Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ADDULE @ 2009 03 09, 16:42)
BBCODE photo for forums:
  
VAKAR BAIKTAS MOHERIUKAS

NA labai gražus ir ...praktiškas ir prie sijono, ir ant suknelės ir prie kelnių tinkamas, mėgstu rūbus kurie panaudojami dažnai, nes jų tokia paskirtis dėvėti,o ne gulėti spintoje:)
ŠAUNUOLĖ , aplodismentai tau ir tavo baltajam grožiui:)

P.S Užsegimo užmanymas labai orginaliai išspręstas, žodžiu mielas ir vykęs prokečiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:28
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 09, 12:23)
O laukiam gandriuke tavo prezentacijos smile.gif

psirodau blush2.gif labai nepeikit ..Galejo but truputi ilgesne, bet ka padarysi kokia isejo tokia doh.gif nes ardyt tai be sanciu, siulu gadinimas jau bandziau pacioje pradzioje kai buvau truputi ne taip ismezgusi rasta ...
user posted image
o cia rastukas jei nesimato , realiai jis man grazesnis kazkaip cia nesimato g.gif
user posted image
Atsakyti
kincinaite, ingriduska aciu
Atsakyti
gandriuke..., labai graziai rastelis ziurisi, grazu tongue.gif
Atsakyti
gandriuke laabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 09, 20:07)
psirodau  blush2.gif  labai nepeikit ..Galejo but truputi ilgesne, bet ka padarysi kokia isejo tokia  doh.gif nes ardyt tai be sanciu, siulu gadinimas jau bandziau pacioje pradzioje kai buvau truputi ne taip ismezgusi rasta ...


LABAI GRAZU thumbup.gif ,gal galima butu rasteli ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:23
turiu ir as panasu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 09, 20:07)
psirodau  blush2.gif  labai nepeikit ..Galejo but truputi ilgesne, bet ka padarysi kokia isejo tokia  doh.gif nes ardyt tai be sanciu, siulu gadinimas jau bandziau pacioje pradzioje kai buvau truputi ne taip ismezgusi rasta ...



KOKS grožis, koks lengvumas, kokia PASAKA wub.gif wub.gif wub.gif
Lusasituška ,kad ir seniau megztas bet vistiek gražus smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:24
Aciu visoms 4u.gif 4u.gif
Del rastelio, tai neturi kompiuteryje kad idet. Bet tas megstukas yra ten kur mezginiu schemos pirmam lape- toks juodas su blizgesiu pukuotukas. Ten ir rastelis yra. Tik gal man gavosi kitaip ...
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 09, 20:07)
psirodau  blush2.gif  labai nepeikit ..Galejo but truputi ilgesne, bet ka padarysi kokia isejo tokia  doh.gif nes ardyt tai be sanciu, siulu gadinimas jau bandziau pacioje pradzioje kai buvau truputi ne taip ismezgusi rasta ...


tiesiog super o spalvyte wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:24
Gandriuke, labai mielas ir spalvytė puiki
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 09, 19:07)
psirodau  blush2.gif  labai nepeikit ..Galejo but truputi ilgesne, bet ka padarysi kokia isejo tokia  doh.gif nes ardyt tai be sanciu, siulu gadinimas jau bandziau pacioje pradzioje kai buvau truputi ne taip ismezgusi rasta ...
o cia rastukas jei nesimato , realiai jis man grazesnis kazkaip cia nesimato  g.gif

Labai šauni bliuzelė drinks_cheers.gif Ir spalvikė super thumbup.gif Turiu ir aš tokiu raštu megztą bliuzelę, labai jau man tas raštas prie dūšios ax.gif
Atsakyti