Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Jau esu pabaigusi ir teko viename renginyje sudalyvauti, tik nenufotografavau dar. Pasistengsiu siom dienom tai padaryti.
Atsakyti
Fency tikrai superinė suknelė wub.gif wub.gif ir labai idomu, kaip apsirengus atrodo. Laukiam foto su manekene 4u.gif O jau katiniuko gražumas avatare! wub.gif Kaip aš norėčiau tokio pūkučio
Atsakyti
QUOTE("molla" @ 2009 03 18, 17:27)
Fency tikrai superinė suknelė  wub.gif  wub.gif ir labai idomu, kaip apsirengus atrodo. Laukiam foto su manekene  4u.gif O jau katiniuko gražumas avatare!  wub.gif Kaip aš norėčiau tokio pūkučio



katinukas tikras ax.gif , jo vardas Guccis, nuostabus draugas
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2009 02 21, 18:15)
Labai seksuali thumbup.gif

grazi bliuskute,bet as truputi kitaip daryciau smile.gif dabar ziurint kai yra su tom sagom atrodo kad jums ji truputi per maza per krutine:hm as daryciau taip,sagas isimciau lauk ir nuo iskirpties pradzios per koki 1 cm sukabinciau su vaseliu kad liemenukas nesimatytu o liktu seksualu ir atviras visas krutinkaulis,manau aiskiai parasiau,bet cia tik mano nuomone blush2.gif ax.gif
Atsakyti
SALDAINIA , FENCI KOKIE FANTASZTISKI JUSU DARBAI SAUNUOLES thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 03 18, 22:18)
grazi bliuskute,bet as truputi kitaip daryciau smile.gif dabar ziurint kai yra su tom sagom atrodo kad jums ji truputi per maza per krutine:hm as daryciau taip,sagas isimciau lauk ir  nuo iskirpties pradzios per koki 1 cm sukabinciau su vaseliu kad liemenukas nesimatytu o liktu seksualu ir atviras visas krutinkaulis,manau aiskiai parasiau,bet cia tik mano nuomone blush2.gif  ax.gif



atsakymas skirtas Januse[COLOR=red],biski sumaisiau,atsiprasau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Pirmas mano toks didelis darbelis ir dar dovanų mamai wub.gif Ji kiek stambesnė ir žemesnė, nesu nieko jai mezgus, nežinau kaip bus, bet jis tempiasi į šonus, tik dėl megztuko abejoju g.gif Na jei kas liks man blush2.gif Reiks naujo imtis cool.gif Tik labai jau galai nenori gražiai gult, kaži o jei palyginčiau lygintuvu g.gif blush2.gif
Ir nežinau niekaip neišsprendžiu pamušalo problemos, na teks jai padovanojus bendrai ieškot, nes nieko tinkamo neradau g.gif
Lauksim rytdienos, kaži patiks g.gif MB nepatiko unsure.gif Na jam nei vienas mano megztas darbas nepatinka blush2.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 03 19, 13:57)
Pirmas mano toks didelis darbelis ir dar dovanų mamai wub.gif Ji kiek stambesnė ir žemesnė, nesu nieko jai mezgus, nežinau kaip bus, bet jis tempiasi į šonus, tik dėl megztuko abejoju  g.gif Na jei kas liks man  blush2.gif Reiks naujo imtis  cool.gif Tik labai jau galai nenori gražiai gult, kaži o jei palyginčiau lygintuvu  g.gif  blush2.gif
Ir nežinau niekaip neišsprendžiu pamušalo problemos, na teks jai padovanojus bendrai ieškot, nes nieko tinkamo neradau  g.gif
Lauksim rytdienos, kaži patiks  g.gif MB nepatiko  unsure.gif Na jam nei vienas mano megztas darbas nepatinka  blush2.gif
user posted image user posted image user posted image


Labai geražus kostiumėlis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikrai gali neabejoti, kad patiks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai kad labai puosnus, svelnutis, minkstutis kostiumelis. Tikrai patiks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif MEILA kostiumelis tikrai labai grazus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Meila
Gražus, tikrai meilės kupinas...
O MB irgi nepatinka megzti rūbai smile.gif Ką jie supranta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meila kostiumėlis puikus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti