Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Sveikos, mezgejėlės. Nesu visai žalia mezgėja, kažkada mezgiau gana nemažai, bet daugiausia megztukus. Ir štai, pamačiusi, ką sugeba jūsų darbščios rankos ir kokius grožius galima sukurti iš moheros, užsimaniau ir aš nusimegzti jei ne suknelę tai bent kiauraraštį kliošinį sijoną (kaip jūs sakote -"servetėlinį"). Nors jūsų temas skaitau gana atidžiai, bet vis tiek ne viską supratau. Todėl noriu pasitikslinti: ant virbalų su valu užsimetu reikalingą akių skaičių iš kitokio siūlo (kad po to galėčiau sutvarkyti juosmenį arba megzti į viršų, jei tai bus suknelė) ir tada, kaip skaičiau, turiu megzti apie 15 eilių ne pagal schemą, o gerosiomis akimis? O tik po to megzti pagal schemą, kartojant raportą? Būčiau dėkinga už paaiškinimus.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 11 05, 17:33)
Bildukas ir man labai patiko.

smile.gif Ačiū

Is man neatsidaro, noriu pamatyti
jo-vita7 Paskelbta Vakar, 21:37
Labai noreciau pasigrozet liemene, bet man kazkodel neatidaro psl
saldainia Paskelbta Vakar, 17:33

Liemenę galima pamatyti čia: http://picasaweb.goo.../ManoDarbeliai#
Atsakyti
Nu labai grazi liemene. Ir tikrai atrodo kad butu iliemenuota
Atsakyti
Rodau savo pirmą blyną su mahera 4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba 4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 11 lapkričio 2009 - 16:07
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 16:07)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif


Sijonas thumbup.gif O spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 18:07)

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif

gal schemute butu galima? sijonelis pasaka wub.gif
Atsakyti
laumar - fantastika wub.gif thumbup.gif ir spalva wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 lapkričio 2009 - 19:12
labai gražus sijoas, gal schemutė yra, beje kokie siūliukai?
Atsakyti
Ačiū visom už pagyrimus wub.gif wub.gif wub.gif esu labai pamaloninta 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Schema čia

Siūlai BBB Kid machera, suėjo trys matkeliai 4u.gif dėl spalvos, tai dievinu žydrą ir juodą kartu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 11 lapkričio 2009 - 20:49
O štai megztukas iš mocherio.
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti