Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Sakau gerai, kad sededama jusu darbelius ziuriu lotuliukas.gif Kitaip nugriut galima doh.gif Pati kolkas maziuke ruosiu ziemai, iki saves nedaeinu, bet keleta modeliuku galvoj jau suprandinau. Pirma bandysiu koki susiauciama modeliuka , labai patiko sitie (vidurinis irgi pritaikomas moheriui):

user posted image

user posted image

user posted image


As cia tokiuose pasvarstymuose bandyt kazka narpliot is silk-mohair siuliuku. Ale jie bais brugus malonumas. Ar patyrusios galetu parasyti kuo taip labai skiriasi mezginiai is paprasto moherio ir silk-moherio?

Ir dar toks klausimas. Man kazkaip rutuliojasi mintis pabandyt pamiksuot viskoze+moheris, nieks nebandet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 13 spalio 2009 - 15:08
Miksuot bandžiau, mamucis

Va taip atrodo, ir puikiai prie kūnelio wub.gif Kaip tik dabar dėviu.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 spalio 2009 - 16:20
Gražu pas GADGET3, aš irgi mėgstu tokius pusiau rankovinukus. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 13, 17:18)
Miksuot bandžiau, mamucis

Va taip atrodo, ir puikiai prie kūnelio wub.gif Kaip tik dabar dėviu.


Labai gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
notworthy.gif panele Prym, japoniuke1
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 13, 16:07)
As cia tokiuose pasvarstymuose bandyt kazka narpliot is silk-mohair siuliuku. Ale jie bais brugus malonumas. Ar patyrusios galetu parasyti kuo taip labai skiriasi mezginiai is paprasto moherio ir silk-moherio?

Ir dar toks klausimas. Man kazkaip rutuliojasi mintis pabandyt pamiksuot viskoze+moheris, nieks nebandet?

NESU PATYRUSI MEZGĖJA blush2.gif , BET DABAR ''ŽAIDŽIU'' su silk- moheriu, tai labai jau jie maloniai švelnūs, nekanda visiškai
Atsakyti
as mezgiau mohera su viskzoes siuliuk-visai nieko,tik storesnis mezginukas ir tiek...o 'kidsilk' siuliukai man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
gadget3 ant kūnelio tikrai labai puikiai guli wub.gif wub.gif Nesu didi mėgėja margiukų, bet tikrai maliooooniai atrodo smile.gif O kaip su praktiškumu tokio gėrio? turiu galvoje rankovių ilgį. mezgtiniukas tikriausiai pats iš savęs šiltas, bet pagalvojus apie trumpas rankoves šiandien kažkaip net nupurtė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 14 spalio 2009 - 17:00
Įmesiu moherinį bolero:

user posted image

Atsakyti
*o man labai patinka trumpos rankoves ir 3/4... mirksiukas.gif
stai mano mezginukai ir visai silti,mieli,minksti...

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 10 14, 17:59)
gadget3 ant kūnelio tikrai labai puikiai guli wub.gif  wub.gif Nesu didi mėgėja margiukų, bet tikrai maliooooniai atrodo smile.gif O kaip su praktiškumu tokio gėrio? turiu galvoje rankovių ilgį. mezgtiniukas tikriausiai pats iš savęs šiltas, bet pagalvojus apie trumpas rankoves šiandien kažkaip net nupurtė doh.gif  lotuliukas.gif



4u.gif jis kaip liemenė dabar gyvuoja, nes ant golfuko. O pasigaminau seniaaaai, rugsėjį, va TADA ant maikutės buvo paacccc tas. Malonus, nešaltas, bet ir nekaitinantis, toks KAIP TIK.

PS čia buvo atsargų naikinimo akcija, beje - sumezgiau pilką moherį {1-a 100 g. gijelė, papirkta kitai minčiai, bet sumąstyta čia} iki paskutinio cėmė, o ir to elektiniai mėlyno tiek ir buvo - viena 100 g. gijelė. Ir inkroviau viršuje pilkos vilnelės, kurios daaaa bifffkį liko {kox kilas}.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2009 - 08:02
QUOTE(rubinuolė @ 2009 10 11, 16:22)
garbanėle2 ir meduliuk, tas raštelis tikrai labai paprastas, jis mano mylimiausias  wub.gif
bandysiu paaiškint kaip darom 5iš 5, nes kaip suprantu, čia pagrindinė problema  mirksiukas.gif  5iš 5 darom taip: dešinį virbalą kiši į 5 akis, esančias ant kairiojo virbalo, užkabini siūlą ir ištrauki per jas, tada iš kart darai užmetimą ant dešinio virbalo ir vėl jį kiši į tas pačias 5akis, kurios yra ant kairio virbalo, vėl užkabini siūlą ir pertrauki per jas, tada vėl darai užmetimą ant dešinio virbalo, vėl jį kiši į tas 5 akis ant kairio virbalo, užkabini siūlą ir ištrauki. va jau turim ant dešinio virbalo naujas 5akis, tai nuo kairiojo tas 5a, iš kurių visą laiką mezgėm, nuleidžiam.
sėkmės  4u.gif


labai aciu uz paprastuti paaiskinima. labai ilgai ieskojau ivairiose temose- bet nesekmingai. 4u.gif
Atsakyti