Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

ir dar viena mocherinė suknutė

user posted image

jos sesė ,anksčiau megzta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ponia.Popo @ 2009 02 20, 22:04)
ups. nemiela, bet ieskojau per daugeli temu, bet neradau, ko norejau, tad rasau.
noriu nusimegsti suknute. radau kazka tokio, ko noreciau, bet ieskodama panasiu pavyzdziu su schemomis nieko neradau, tad gal kas turi ka panasaus?
va i tai  4u.gif

user posted image


Va čia turėtum rasti sijono schemas mirksiukas.gif
http://bestyaforever...sandra_06_2002/
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 02 23, 23:13)
JOLACKA mezgiau visas akis gerosiomis smile.gif


Sagdo ACIU 4u.gif



Papildyta:
[quote=Viliuteee,2009 02 23, 23:55]
user posted image

Viliuteee
Jusu kuriniai kaip visad nuostabus wub.gif wub.gif zaviuosi kiekvienu Jusu darbeliu user posted image
bukite ir toliau tokia talentinga, kurybinga, kupina nauju ideju.
Sekmes Jums!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jolacka*: 24 vasario 2009 - 19:59
wub.gif o jau grožiai bigsmile.gif

man trūksta sijonui kelių eilių iki užbaigimo ,bet ūpą numušė siūlai,nes lb jau pūkuojasi megztukas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
VILIUTE kaip smagu vel matyti tavo nuostabius kurinius 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai grazus user posted image

O tas serveteles mezgei vienodu rasteliu ,tik spalvas truputi pamaisei ? Ir tas serveteles deliojai ant iskarpos? Klausiu,nes labai patiko ideja bigsmile.gif Beje ,kazkur maciau toki juodai balta varianta g.gif
Atsakyti
ačiū,janike 4u.gif

juodai baltų servetėlių idėją mano klientė pirmajam juodai-baltam kostiumėliui buvo nusižiūrėjusi Statkevičiaus knygoje ax.gif .Kai ji man parodė ,ko nori,aš vos nenugriuvau doh.gif ,bet gėda buvo prisipažinti,kad nesugebėsiu padaryti smile.gif .Pažadėjau,o kai reikėjo padaryti,tai vos nenuprotėjau.Tarp kitko nebuvau tada dar nieko mezgusi pagal tas servetėlių schemas,tad kiekvienai servetėlei naudojau vis kitą raštą,kad gražiau būtų.Mezgiau aš tą megztinuką tada beveik du mėnesius.Bet įveikiau savo baimę.

O dabar jau kartais ir visą sijoną,ką jau apie servetėles kalbėti,mezgu be jokių schemų,megzdama pati jas susikuriu,o po to darau panašiai kaip su airiškais nėriniais. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2009 02 24, 21:33)
wub.gif o jau grožiai bigsmile.gif

man trūksta sijonui kelių eilių iki užbaigimo ,bet ūpą numušė siūlai,nes lb  jau pūkuojasi megztukas doh.gif verysad.gif



o kokiais siūlais mezgi,man tai visai nesipūkuoja,na gal šiek tiek iki skalbimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 02 25, 00:03)
ačiū,janike 4u.gif

juodai baltų servetėlių idėją mano klientė pirmajam juodai-baltam kostiumėliui buvo nusižiūrėjusi Statkevičiaus knygoje ax.gif .Kai ji man parodė ,ko nori,aš vos nenugriuvau doh.gif ,bet gėda buvo prisipažinti,kad nesugebėsiu padaryti smile.gif .Pažadėjau,o kai reikėjo padaryti,tai vos nenuprotėjau.Tarp kitko nebuvau tada dar nieko mezgusi pagal tas servetėlių schemas,tad kiekvienai servetėlei naudojau vis kitą raštą,kad gražiau būtų.Mezgiau aš tą megztinuką tada beveik du mėnesius.Bet įveikiau savo baimę.

O dabar jau kartais ir visą sijoną,ką jau apie servetėles kalbėti,mezgu be jokių schemų,megzdama pati jas susikuriu,o po to darau panašiai kaip su airiškais nėriniais. ax.gif
Papildyta:
o kokiais siūlais mezgi,man tai visai nesipūkuoja,na gal šiek tiek iki skalbimo ax.gif
Labai grazus kostiumelis wub.gif thumbup.gif Ar galima tos "serveteles"is arciau pamatyti rolleyes.gif Ar tu pries susiuvant jas istampei? As dabar mezgu tokia skara,is 6-kampiu,tai nezinau kaip cia geriau padarius g.gif ar pirm isplauti ir istampit,ar plaut kai bus visos susiutos g.gif
Atsakyti
Nu ka, mergeles motereles, rodausi as savo megstinuka mocherini. Visai savimi didziuojuosi, nes nesu patyrusi mezgeja blush2.gif
deja bandziau cia ikelti paveiksliuka, bet nepavyko. reikes veliau pasiziureti atidziau smile.gif
megstinukas
as demonstruoju
Atsakyti
įkeliu Sigitutės megztuką.Jis gražus,verta didžiuotis thumbup.gif

user posted imageHosted on Fotki

user posted imageHosted on Fotki
Papildyta:
MANO NAUJIENA- MEGZTUKAS XL DYDŽIO,MANO MANEKENUI DIDOKAS smile.gif
user posted image

ANT BALTO,KAD GERIAU MATYTŲSI
user posted image
Į PAKRAŠTĖLUS ĮNERTI KAROLIUKAI
user posted imageuser posted image

MEGZTUKAS MEGZTAS PRIE ŠITO SIJONO,PAKEIS BALTĄ ,MANO NUOMONE PER ILGĄ-BUS NAUJAS KOMPLEKTUKAS.tIKIUOS JĮ PASISEKS ANT SAVININKĖS PARODYTI ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 02 25, 00:56)
Labai grazus kostiumelis wub.gif  thumbup.gif Ar galima tos "serveteles"is arciau pamatyti rolleyes.gif Ar tu pries susiuvant jas istampei? As dabar mezgu tokia skara,is 6-kampiu,tai nezinau kaip cia geriau padarius g.gif ar pirm isplauti ir istampit,ar plaut kai bus visos susiutos g.gif
Viliuteee. Gal atsakysi man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 03 01, 12:20)
Viliuteee. Gal atsakysi man rolleyes.gif



iš arčiau nuotraukos neturiu,nes kostiumėlis pas savinikę.O dėl skalbimo,tampymo,lyginimo,tai nėra jokio skirtumo,ar tai padaryti po susiuvimo-sumezgimo,ar prieš smile.gif
Atsakyti
user posted image
4u.gif
Atsakyti