Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(indruciukas @ 2009 09 17, 09:21)
Ot aciu 4u.gif  Taip reiks ir daryti. O kiek motyvu gavosi sijonas? pas mane 14,ar nemazai?
O koks rastelis tiktu sukneles virsui geriausiai?

Ta servetele ir as turiu nusimezgus, tai neturetu labai smarkiai tie kampai issitampyti, nes kai servetele plaunu, tai kaip reikiant reikia istampyti ant adateliu, kad kampai gautusi istemti.

16 motyvu pas mane, 14 turetu pakakti smile.gif

frederica - be galo grazu wub.gif
Atsakyti
Viliuteee,išduokit paslaptį mirksiukas.gif ,iš kur tie nuostabūs siūlai(mamos ir dukrytės rudosioms suknelėms)? blush2.gif
Atsakyti
frederica-bolero-super thumbup.gif smile.gif
apie sukneles 'serveteliu' tipo-jei gera mohera,tai ji nesitampo ir netysta,mezgiau nesiojau...tikrai super nesiojasi ir atrodo... rolleyes.gif
*dabar baigiu nerti si sali is moherio,prisegsiu foto,kai padarysiu nuotraukas... smile.gif

user posted image
Atsakyti
La Perla, o Tavo melsvoji...ji iki žemės? Atrodo nuostabiai wub.gif Ar jau teko skalbti?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 10:20)
O čia toks senai narpliotas, tik nerodytas...

Nuostabus bolero.
Atsakyti
Dėkui, tada dar pasirodysiu ax.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 17 rugsėjo 2009 - 10:19
Frederica bigsmile.gif be zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 09:39)
La Perla, o Tavo melsvoji...ji iki žemės? Atrodo nuostabiai wub.gif  Ar jau teko skalbti?

ji iki kulniuku, skalbiau iskart numezgusi, issigandau nes nutyso iki zemes bet paguldziusi istampiau kiek reikia - isdziovinau ir super smile.gif o kol kas net nepranesiota nes vis dar pas siuveja: laukiu kol pasius pasuknele ir manau kita savaitgali puosiuosi i drauges vestuves ax.gif
Atsakyti
Na ir man buvo panašei, išskalbus nutyso, nuardyti jokių šansų, laimė buvo nerta, tai tiesiog nukirpau...kitus kartus skalbiant jau nebetyso, matyt siūlai buvo nekokie g.gif
O čia nedidelis darbelis, bet man labai mielas...mocherio kepurytė ir mocerio detalėmis puoštas paltukas.

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 09 17, 11:45)
Na ir man buvo panašei, išskalbus nutyso, nuardyti jokių šansų, laimė buvo nerta, tai tiesiog nukirpau...kitus kartus skalbiant jau nebetyso, matyt siūlai buvo nekokie g.gif 
O čia nedidelis darbelis, bet man labai mielas...mocherio kepurytė ir mocerio detalėmis puoštas paltukas.



na ir grozybes wub.gif 4u.gif
kepuriukas labai orginalus,ir apskritai komplektukas ant modelio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
seile nutyso 4u.gif
Atsakyti
Labai šauni kepurytė ir paltukas wub.gif
Atsakyti
frederica-labai grazu thumbup.gif 4u.gif
kaip tu taip nufotkini ir sudedi,isduok prasau paslapti... mirksiukas.gif
Atsakyti