Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Nors jau ir pavasaris, bet šiluma kaulų nelaužo smile.gif)štai ir aš pasigirsiu su savo darbeliu

http://picasaweb.goo...676685066571538
Atsakyti
Viliuteee, aciu, kad ikelei mano darba 4u.gif
Zinoma, iki tavo groziu turbut niekada nesusilyginsiu. Labai jau tavo wub.gif thumbup.gif
Manau, kad kiekviena, paziurejusi tavo darbelius, nualpsta vietoje wub.gif
Atsakyti
labutis merginos, norejau jusu patarimo kaip isskalbti moherini megstuka kad neissitampytu ir nesiveltu pukas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 03 06, 21:06)
labutis merginos, norejau jusu patarimo kaip isskalbti moherini megstuka kad neissitampytu ir nesiveltu pukas. g.gif

Reiketu profiu klausti, bet kazkur skaiciau, kad reikia skalbti su sampunu. Taip ir dariau - man visai normaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 03 06, 23:06)
labutis merginos, norejau jusu patarimo kaip isskalbti moherini megstuka kad neissitampytu ir nesiveltu pukas. g.gif

Aš skalbiu su Loc'u ir negręžiu tik nuspaudžiu ir džiovinu patiestą bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Siandien buvau Kaziuko mugej ir nieko panasaus kaip siame forume nemaciau. Negi nei viena nevezet parduot savo darbeliu? Jusu darbai-fantastiski. Zinoma,ne visa muge apejau.Tiesiog gal nepamaciau...
Atsakyti
Vienoj vietoj maciau graziu saliuuser posted image
Atsakyti
seniai nebuvau užsukusi...
mochero mano mylimiausias siūlas...
kažkaip labai jau ramu čia pas jus.
PASIPASAKOKITE ką mezgate...ką planuojate..
Aš vat planuoju pribaigti iš mocheros baltą megztuką, ir tuomet reikia kažkokio projekto ..PAVASARIS tuoj, norėsisi kažko gaivaus ir naujo:)
Atsakyti
Oje kiek grozybiu prisiziurejau.As ir savo pukuotuka pakar pabaigiau, tai kai vaikas uzmigs pademonstruosiu ir butinai jums pasirodysiu ax.gif
QUOTE(Januse @ 2009 02 21, 16:20)

wub.gif kokia sexsi  blush2.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 23, 23:55)

sijonas,pažemintu liemeniu


wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:26
Man irgi be galo sexi šita pasirodė..
O laukiam gandriuke tavo prezentacijos smile.gif
Atsakyti
BBCODE photo for forums:
user posted image
VAKAR BAIKTAS MOHERIUKAS
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 03 09, 16:42)
BBCODE photo for forums:

VAKAR BAIKTAS MOHERIUKAS



grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 kovo 2009 - 23:27