Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Lauružė @ 2009 10 14, 18:12)
Įmesiu moherinį bolero:

user posted image

Labai,labai prasau...Paaiskinkit kaip tokia apdaila padaryt notworthy.gif
Atsakyti
Na pagaliau rodau moherinį megztuką(mano manekenei truputį mažas,bet vaizdas matosi ax.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=mamucis,2009 10 20, 10:58]
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?

O siaube koki grozi parodei blink.gif Man labai patiko.Man ir atrodo geriausia su mezgimo masina megzt,ir is plonuciu siuliuku,kad surisimo mazgas nebutu didelis.Mochera nelabai tiktu kur risasi mazgas baisiai susivels.Bet tai kiek modeliuku galima primastyt thumbup.gif
Atsakyti
[quote=norwa,2009 10 21, 17:17]
[quote=mamucis,2009 10 20, 10:58]
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?

O siaube koki grozi parodei blink.gif Man labai patiko.Man ir atrodo geriausia su mezgimo masina megzt,ir is plonuciu siuliuku,kad surisimo mazgas nebutu didelis.Mochera nelabai tiktu kur risasi mazgas baisiai susivels.Bet tai kiek modeliuku galima primastyt thumbup.gif
[/quote]
rankom mezgant man atrodo nutystu galai ir negrazu butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 21 spalio 2009 - 16:43
Laba mezgejeles,
Noreciau nusimegzti mocherini salika. Pasiulykit puru mezgimo rasta. blush2.gif
Dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 10 23, 13:16)
Laba mezgejeles,
Noreciau nusimegzti mocherini salika. Pasiulykit puru mezgimo rasta. blush2.gif
Dekui 4u.gif  4u.gif

http://www.supermama...howtopic=477633
visa tema prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 10 15, 15:02)
labai grazus  thumbup.gif gal turi shemute kaip megzt, nes labai oriu toki nusimegzt  blush2.gif
.....
Lauksiu


Žadėjau greitai įmesti savo mezginio schemutes http://www.supermama...?...2225&st=516
Labai atsiprašau, kad užtrukau. Įdedu, tikiuosi, dar ne per vėlu blush2.gif

I schema (apačia)
user posted image
II schema
user posted image
III schema
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, nusipirkau suliuku, ir galvoju nusimegsiu sau salikeli,bet ziuriu kad nera taip paprasta.. g.gif nesuprantu ka reiskia visi tie zenkliukai blush2.gif matot megzti niekada per daug nemezgiau,neriau daugiau siuvinejau..
tai gal kas galit paaiskinti ka reiskia sitie zenkliukai sioje schemoje? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Mezgiau šį šalį.

Pats raštas paprastas (v-gera akis; o -užmetimas; trikampiuks- 3 akys sumegztos į vieną, vidurinę iškeliant ant viršaus):

3 geros. 1 uždedama 1 gera 1 uždedama. 3 geros. 3 akys sumezgamis pirmąją iškeliant į viršų ir vėl kartoji.
Blogoj pusėj- visos išvirkščios.
Kas 6 eilės raštas keičiasi pastumiant jį. Pradedi nuo sumezgimų, ten kur buvo uždėjimai.

Tik kraštuose reikia žiūrėt, nes arba sumezgimas arba uždėjimas vienas atsiranda, kad raštukas neišsikreiptų

Ir tikrai nereikia 120 akių. Dėjau 100 ir tai per didelis man jis atrodo ax.gif Virbalai Nr 4.


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 24 spalio 2009 - 08:59
superiniai darbeliai jūsų, mergytės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti

reikia patarimo, kaip siaurinti"rombelius" pgl 2 shemutę?mezgu suknelę ir reikia , kad į viršų būtų siauriau t.y. sumažint akių skaičių "rombeliuose". Niekaip nesugalvoju, kad gražiai gautųsi perėjimas, mezgu iš plonos mocheros. ačiū
Atsakyti
http://s56.radikal.r...350cbea2a51.jpg vaizdas gal bus aiškesnis
Atsakyti