Įkraunama...
Įkraunama...

Actifed

QUOTE(mylimuke @ 2009 04 20, 16:25)
Gėrėm ir žalio, ir geltono. Skonis berods vienodas ar panašus. Maniškė vienintelį actifedą geria su noru  biggrin.gif

zalias slykstus doh.gif pati geriau kai dukra atsisake.o va geltonas sanesnis.maniske pav vienu metu atsisake gert antibiotikus kuriu spalva balta
doh.gif nu tie vaikai g.gif
Atsakyti
mes tik siu vaistu pagalba slogos atsikratem
wink.gif
Atsakyti
vaistas blogas tas kuris nepadeda.o seip mano galva nei vienas vaistas sveikatos papildomos neprideda.kenksmingas jis ne kenksmingas jo litrais negeriam.jei gerai pasiknaisiojus etiketese maisto produktu ne tokio brudo suvalgom is sumaitinam savo vaikams ir su maistu mes tikrai daugiau gaunam visokiu kenksmiu nei su vaistais.
Atsakyti
Draugei buvo kilusi siaubinga alergine reakcija nuo actifedo, taip kad atsargiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nosferata @ 2009 04 24, 11:56)
Draugei buvo kilusi siaubinga alergine reakcija nuo actifedo, taip kad atsargiai  blink.gif

Nuo bet kokio vaisto kai kuriems zmonems kyla alergija. Tai su visais ir reiketu atsargiai mirksiukas.gif
Maniske niekaip neissivaduoja nuo slogu ir kosuliu. Dabar vel iskrito. Visi homeopatiniai - kaip drambliui bombonke, tai sikart nuo pat pradziu nutariau isbandyti actifed. Bet ir miega visa diena, kai siaip ne minutes nepasedi, su 39 tempos soka dainuoja doh.gif Gal ir gerai, manau, gulint greiciau sveikstama, nei lakstant.
O prie sinupreto matyt priprato, kad efekto jokio schmoll.gif
Atsakyti
taip sitie vaistai migdo.pamenu kai as geriau.ikalu dozike ir plumt su merga pietuku ax.gif manau dauguma vaistu nuo persalimu veikai migdomai.kazkada geriau berods tailenoli.ji is kazkur gavo mamos drauge.tada dar importiniu doh.gif isgeriau ir jie man veikt pradejo tik paryciais.taip migde,kad i darba ejau kaip per ruka.o apie pati darba isvis patyliu doh.gif doh.gif doh.gif akys lipte lipo.vos tikgryzus namo kaip kritau i lova..
Atsakyti
geri tie vaistukai,ale dabar kas pasidare-menesi laiko neissivaduoja mergina nuo kosuliu ir slogu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pomada @ 2009 04 27, 15:57)
geri tie vaistukai,ale dabar kas pasidare-menesi laiko neissivaduoja mergina nuo kosuliu ir slogu doh.gif  doh.gif  doh.gif

mum uzpernai taip buvo gavom doze antibiotiku ir pasveikom smile.gif
Atsakyti
mums dakatare liepe gerti actifeda, ir mums jis padeda....
Atsakyti
nuo geltono actifedo mano durytei buvo sukilusi ilgalaikė alerginė reakcija. 3 mėn gydėmės išbertas šlaunis.
Atsakyti
actifed vaitai padeda, mano vaikams tai nebuvo jokių alergijų, žinoma čia skirtingai nuo vaikų organizmų prilauso. Bet šiaip jie veiksmingi. čia jeigu norit daugiau paskaityki apie vaistukus http://www.pasveik.l...actifed-dm/7751
Atsakyti
o kaip atrodo tas buteliukas?po actifed zodzio ant buteliuko yra uzrasas expectorant?
Atsakyti