Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Atleiskit, kad isibroviau i jusu temele, bet gal galesim man paaiskint, kas tai yra per rasto zenklas "musele" g.gif radau labai grazu sali, bet nesuprantu sio zenklo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2009 10 26, 21:46)
Atleiskit, kad isibroviau i jusu temele, bet gal galesim man paaiskint, kas tai yra per rasto zenklas "musele" g.gif radau labai grazu sali, bet nesuprantu sio zenklo blush2.gif


Apie muselių raštą diskutuota-išdiskutuota šalikų temoje
http://www.supermama...;#entry30947459
Atsakyti
unsure.gif
QUOTE(mamucis @ 2009 10 20, 09:58)
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?

COSY


o kažin iš mocheros toks daiktas neišsitampytų g.gif , man atrodo gal tie galiukai negražūs nutystų nuo raišiojimo
Papildyta:
QUOTE(Laurita_22 @ 2009 10 26, 20:46)
Atleiskit, kad isibroviau i jusu temele, bet gal galesim man paaiskint, kas tai yra per rasto zenklas "musele" g.gif radau labai grazu sali, bet nesuprantu sio zenklo blush2.gif

1 eile: 5 akis kartu sumezgame ir is tu 5 ismezgame dar penkias(ismezgame su uzmetimais) ir vienas gera. Ir vel 5 sumezgame is is tu penkioas ismezgame ir 1 gera ir t.t
2 eile: isvirkscios
3 eile: 2 sumezgame kartu ir is ju dvi ismezgame, 1 gera ir paskui vel penkias sumezgame is penkiu. Na taip mezgame, kad tos museles gautusi sachmatais
4 eile visos isvirkscios
5 eile: nuo pirmos.
na nezinau ar as cia aiskiai surasiau ax.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad megztas toks daiktas tikrai taip neatrodys, kaip filmuke. Mano supratimu tai trikotažas
Atsakyti
Pagaliau nuvogiau laiko ir uzbaigiau skraiste. Tik fotoaparata pamirsau pas mama, tai teko senuka trauk, bet nuotraukia tamsi gavosi... O ir skraiste labai plati. sunku visa grozi parodyt.
user posted image
Atsakyti
laba diena, noriu kad mezgeja nunertu suknele...taciau nerandu nuotraukos ir rasto tos grazios statkeviciaus sukneles g.gif gal kuri netycia zinot kur butu galima ja rasti???? arba kita panasia
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2009 10 29, 14:06)
laba diena, noriu kad mezgeja nunertu suknele...taciau nerandu nuotraukos ir rasto tos grazios statkeviciaus sukneles  g.gif  gal kuri netycia zinot kur butu galima ja rasti???? arba kita panasia


As irgi jau senai ieskau..ale nieko visam internete nerandu..bent koki pavyzdi... ax.gif Kazkada pamenu buvo isdeliotos jo sukneles Gedimino 9..bet tada nereikejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas. Gal kas galetu pagelbeti ir man blush2.gif
Noreciau pabandyti numegzti stai toki sali
user posted image
Bet nelabai aisku man. Schemoje nurodytos ne tik neporines eiles (kaip dazniausiai buna ir tuo metu blogaja buse mezgame isvirksciomis akimis), o visos rasto eiles. Taigi noriu paklausti, ar tai, kas cia pavaizduota , turi gautis geroje useje? (nezinau, ar aiskiai paklausiau). Na ar numezgus pirma eile geromis akimis, antra eile megzti vel geromis? Kad geroje puseje gautusi viena eile geru ir viena eile blogu akiu?.
Ir dar noriu paklausti, ar reikia dadeti is krastu dar po 1 krastine aki, kurios pradedant nauja eile bus ne pramezgamos, o nukeliamos?
Atsakyti
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 30, 03:54)
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.

As netekus zado blink.gif Fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tu tikra auksaranke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2009 10 29, 19:06)
As irgi jau senai ieskau..ale nieko visam internete nerandu..bent koki pavyzdi... ax.gif Kazkada pamenu buvo isdeliotos jo sukneles Gedimino 9..bet tada nereikejo lotuliukas.gif

veliau uzsuk i sukneliu skyriu, ten viena forumiete minejo kad turi diske nuotraukas is jo knygos su suknelemis...zadejo veliau ikelti. man pries askis stovi jo viena suknele: kazkur iki keliu ir nuo liemens lengvai isplateje...tokia lengva... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2009 10 30, 10:20)
As netekus zado blink.gif Fantastika thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tu tikra auksaranke 4u.gif

na išties tai visi komplimentai modeliui. Juk kai figūra ideali, tai visi drabužiai puikiai atrodo.
Atsakyti