Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Ligvita, man labai graži ir ant pakabėlės wub.gif
Atsakyti
Ačiū
Atsakyti
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?

COSY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 20 spalio 2009 - 09:59
QUOTE(mamucis @ 2009 10 20, 10:58)
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?


As turiu uzsakyma tokiam daikciukui, bet dar kolkas nemezgiau..
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 20, 10:58)
Mamytes (ir ne tik), ar nieks nebandete megzti "cozy"?

COSY

Gerulis daiktas biggrin.gif Tokį su mezgimo mašina geriausia būtų megzt g.gif
Atsakyti
iš angoros

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 20, 12:12)
iš angoros




Šauniai atrodo
Atsakyti
Viliute, tu kada nors miegi???? Nepaprastai gražu. O kokia angora? Gal pavadinimą parašyt siūlų gali?
Atsakyti
Pries Viliute tikalv zemai tea nulekti: tokiegroziai ir tokia tempai... akar sknele uvo, sandien egztins,o ryt as bus? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 10 20, 10:36)
As turiu uzsakyma tokiam daikciukui, bet dar kolkas nemezgiau..


O pagal kokia iskarpa zadi daryt, neisduotum? Man pasirode gal geriausia toki ilga ilga horizontalu staciakampi su prakirpimais rankovems, tada susiuvam petukus ir kazkas turetu gautis g.gif

QUOTE(dontstop @ 2009 10 20, 11:02)
Gerulis daiktas  biggrin.gif  Tokį su mezgimo mašina geriausia būtų megzt  g.gif


Jo, mezgimo masina idealiausia, bet jei neturi, teks narpliot rankom doh.gif Geriausiai butu is super super plono moheriuko, dar jei su silku, tai isvis wub.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 20, 11:12)
iš angoros


Man ziauriai patiko rankoviu ideja thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus del vest.sukneles...kai atsius nauju foto su ta suknele butinai,prisegsiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 20, 14:14)
O pagal kokia iskarpa zadi daryt, neisduotum? Man  pasirode gal geriausia toki ilga ilga horizontalu staciakampi  su prakirpimais rankovems, tada susiuvam petukus ir kazkas turetu gautis  g.gif

Schemos tai zinok ir neturiu, bet isivaizduoju kad megsiu kaip sali su isemimais rankovem..isemimus reik daryt toliau nuo krasto, paliekant vietos petukams tai susiuvinet nieko nereiks ..
Manes tai praso is kiduko tysaliuko tokio, kad kuo didesniais virbalais, tai nzn, kolkas as jam kaupiuosi smile.gif
Atsakyti