Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Nuostabi suknele Lusasita 4u.gif Tik norejau paklausti,kokio Nr virbalais mezgei ir ar vienu siuliuku mezgei,ar kelis sudejai?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 09 22, 13:08)
tik 125 gr kid moheros smile.gif



thumbup.gif Stovi kažkas panašaus ir mano planuose blush2.gif Net siūlai balintos kavos paruošti, bet kažkaip viskas stringa doh.gif
Atsakyti
Labukas darbsciuju rankeliu savininkes!!

Netycia radau tema ir taip susizavejau darbeliais... wub.gif
Noriu dabar plonytes voratinklines sukneles (saules klioso) iki keliu mazdaug...
Ar ji mezgasi visa sujungta iskart? Turiu galvoj, ar tas sijonas - servetele mezgasi iskart sujungta, vientisa?

Tai dabar man sakykit, ka reikia nusipirkti... ax.gif
As mazdaug isivaizduoju taip: (kiek skaiciau is jusu temu)
1) 4 dydzio virbalai su valu
2) Kid Mohair siulai...kiek? 4-5 matkeliai ar maziau?
3) Kokie turi buti virbalai akiu uzdejimui? (Skaiciau, kad reikia, jog pirmosios akys butu laisvesnes..)
4) Ar reikia ideti medvilnini siula, jei noriu labai plonos voratinklines sukneles, po kuria reiktu deti apatini koki tai..Jei reikia, tai koki ir kaip?

Pradziai tiek klausimu...labai tikiuosi, kad kas nors man pagelbes... ax.gif

Atsakyti
kokie grazus visu darbeliai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 09 17, 08:07)
dristu papriestarauti smile.gif as mezgiau suknele pagal sita servetele :
user posted image

siulyciau nuardyti virsutine eile ir primegzti i virsu, taip vienu suviu nusausi du zuikius:
1. sijonas pailges
2. nebus saules kliosas nuo pat virsaus, taigi ir nestorins smile.gif

bent as dariau taip  smile.gif


Sveikos,
Man sukneles sijonui megzti liko 8 thumbup.gif eiles
Virsu megsiu kaip La Perla siule- nuardysiu ir megsiu i virsu.
Taciau turiu klausimu.. Man kazkoks labai trumpas gaunasi tas sijonas.. Kiek mazdaug jis patys kai issiskalbs g.gif
Ir dar nesugalvoju, kokiu rasteliu megzti virsu? Darysiu be rankoviu
Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
fainos visu sukneles ir kiti darbeliai... smile.gif
laukiam nauju darbeliu,kas pasigiria pirmoji??? lotuliukas.gif
Atsakyti
nu merginos ateinu pas jus su pirmuoju gyvenime savo mocherinuku. verysad.gif mezgiau pagal maziausius dydzius, bet visviena gavosi labai didelis. isardyt tikrai neis, nes jau kai teko eile ardyt keikiau, nes susivele buvo. tai vat turbut teks parduot. tik neisivaizduoju kas pirks nes tik siulam isleidau 160 lt, cia be darbo. unsure.gif brangus cia norgej siulai. labai nuliudau tikejausi pasipuost jau. cray.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
O man visai neatrodo per didelis, kristuk,
labai viskas gražiai atrodo.
O jei nori dar sumažinti, manau po krūtine dar vieną juostelę galima įverti
Atsakyti
Man irgi neatrodo per didelis. Užsidėk permatomas petnešėles ir galėsi nešioti nuleidus ant pečių (kaip antroj nuotraukoj), bus šventiška, seksualu ir labai gražu.
Atsakyti
Puikus darbas, Kristukass 4u.gif
Jis tikrai nėra per didelis, nes originalo nuotraukoje dar labiau apsmukęs buvo mirksiukas.gif
Liuks, reiks ir man kibti į darbą bigsmile.gif
Atsakyti
Kristukas-labai faina,spalva is vis super.. thumbup.gif

o cia mano zalias 'moherinukas'.. ax.gif


user posted image
Atsakyti
Kristukas, nezinau kokio stiliaus drabuzelius megsti, bet man tavo megztukas, toks laisvas, labai madingas beje, ypatingai tiktu prie a la kaubojisku stilingu batu, nuleidus pecius- liuks atrodo, labai grazu wub.gif

o Jollyk irgi labai grazus megztukas, patrauke mergaites ant zalsvos spalvos- wub.gif thumbup.gif
Atsakyti