Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Dėkui visoms 4u.gif
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 17, 12:17)
frederica-labai grazu thumbup.gif  4u.gif
kaip tu taip nufotkini ir sudedi,isduok prasau paslapti... mirksiukas.gif

Fotkinu turbūt kaip ir visos, stengiuosi fotografuoti tik su naturaliu apšvietimu, be blico, niekada nefotografuoju prie dirbtinio apšvietimo, žinoma jei tik yra galimybės.
Nuotraukas tvarkau photošopu, koliažus lengviausia pasidaryti Pikasoje, ją galima parsisiūsti nemokamai per google.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 11:45)
O čia nedidelis darbelis, bet man labai mielas...mocherio kepurytė ir mocerio detalėmis puoštas paltukas.


frederica - as be zado blink.gif thumbup.gif
nu jau grozis nerealus wub.gif
ir nuotrauktos taip pateiktos, kad laisvai galima i et kuri zurnala det 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 10:20)

O čia toks senai narpliotas, tik nerodytas...

ohoho kaip ispudinga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Frederica, jūsų darbai tikrai išskirtiniai 4u.gif Apgalvotos net mažiausios smulkmenos, man labai patiko meškiukas ant palto wub.gif
Atsakyti

frederica,
Jūsų darbai tiesiog puikūs.Esat tikra šaunuolė,be galo kūrybinga. thumbup.gif thumbup.gif




dar viena gražuolė paipuošusi mano mezginukais.


user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 11:45)
Na ir man buvo panašei, išskalbus nutyso, nuardyti jokių šansų, laimė buvo nerta, tai tiesiog nukirpau...kitus kartus skalbiant jau nebetyso, matyt siūlai buvo nekokie g.gif 
O čia nedidelis darbelis, bet man labai mielas...mocherio kepurytė ir mocerio detalėmis puoštas paltukas.


Omaryteaukštielninka, koks grožis wub.gif Turbūt žmonės gatvėj atsisuka pažiūrėt? Ir kaip dailiai ir kruopščiai viskas atlikta thumbup.gif
Atsakyti
frederica
jusu visi rankdarbiai fantastiski . O visos foto , neeilinio meno ir kurybingumo virsune . Linkiu jums neissenkancios kurybines sekmes . Net neprisimenu kada esu apturejus toki malonuma , ziurint nuotraukas . Jega . Super .
Atsakyti
Dėkui, mergaitės, visoms už gražius žodžius, tikrai nuoširdžiai dėkui, jei atvirai tai nesitikėjau tiek komplimentų bigsmile.gif
Man išties malonu, kad mažyčiai darbeliai kažkam sukelia tiek gerų emocijų 4u.gif
Viliuteees padrąsinta ėmiausi darbo, tikiuosi bus ką parodyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 17, 10:36)
frederica-bolero-super thumbup.gif  smile.gif
apie sukneles 'serveteliu' tipo-jei gera mohera,tai ji nesitampo ir netysta,mezgiau nesiojau...tikrai super nesiojasi ir atrodo... rolleyes.gif
*dabar baigiu nerti si sali is moherio,prisegsiu foto,kai padarysiu nuotraukas... smile.gif


o gal gali pasidalinti salio rasteliu??? ax.gif
Atsakyti
frederica, suzavejai nerealiai..... wub.gif
Va cia tai haut couture! Viskas taip orginalu ir nematyta! Nuostabu , nuostabu clap_1.gif
Atsakyti
Pasirodisiu ir cia su savo skraiste

user posted image
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 09 19, 17:42)
Pasirodisiu ir cia su savo skraiste


Nepastebėtai likti tikrai nepavyks thumbup.gif
Atsakyti