Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(mamucis @ 2009 10 13, 16:07)
keleta modeliuku galvoj jau suprandinau. Pirma bandysiu koki susiauciama modeliuka , labai patiko



Svajojau ir aš ilgą laiką apie susiaučiamus. Ir sufantasazavau va tokį. Po jo jau norisi kokio nors normaliai susagstomo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 15, 14:00)
Svajojau ir aš ilgą laiką apie susiaučiamus. Ir sufantasazavau va tokį. Po jo jau norisi kokio nors normaliai susagstomo  smile.gif

grazus ax.gif
Atsakyti
noriu pasigirti-cia mano nerta vestuvine suknele... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2009 10 14, 17:12)
Įmesiu moherinį bolero:



Superinis moheriukas! Gal galetum papaisyti iskarpele? Ar teisingai isivaizduoju, kad mezgei prieki ir nugara kaip viena gabala, uzapvalindama priekio krastelius. O paskui surinkai akis per visa perimetra ir primezgei juosta? Jei taip, tada iskarpa man aiski ax.gif

QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 15, 13:00)
Svajojau ir aš ilgą laiką apie susiaučiamus. Ir sufantasazavau va tokį. Po jo jau norisi kokio nors normaliai susagstomo  smile.gif


Grozis 4u.gif As kazkodel pasinesusu ant susiauciamu doh.gif

QUOTE(Jollyk @ 2009 10 15, 13:12)
noriu pasigirti-cia mano nerta vestuvine suknele... ax.gif



Laiptai pazistami biggrin.gif

Suknele laaabai daili, kaip ir nuotaka. Aplamai man vestuvines moheriukes-labai stilinga ir su "cinkeliu". Butu smagu apziuret is arciau, gal turi kokia nuotraukyte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 15 spalio 2009 - 13:31
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 15, 13:00)
Svajojau ir aš ilgą laiką apie susiaučiamus. Ir sufantasazavau va tokį. Po jo jau norisi kokio nors normaliai susagstomo  smile.gif

user posted image

labai grazus thumbup.gif gal turi shemute kaip megzt, nes labai oriu toki nusimegzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 15, 14:00)
Svajojau ir aš ilgą laiką apie susiaučiamus. Ir sufantasazavau va tokį. Po jo jau norisi kokio nors normaliai susagstomo  smile.gif


Kaip gražuuuu... wub.gif
Atsakyti
Vai ačiū jums mergiukės visoms už liaupses. user posted image Man kažkaip netikėta, nes savo mezginių nelabai rodžiaus, daugiau jūsų grožybes stebėjau. O dabar čia tiek prigyrėt ... user posted image
jaučiuos kaip devintam danguj

QUOTE(gandriuke... @ 2009 10 15, 15:02)
labai grazus  thumbup.gif gal turi shemute kaip megzt, nes labai oriu toki nusimegzt  blush2.gif


Schemutės popieriuje, iš skirtingų žurnalų sudėjau į vieną vietą. Ryt pajungsiu skenerį ir mielai pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
Naujiena - moherinukas (mohera su silku)
gaila, bet ant pakabos ne is tolo neprilygsta originalui, na bet turiu vilties, kad kliente pasidalins nuotraukele ant modelio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 15, 18:36)
Schemutės popieriuje, iš skirtingų žurnalų sudėjau į vieną vietą. Ryt pajungsiu skenerį ir mielai pasidalinsiu  4u.gif

butu labai smagu bigsmile.gif bigsmile.gif Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Naujienele, labai tikiuosi, kad kliente nepamirs pasidalinti nuotraukelemis, nes ant pakabos labai graudziai ta naujienele atrodo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 19, 21:46)
Naujienele, labai tikiuosi, kad kliente nepamirs pasidalinti nuotraukelemis, nes ant pakabos labai graudziai ta naujienele atrodo


Įspūdinga naujienėlė thumbup.gif , bet tikri reikia manekeno mirksiukas.gif
Atsakyti
Inau, kad reikia, bet kol nera tenka demonstruoti taip
Atsakyti