Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Jollyk @ 2009 10 05, 17:16)

cia mano nerta sampano spalvos mohera,is Karen Milen kolekcijos...as ja jau anksciau rodziau... blush2.gif



ar šita suknelė tik nebus pateikta kitame ''Rankdarbių kraitelės'' numeryje wub.gif
Atsakyti
La perla nustabus zydriukas smile.gif
Nuosirdi sarafaniukas taip pat nuostabus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 10 05, 18:32)
Jūsų darbai nuostabūs wub.gif  wub.gif  wub.gif

O čia mano pirmasis gyvenime mezginys iš moherio, kaip pirmas blynas truputį prisvilęs ax.gif




Svilėsiais nė neatsiduoda schmoll.gif
Manau labai puikiai atliktas darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 10 03, 10:31)
sveikos 4u.gif darbeliai jusu nuostabus wub.gif  mezgu sijona is mocheros, numezgiau pagal schema ir man per trumpas. kokiu rastu butu galima megzti? gerom akim  nenoriu uzbaigti. gal koki rasteli pasiulysit g.gif dejui is anksto 4u.gif

oij, nepykit, perskaiciau "dejau is anksto" lotuliukas.gif

O jei rimciau- labai labai grazus visi jusu darbeliai- lenkiu zemai galva 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nuosirdi-labai fainas pirmas blynas...tikrai 4u.gif
Pretty-siulu nezinau... g.gif o koks ju metrazas?kodel jie prasti?Idomu kokia kaina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 06 spalio 2009 - 08:46
QUOTE(norwa @ 2009 10 05, 16:12)
Mergaites bukit geros pasakykit.(gal kas mezget)ar geri siulai vadinasi Pretty.70%mohera 30%akrilanas????

Labai prasti, aš nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
Giriuosi ax.gif
Atsakyti
-atsalus orams pasirodau-mano megzti sijonai is moheros-pilkas storesne mohera,o ruzavas is 'kidsilk'... ax.gif

user posted image
-pilki-storesni siulai-
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 10 06, 09:41)
Labai prasti, aš nusivyliau  verysad.gif

O amn visai nieko, tik megzti reikia daug plonesniais virbalais, nei parašyta.
Atsakyti
darbeliai kokie nuostabus wub.gif wub.gif merginos gal galit imesti kokia mecherinio sijono ar suknes schema? mezgiau sijona ir man per trumpas gavosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 10 06, 09:41)
Labai prasti, aš nusivyliau  verysad.gif

o kodel? Kas jiem pasidare?
Atsakyti
[quote=kristukass,2009 09 29, 02:17]
nu merginos ateinu pas jus su pirmuoju gyvenime savo mocherinuku. verysad.gif mezgiau pagal maziausius dydzius, bet visviena gavosi labai didelis. isardyt tikrai neis, nes jau kai teko eile ardyt keikiau, nes susivele buvo. [color=orange]tai vat turbut teks parduot. tik neisivaizduoju kas pirks nes tik siulam isleidau 160 lt, cia be darbo. unsure.gif brangus cia norgej siulai. labai nuliudau tikejausi pasipuost jau. cray.gif

Susiduriau su panasia problema ( as JAV). Paieskojus LT, radau auksaranke.net, paskambinau jiems ir suzinojau, kad siuntimas i JAV kainuotu 36 litai iki kilogramo, atsiskaityma kortele gi galima suorganizuoti, artimuju LT gi yra. Jei aisku, rasite ko ieskote ju internetinej parduotuvej.
Atsakyti