Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Gal galite paaiskinti kaip reikia ismegzti tas 5 akis? Niekaip nesuprantu verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Jau suzinojau smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif darbeliai jusu nuostabus wub.gif mezgu sijona is mocheros, numezgiau pagal schema ir man per trumpas. kokiu rastu butu galima megzti? gerom akim nenoriu uzbaigti. gal koki rasteli pasiulysit g.gif dejui is anksto 4u.gif
Atsakyti
prisek savo sijona,pamatysim kaip atrodo,bus lengviau patarti 4u.gif
1-arpa kiaurarastiniu su virbalais pabaik
2-arba apnerko 'kiaurarastiiu' krasteliu su vaseliu,taip pat labai grazu...man taip atrodo...
Atsakyti

sijonas
QUOTE(Jollyk @ 2009 10 03, 11:49)
prisek savo sijona,pamatysim kaip atrodo,bus lengviau patarti 4u.gif
1-arpa kiaurarastiniu su virbalais pabaik
2-arba apnerko 'kiaurarastiiu' krasteliu su vaseliu,taip pat labai grazu...man taip atrodo...

nei vieno nei kito nenoriu. noriu kazka su rastu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiune: 03 spalio 2009 - 10:57
QUOTE(Kiviukė @ 2009 10 02, 10:03)
thumbup.gif  Man irgi labai gražus Kristukass megztukas  wub.gif  kaip tik turiu moherio su šilku, tai daba "klonuoju"  tongue.gif  ax.gif

Nu tikrai labai grazu. Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 10 03, 11:53)
sijonas

nei vieno nei kito nenoriu. noriu kazka su rastu

Tai galima megzti pagrindiniu sijono raštu, kuris tarpuose yra. Tada tikrai derės.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2009 09 29, 01:17)


Pradėjau ir aš megzti šį grožį ax.gif tik esu visai žalia mezgėja ir man nelabai aišku ar tuos volanus reik megzti kiekvienoj dalį ir numezgus kai susisiūna taip gražiai gaunas,ar kai numezgi nugarą,priekį ir rankoves iki volanų dedi viską ant bendro virbalo ir mezgi bendrai?Tikiuosi supratai mano kvailą klausimą doh.gif blush2.gif
Atsakyti
rodau savo nauja mocherinuke tik va siuo atveju manekene man grazesne uz suknute ax.gif
cia dar be pasukneles:
user posted image

o cia, kadangi suknutes savininke - sokeja, po apacia uzsivilko sokiu suknute, kad vaizdas matytusi:
user posted image
Atsakyti
Na o as pasiguosiu, sian lekiau siulu dasipirkt savo pirmam kudikiui, ir kaip tikra nepatyrusi mezgeja nepasiemiau siulo pavyzdzio, nu nemaniau kad maximoj ju ten atspalviu simtai bus, nu ir ka sau manot? Nusipirkau du rysuliukus vienu tonu per sviesius g.gif
Sakyciau sunaudosiu kitam mezginiui, bet sito ir ano jau labai panasios bus spalvos kur man du tokie patys verysad.gif
Gal kazkas noretu juo pamatyti, galetumem mainus kokius sugalvot, nes siulu man reikes ar taip ar taip ivairiu... zodziu siulykit mergaites jei kam idomu 4u.gif
Ir dar, atsiprasau kad tersiu jusu eteri tokiom zinelem blush2.gif
Atsakyti
La Perla, labai graži suknytė. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites bukit geros pasakykit.(gal kas mezget)ar geri siulai vadinasi Pretty.70%mohera 30%akrilanas????
Atsakyti