Įkraunama...
Įkraunama...

Actifed

kai susergam sloga mums didelis vargas su lasiukais.gyd mum buvo paskyrus actifeda zalioje dezuteje,bet ju skonis merginai netiko.vaistinej maciau actifeda geltonoj pakuotej jis vien nuo slogos,o zalia dar ir nuo kosulio.gal kas bandet actifeda geltonoj pakuoteje domintu jo skonis,mat zalias ir man paciai neskanus.toks aitrokas.mergina paragavo viena karta ir paskui ne is tolo.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 02 20, 13:04)
kai susergam sloga mums didelis vargas su lasiukais.gyd mum buvo paskyrus actifeda zalioje dezuteje,bet ju skonis merginai netiko.vaistinej maciau actifeda geltonoj pakuotej jis vien nuo slogos,o zalia dar ir nuo kosulio.gal kas bandet actifeda geltonoj pakuoteje domintu jo skonis,mat zalias ir man paciai neskanus.toks aitrokas.mergina paragavo viena karta ir paskui ne is tolo.

mano sūnelis aiškina, kad geltonas daug skanesnis smile.gif nors pati neragavau... tik bėda, kad mums vis "žalio" reikia, nes jis koseja
Atsakyti
na jie abu neskanūs schmoll.gif ragavau, reikia gi žinot ką vaikui duodu smile.gif
Atsakyti
neskanus abu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 02 20, 13:04)
kai susergam sloga mums didelis vargas su lasiukais.gyd mum buvo paskyrus actifeda zalioje dezuteje,bet ju skonis merginai netiko.vaistinej maciau actifeda geltonoj pakuotej jis vien nuo slogos,o zalia dar ir nuo kosulio.gal kas bandet actifeda geltonoj pakuoteje domintu jo skonis,mat zalias ir man paciai neskanus.toks aitrokas.mergina paragavo viena karta ir paskui ne is tolo.

gal ir gerai ,kad negeria ?
mano vaiko kūmutė nesenai sinusitą su tuo Actifed įsivarė ,snargliukas bėgt sustojo ,o kur jam dingt? tai ir susikaupė blink.gif dabar be stiprių antibiotikų neišsikapstys ax.gif
Pabandykit geriau nakčiai Aerius sirupo [naktį bus lengviau kvėpuot] sugirdyt ,arba Umckalor [homeopatiniai ] girdykit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 02 26, 15:55)
gal ir gerai ,kad negeria ?
mano vaiko kūmutė nesenai sinusitą su tuo Actifed įsivarė ,snargliukas bėgt sustojo ,o kur jam dingt? tai ir susikaupė  blink.gif dabar be stiprių antibiotikų neišsikapstys  ax.gif
Pabandykit geriau nakčiai Aerius sirupo [naktį bus lengviau kvėpuot]  sugirdyt ,arba Umckalor [homeopatiniai ] girdykit  thumbup.gif

maniskei beveik niekada nebega,bet ji kai ciaudeja tai apdrabsto viska kas aplinkui.actifedas geltonas daud skanesnis uz zalia.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 02 27, 14:18)
maniskei beveik niekada nebega,bet ji kai ciaudeja tai apdrabsto viska kas aplinkui.actifedas geltonas daud skanesnis uz zalia.

ieškok paleistuvės,iščiaudės viską iki pat kaklo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 02 20, 13:04)
kai susergam sloga mums didelis vargas su lasiukais.gyd mum buvo paskyrus actifeda zalioje dezuteje,bet ju skonis merginai netiko.vaistinej maciau actifeda geltonoj pakuotej jis vien nuo slogos,o zalia dar ir nuo kosulio.gal kas bandet actifeda geltonoj pakuoteje domintu jo skonis,mat zalias ir man paciai neskanus.toks aitrokas.mergina paragavo viena karta ir paskui ne is tolo.

Taip.... actifedo ir raudonoj dezutej yra. Gydykites ne spalva, o vaistuku. mirksiukas.gif Zalias - sloga+dregnas kosulys ;Raudonas - sloga+ sausas kosulys ; Geltonas - sloga. Taigi kas jum paskirta , ta gaunat ir gert, kad ir kaip neskanu.
Dazniausiai ji reiktu pagert kokias 2-3 dienas, kol nuslugsta didysis gleivines paburkimas (pasidaro lengviau kvepuot ir t.t.) o veliau geriau pereit prie kitu skystinanciu vaistu.
Atsakyti
O mes issiaiskinome, kad geriau visai vengti bet kokio Actifed, nes jie labai prasti vaistai yra unsure.gif
Viena chemija jose doh.gif
Jau geriau sloga gydyti Sinupret, Cinabsin preparatais 4u.gif Jie naturalesni bent jau.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2009 04 15, 11:19)
O mes issiaiskinome, kad geriau visai vengti bet kokio Actifed, nes jie labai prasti vaistai yra  unsure.gif
Viena chemija jose  doh.gif
Jau geriau sloga gydyti Sinupret, Cinabsin preparatais  4u.gif Jie naturalesni bent jau.

kol kas nera galimybes nusipirkt kito tai geriam ta actifeda.pas mus sloga didele beda doh.gif
Atsakyti
kai mano maziukui budavo didesne sloga, visada duodavau geltono actifed ir kiek pastebejau, jis vienintelis geriausiai padedavo. gerai, kad neturiu problemu su vaistuku girdymu - musiskis viska sugeria, ka bepaduosi thumbup.gif
Atsakyti
Gėrėm ir žalio, ir geltono. Skonis berods vienodas ar panašus. Maniškė vienintelį actifedą geria su noru biggrin.gif
Atsakyti