Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

[quote=Jollyk,2009 10 06, 10:23]
-atsalus orams pasirodau-mano megzti sijonai is moheros-pilkas storesne mohera,o ruzavas is 'kidsilk'... ax.gif
Jollyk, saunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 10 06, 20:57)
O amn visai nieko, tik megzti reikia daug plonesniais virbalais, nei parašyta.



QUOTE(norwa @ 2009 10 07, 16:41)
o kodel? Kas jiem pasidare?

Aha, iš jų reikia megzti labai plonais virbalais. Aš bandžiau 3 nr., tai gaunasi visiškai tinklas. Patys siūlai šiurkštūs, nemalonūs prie kūno. Megztuką galima nešioti tik ant kokio nors kito drabužio. Sudėtis skamba neblogai, bet iš išvaizdos siūlai atrodo kaip gryna sintetika, tokie labai labai plastmasiniai. Pirkau internetu, atspalvis neatitiko visiškai. Užsisakiau turkio žydrą, o gavau murziną pilkšvai melsvą.
Man žymiai geresni pasirodė, pvz. Linate angoriniai siūlai, kol kas iš mocheros man jie Nr.1 biggrin.gif
Dar neblogi, bet už Linate prastesni Kartopu, bandžiau 2 rūšių, tikslaus pavadinimo nepamenu, abieji mocheriukai.
O šita mochera buvo pati prasčiausia iš kada nors mano megztų verysad.gif
Atsakyti
[quote=gerve,2009 10 07, 22:57]
[quote=kristukass,2009 09 29, 02:17]
nu merginos ateinu pas jus su pirmuoju gyvenime savo mocherinuku. verysad.gif mezgiau pagal maziausius dydzius, bet visviena gavosi labai didelis. isardyt tikrai neis, nes jau kai teko eile ardyt keikiau, nes susivele buvo. [color=orange]tai vat turbut teks parduot. tik neisivaizduoju kas pirks nes tik siulam isleidau 160 lt, cia be darbo. unsure.gif brangus cia norgej siulai. labai nuliudau tikejausi pasipuost jau. cray.gif

Susiduriau su panasia problema ( as JAV). Paieskojus LT, radau auksaranke.net, paskambinau jiems ir suzinojau, kad siuntimas i JAV kainuotu 36 litai iki kilogramo, atsiskaityma kortele gi galima suorganizuoti, artimuju LT gi yra. Jei aisku, rasite ko ieskote ju internetinej parduotuvej.
[/quote]
nelabai suprantu ka norejote pasakyti. blush2.gif
Atsakyti
norejo pasakyti kad siulus gali internete uzsisakyti atsius is Lietuvos kad pigiau butu smile.gif
Atsakyti
Komplektukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 10 08, 10:33)
Aha, iš jų reikia megzti labai plonais virbalais. Aš bandžiau 3 nr., tai gaunasi visiškai tinklas. Patys siūlai šiurkštūs, nemalonūs prie kūno. Megztuką galima nešioti tik ant kokio nors kito drabužio. Sudėtis skamba neblogai, bet iš išvaizdos siūlai atrodo kaip gryna sintetika, tokie labai labai plastmasiniai. Pirkau internetu, atspalvis neatitiko visiškai. Užsisakiau turkio žydrą, o gavau murziną pilkšvai melsvą.
Man žymiai geresni pasirodė, pvz. Linate angoriniai siūlai, kol kas iš mocheros man jie Nr.1  biggrin.gif
Dar neblogi, bet už Linate prastesni Kartopu, bandžiau 2 rūšių, tikslaus pavadinimo nepamenu, abieji mocheriukai.
O šita mochera buvo pati prasčiausia iš kada nors mano megztų  verysad.gif

Kartopu siūluose natūralaus pluošto tik 30 procentų, ir ne mochera.
Skaitau ir galvoju, gal ne apie tuos pačius siūlus kalbam? Aš Pretty pirkau parduotuvėj, jie daug švelnesni ir minkštesni už Linate angorą, labiau primena gryną vilną, o ne sintetiką. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 08, 20:35)
Komplektukas

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 10 08, 20:02)
norejo pasakyti kad siulus gali internete uzsisakyti atsius is Lietuvos kad pigiau butu smile.gif



JAV pilna internetinių siūlų parduotuvių. Ir pasirinkimas blink.gif blink.gif , ir kaina būna suuuper blink.gif blink.gif blink.gif

pvz. www.elann.com
Atsakyti
aciu gadget man tai ,as Airijoj cia siullai irgi brangus kaip ir Norvegijoj sory uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 08, 20:35)
Komplektukas

Isimylejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 10 08, 21:08)
Kartopu siūluose natūralaus pluošto tik 30 procentų, ir ne mochera.
Skaitau ir galvoju, gal ne apie tuos pačius siūlus kalbam? Aš Pretty pirkau parduotuvėj, jie daug švelnesni ir minkštesni už Linate angorą, labiau primena gryną vilną, o ne sintetiką.  g.gif

Aš turėjau omeny šiuos siūlus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 10 05, 18:32)
Jūsų darbai nuostabūs wub.gif  wub.gif  wub.gif

O čia mano pirmasis gyvenime mezginys iš moherio, kaip pirmas blynas truputį prisvilęs ax.gif
user posted image

Pataisytas variantas wub.gif
user posted image
Atsakyti