje.
Reiks informacijos pasiieškoti...

Laba, OHO tada ir mes nebegersim ismesim lauk juos. Baisu pasidare. O taip jie mums pagelbejo labai nuo slogos. blush2.gif g.gif Dabar juros vandenuku gydisimes. 4u.gif
Atsakyti
Vakar suzinojau, kad Actifeda iseme is prekybos. Liko tik tas kuris nuo 12 metu. Jo mazesnems vaikams duoti grieztai draudziama!!!
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2010 11 06, 14:01)
Vakar suzinojau, kad Actifeda iseme is prekybos. Liko tik tas kuris nuo 12 metu. Jo mazesnems vaikams duoti grieztai draudziama!!!

Jeigu paskaitytumet senesnes dezutes ir naujasnes dezutes instrukcija, lapely ta is ko pagamintas jis, pamatytumet kad viskas tas pats smile.gif vaistininkes pacios kraipo galva kodel nuo 12 metu ji tik leidzia, nors niekas is sudedamuju daliu nepasikeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2010 11 06, 19:44)
Jeigu paskaitytumet senesnes dezutes ir naujasnes dezutes instrukcija, lapely ta is ko pagamintas jis, pamatytumet kad viskas tas pats smile.gif vaistininkes pacios kraipo galva kodel nuo 12 metu ji tik leidzia, nors niekas is sudedamuju daliu nepasikeite smile.gif

laba, buvo seniau sudedamosios dalys tik 2, o dabar jau 3 dalys ieina. 4u.gif
Atsakyti